Bekim Bala

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Bekim Bala

Post by fpjalmi » Tue, 01 Jun 2010 , 19:22

ishalla don zoti mos me na ik bala

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Bekim Bala

Post by vllaznia1919 » Sun, 06 Jun 2010 , 18:23

Un jam i mendimit qe lojtart e mire duhet me ike jashte nese dojn me u ba dikushi edhe pse na vjen keq me ike prej Vllaznise.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Bekim Bala

Post by fpjalmi » Sun, 06 Jun 2010 , 19:50

vllaznia1919 wrote:Un jam i mendimit qe lojtart e mire duhet me ike jashte nese dojn me u ba dikushi edhe pse na vjen keq me ike prej Vllaznise.

v1919

bales i duhen edhe 1 vit me u pjek si lojtare

asht shum i ri

duke pa sukajn qe iku ne moshe te re prej vllaznise dhe deshtoi si futbollist ,un mendoj se bales i duhen 1 vit ose 2 vite me u pjek

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Bekim Bala

Post by Skodrinon » Wed, 16 Jun 2010 , 16:03

bala te gençlerbirligi
ishalla kan marre nei lek e i investojne ne lojtare te mire t'pakten

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Bekim Bala

Post by fpjalmi » Wed, 16 Jun 2010 , 18:55

Skodrinon wrote:bala te gençlerbirligi
ishalla kan marre nei lek e i investojne ne lojtare te mire t'pakten
ne vend se me afru ,largojm

bala a dasht me ndej edhe 1 vit te vllaznia sepse asht dasht me u pjek

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Bekim Bala

Post by Admin » Thu, 17 Jun 2010 , 14:21

Ishalla i ec mbare Bales. Ka neneshkru kontrate 4-vjecare.
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Bekim Bala

Post by Man in Redblue » Thu, 17 Jun 2010 , 23:33

Skodrinon wrote:bala te gençlerbirligi
ishalla kan marre nei lek e i investojne ne lojtare te mire t'pakten

njat krah flej ti, se po marrim lek prej shitjes te lojtareve e po investojm lekt te lojtarte e ri

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Bekim Bala

Post by fpjalmi » Fri, 18 Jun 2010 , 06:09

Man in Redblue wrote:
Skodrinon wrote:bala te gençlerbirligi
ishalla kan marre nei lek e i investojne ne lojtare te mire t'pakten

njat krah flej ti, se po marrim lek prej shitjes te lojtareve e po investojm lekt te lojtarte e ri

pse nuk thu qe ishalla po fiton fushaj nej lek :D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Bekim Bala

Post by Admin » Fri, 18 Jun 2010 , 09:56

Lexoni tek faqja zyrtare e Vllaznise nji interviste te Valterit mbi shitjen e Bales.
http://www.vllaznia.eu/index.php?option ... &Itemid=46

Lexoni ne fund shenimin, per ke do te ket kene :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Ne interviste Fushaj thet qe nuk ka marre lek shume per shitjen e Bales, por nuk e publikon shifren e "vogel" qe Vllaznia (nenkupto Presidenca) ka perfitu prej kti trasferimit!!
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Bekim Bala

Post by vllaznia1919 » Fri, 18 Jun 2010 , 15:16

Kur ska rregulla qe e detyrojne aj ska per ti thane kurr shifrat. :twisted: :twisted: :twisted:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Bekim Bala

Post by Man in Redblue » Fri, 18 Jun 2010 , 16:27

Admin wrote:Lexoni tek faqja zyrtare e Vllaznise nji interviste te Valterit mbi shitjen e Bales.
http://www.vllaznia.eu/index.php?option ... &Itemid=46

Lexoni ne fund shenimin, per ke do te ket kene :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Ne interviste Fushaj thet qe nuk ka marre lek shume per shitjen e Bales, por nuk e publikon shifren e "vogel" qe Vllaznia (nenkupto Presidenca) ka perfitu prej kti trasferimit!!

E Fort :D :D :D , kush thu do te jet ai qi i ka dhan kyt urdhen Gjergjit

Shenim gjej edhe ndonje foto te Valterit me kollare dhe shoqeroje shkrimin.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Bekim Bala

Post by Man in Redblue » Sun, 17 Oct 2010 , 20:59

a dini gja, a asht tu aktivizu nai fije ???

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Bekim Bala

Post by Admin » Tue, 19 Oct 2010 , 09:18

Balen e kan cu me lujt me ekipin e dyte (ekipi i te rinjve) qe lun ne kategorine e 2-te Amatore - A2 Lig (turqisht).

Asht aktivizu ne 2 ndeshje, te njena ka shenu 2 gola, kurse te tjetra ja. Ekipi i tij ndodhet ne vend te pare me 19 pike.
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Bekim Bala

Post by GOLDIAN » Tue, 02 Nov 2010 , 22:22

thojt po lajn talentet tona ne turqi
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Bekim Bala

Post by Miri » Sun, 12 Dec 2010 , 19:31

Paska lujt Bala sot e paska fut ne min 90+2 si zevendesim.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Bekim Bala

Post by Man in Redblue » Sun, 12 Dec 2010 , 19:40

Miri wrote:Paska lujt Bala sot e paska fut ne min 90+2 si zevendesim.

nqs e ka fut ne min te 90+2 si zevendesim dmth se nuk paska ka lujt :wink: :D

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Bekim Bala

Post by Miri » Sun, 12 Dec 2010 , 20:44

Ate nuk mund ta thush se ka pas 3 min shtes noshta topin nuk e ka prek por nfush ka hi :D :D

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Bekim Bala

Post by Edmond-Cela » Sun, 12 Dec 2010 , 22:00

Miri wrote:Paska lujt Bala sot e paska fut ne min 90+2 si zevendesim.
ku luan bala tesh dihet gja.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Bekim Bala

Post by GOLDIAN » Sun, 12 Dec 2010 , 22:11

Edmond-Cela wrote:
Miri wrote:Paska lujt Bala sot e paska fut ne min 90+2 si zevendesim.
ku luan bala tesh dihet gja.
shum e den me dit dhe ti :lol: :lol:
a ta tha daja a fut ne 92 minute ne loje boll me kaq duhet me ken te kenaqun :D
kur po bahesh per shkoder
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Bekim Bala

Post by fpjalmi » Mon, 13 Dec 2010 , 01:01

GOLDIAN wrote:
Edmond-Cela wrote:
Miri wrote:Paska lujt Bala sot e paska fut ne min 90+2 si zevendesim.
ku luan bala tesh dihet gja.
shum e den me dit dhe ti :lol: :lol:
a ta tha daja a fut ne 92 minute ne loje boll me kaq duhet me ken te kenaqun :D
kur po bahesh per shkoder

ishtu shkaterrohet lojtari ,dhe si jan shkaterru sukaj me shoke po shkaterrohet dhe bala .

ia dasht nja 3 vite me lujt me vllaznine me dasht me u shit ,sepse me 10 muj qe lujti me vllaznine asht shum shpejt me lujt me 1 klub te forte

Post Reply