Page 1 of 1

Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Posted: Thu, 20 Mar 2014 , 07:23
by fpjalmi
Rikthehet tranieri Dede siq e therrasin ndryshe , por kete rradhe jo per te fituar kupen e shqipnise dhe kampionatin ashtu siq I ka fituar me pare , por per te shpetuar vllaznine mos me ra ne nji kategori ma poshte , dhe nese e ban edhe kete gja , do te quhet Heroi I Vllaznise qe nuk e la ne balte as ne momente te veshtira .

Re: Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Posted: Sat, 22 Mar 2014 , 12:04
by Man in Redblue
Nese ka nje tranier qe e shpeton Vllaznin, ky asht Deda. Koha asht shume e shkurt, mrekulli nuk mund te bajn, megjithate une kam besim se Vllaznia do te lujn shume ma mire - a pshton a nuk pshton, kjo varet nga shume gjana, tu perfshi edhe pislleqet qe do te bahen nga ekipet e tjera.
Deda ka tregu se din me motivu lojtaret e ri, ka disipline. Respekte per te!

Re: Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Posted: Sat, 22 Mar 2014 , 14:19
by GOLDIAN
Si do qe te jene punet mendimi jem personal asht qe derivishit ti jepet nje kontrat afatgjate ne shkoder
ku te jete trajner dhe menaxher (gjithmone nese ai pranon dhe larg qofte per kategori te dyte)
pse mos te na drejtojne ky per 5 vjet te pakten ky ne 5 vite na i nxjerr 5 talenta qe do i sherbejne dhe komtares

Re: Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Posted: Sun, 23 Mar 2014 , 06:32
by Miri
GOLDIAN wrote:Si do qe te jene punet mendimi jem personal asht qe derivishit ti jepet nje kontrat afatgjate ne shkoder
ku te jete trajner dhe menaxher (gjithmone nese ai pranon dhe larg qofte per kategori te dyte)
pse mos te na drejtojne ky per 5 vjet te pakten ky ne 5 vite na i nxjerr 5 talenta qe do i sherbejne dhe komtares
Gold kush ban ne Shqiperi kontrat 5 vjecare sidomos ne shkoder biles ktu ke frik me ba kontrat 2 mujore se tlajn pa pagu.

Re: Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Posted: Sun, 23 Mar 2014 , 11:43
by Admin
Urime Haxhiosmanoviç-it per postin e ishalla Vllaznia fillon kthesen, tu fillu prej drejtuesve .... se ato jane shkaku kryesor per kete gjendje.
Jam dakort me ju qe Deda ka me dhan maksimumin per Vllaznine.