U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Post by GOLDIAN » Mon, 16 Apr 2012 , 02:20

TE UROJ nga zemra u befsh 100 vjec v1919
te kesh fat lumturi e mbaresi ne jeten tende
tu realizofshin sa me shpejt te gjitha planet qe ke
ta them sinqerisht deri tani gjeja me e bukur e ktij viti 2012 ishte takimi me ty
falenderoj zotin per kete
e kalofsh sa me bukur dhe ishalla sa me shpesh te lexojme ketu
i perjashtuar

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Post by ultraskuqeblu1 » Mon, 16 Apr 2012 , 10:05

Gezuar Ditlindjen! :)
T'uroj fat e lumturi ne çdo hap te jetes, kalofsh SUPER! :)
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Post by Edmond-Cela » Mon, 16 Apr 2012 , 23:02

gezuar naqe te uroj gjith te mirat
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Post by fpjalmi » Tue, 17 Apr 2012 , 01:24

Edhe 100 vite te bukura V 1919, dhe tu realizofshin te gjitha deshirat

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Post by Admin » Wed, 18 Apr 2012 , 23:15

Zotni V1919 u bash 100 vjeç :) ishalla ky vit me skudeto :)
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Post by Skodrinon » Thu, 19 Apr 2012 , 00:21

u bash 100 vjeç

e po aq vite pa scudetto :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Post by fpjalmi » Thu, 19 Apr 2012 , 00:51

Skodrinon wrote:u bash 100 vjeç

e po aq vite pa scudetto :D

Haaahaaa , :lol: :P mos ia thuj v1919 ate urime , se sezonin tjeter vjen Van Persi :wink: :wink: :mrgreen:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: U BEFSH 100 vjec JUVENTINO

Post by vllaznia1919 » Sat, 05 May 2012 , 14:12

Shume falimners vllazen.Jeni te mbrekullushem.Ju kerkoj falje per vones.
Goldi asht reciproke vlla.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Post Reply