Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Post by fpjalmi » Thu, 20 Mar 2014 , 07:23

Rikthehet tranieri Dede siq e therrasin ndryshe , por kete rradhe jo per te fituar kupen e shqipnise dhe kampionatin ashtu siq I ka fituar me pare , por per te shpetuar vllaznine mos me ra ne nji kategori ma poshte , dhe nese e ban edhe kete gja , do te quhet Heroi I Vllaznise qe nuk e la ne balte as ne momente te veshtira .

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Post by Man in Redblue » Sat, 22 Mar 2014 , 12:04

Nese ka nje tranier qe e shpeton Vllaznin, ky asht Deda. Koha asht shume e shkurt, mrekulli nuk mund te bajn, megjithate une kam besim se Vllaznia do te lujn shume ma mire - a pshton a nuk pshton, kjo varet nga shume gjana, tu perfshi edhe pislleqet qe do te bahen nga ekipet e tjera.
Deda ka tregu se din me motivu lojtaret e ri, ka disipline. Respekte per te!

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Post by GOLDIAN » Sat, 22 Mar 2014 , 14:19

Si do qe te jene punet mendimi jem personal asht qe derivishit ti jepet nje kontrat afatgjate ne shkoder
ku te jete trajner dhe menaxher (gjithmone nese ai pranon dhe larg qofte per kategori te dyte)
pse mos te na drejtojne ky per 5 vjet te pakten ky ne 5 vite na i nxjerr 5 talenta qe do i sherbejne dhe komtares
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Post by Miri » Sun, 23 Mar 2014 , 06:32

GOLDIAN wrote:Si do qe te jene punet mendimi jem personal asht qe derivishit ti jepet nje kontrat afatgjate ne shkoder
ku te jete trajner dhe menaxher (gjithmone nese ai pranon dhe larg qofte per kategori te dyte)
pse mos te na drejtojne ky per 5 vjet te pakten ky ne 5 vite na i nxjerr 5 talenta qe do i sherbejne dhe komtares
Gold kush ban ne Shqiperi kontrat 5 vjecare sidomos ne shkoder biles ktu ke frik me ba kontrat 2 mujore se tlajn pa pagu.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Devish Haxhiosmanoviç tranieri i ri i Vllaznise

Post by Admin » Sun, 23 Mar 2014 , 11:43

Urime Haxhiosmanoviç-it per postin e ishalla Vllaznia fillon kthesen, tu fillu prej drejtuesve .... se ato jane shkaku kryesor per kete gjendje.
Jam dakort me ju qe Deda ka me dhan maksimumin per Vllaznine.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply