SHQIPERI- Portugali

Diskutoni rreth ekipit tone Kombetares ,futbollisteve te saj , etj.

Moderator: GOLDIAN

Locked
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by fpjalmi » Sun, 07 Jun 2009 , 01:09

Skodrinon wrote:
fpjalmi wrote:mos u kap me goldin e shvk se kerkush nuk kishte mendimin tand e po flitshim per hanin.

muhabeti jot ishte qe kena lujt ma mire sot se sa ne portogali .

pra mos nderro muhabet.

un e goldi merrna vesht dhe ske nevoje me i dal goldit zot .

ti po i del veq vedit tand e kerkuj tjeter
ktu kerkush nuk i del zot kuj. nuk don me thane se je dakort me dike e i del zot.
ti the jeni ba tane kunder mejet e jo une. pra ti po i fut te tjert ne muhabet.
kunder mejet nuk asht ba kerkush se goldi tha qe nuk duhet me u hek tranieri dhe meqa pash ti skishe kerken ne anen tande dhe loro boriqi e un kishim mendimet e njejta pra te tjeret asht loro boriqi qe do te thote 2 mendime te njejta me mendimin tand te vetem.

pra kerkush nuk te ka dak zot skodrinon,e kerken nuk ke ne anen tande.

nuk ma han mendja se ka nej njiri ketu qe shqipnia ka lujt e barabarte .

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by Skodrinon » Sun, 07 Jun 2009 , 01:17

pse tu çokan nervat ty se thashe kena lujte te barabarte? kyt nuk e kuptoj. nqs un flas ne tym e flas marrina kush je ti qi te çohen nervat? a te fyva ty? jo. atehere?
kja asht pra qo nuk rrespekton mendimin e tjetrit.

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by Skodrinon » Sun, 07 Jun 2009 , 01:23

fpjalmi wrote: kunder mejet nuk asht ba kerkush se goldi tha qe nuk duhet me u hek tranieri dhe meqa pash ti skishe kerken ne anen tande dhe loro boriqi e un kishim mendimet e njejta pra te tjeret asht loro boriqi qe do te thote 2 mendime te njejta me mendimin tand te vetem.

pra kerkush nuk te ka dak zot skodrinon,e kerken nuk ke ne anen tande.

nuk ma han mendja se ka nej njiri ketu qe shqipnia ka lujt e barabarte .
po nuk me intereson a asht kush me mu a jo, a kupton?. un tham ate qi mendoj un e jo at qi thojne te tjert. ti nuk ke pse bahesh nervoz se tham un mendimin tem

mandej, bjer dakort me vedin se shife ça the ma perpara
fpjalmi wrote:
shv13 wrote:[
nese sheh ma nelt ,mund ta dallosh se kush kundershtoi mendimin .

megjithate ti skodrinoni edhe goldiani flitni kunder mejet vetem mos me ul tranierin sepse e kuptoni edhe ju se qfare lojet degjinaratet kena ba sot
e ke thane ti ket qi jeni kunder mejet e jo une. kur nuk je dakort me vedin nuk ke si me kene me te tjert...

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by fpjalmi » Sun, 07 Jun 2009 , 01:26

Skodrinon wrote:pse tu çokan nervat ty se thashe kena lujte te barabarte? kyt nuk e kuptoj. nqs un flas ne tym e flas marrina kush je ti qi te çohen nervat? a te fyva ty? jo. atehere?
kja asht pra qo nuk rrespekton mendimin e tjetrit.
o skodrinon.

un prap po ta perseris .

ku asht fymje dhe ku po e sheh qe nuk te kam rrespektu .

pse te kam than mos ia fut gjanave ne tym se na i qove nervat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

po te ma kishe than ti kete gja un nuk do ta kisha marr per fymje .

po shoh nji fjali qe me je drejtu si moderator serioz e paske shkru kush je ti qe po......

kurse un po te tham ,po ti kush je ti qe po te kruhet fort

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by fpjalmi » Sun, 07 Jun 2009 , 01:36

a e din si asht puna\.

a ka mundesi qe te shifsh punen tande e me me lah rahat se me je ba si Enver hoxha.

te jap fjalen qe kurr nuk do te shqetesoj ma .

admini ka ba shum gabim qe te ka ba moderator sepse e kam vu re se kapesh me shum veta per pune kote ndersa me mu je tu e ba si shpersh.

qysh sot e mbrapa un kurr nuk do te baj muhabet me ty sepse ne shum raste qysh se je ba moderator ka fillu me te hi vedi ne qefe.

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by Skodrinon » Sun, 07 Jun 2009 , 01:42

fpjalmi wrote:
Skodrinon wrote:pse tu çokan nervat ty se thashe kena lujte te barabarte? kyt nuk e kuptoj. nqs un flas ne tym e flas marrina kush je ti qi te çohen nervat? a te fyva ty? jo. atehere?
kja asht pra qo nuk rrespekton mendimin e tjetrit.
o skodrinon.

un prap po ta perseris .

ku asht fymje dhe ku po e sheh qe nuk te kam rrespektu .

pse te kam than mos ia fut gjanave ne tym se na i qove nervat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nuk rrespekton mendimin e tjetrit kure thu shrun ne tym e me çove nervat me marrinat tuja.
ket ta vene ne dukje edhe te tjert(meqi kerkon konferma prej te tjerve gjithmone)
po te ma kishe than ti kete gja un nuk do ta kisha marr per fymje .
pa lene marr burre se ty te met hatri me te thane shnet. un itu kam kene mar burre e i kam lexu postimet tuja
po shoh nji fjali qe me je drejtu si moderator serioz e paske shkru kush je ti qe po......
kyt fjali ma gjej ku e paskam thane. m'duket i qet prej vedit
kurse un po te tham ,po ti kush je ti qe po te kruhet fort
a e shef se sa rrespekton tjetrin ti? nuk asht hera e pare qi shprehesh kshtu kunder antarve te tjere te forumit. kallxon komplet mnyren tande te komunikumit. gjithkush kallxon vedin.

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by Skodrinon » Sun, 07 Jun 2009 , 01:47

fpjalmi wrote:a e din si asht puna\.

a ka mundesi qe te shifsh punen tande e me me lah rahat se me je ba si Enver hoxha.

te jap fjalen qe kurr nuk do te shqetesoj ma .

admini ka ba shum gabim qe te ka ba moderator sepse e kam vu re se kapesh me shum veta per pune kote ndersa me mu je tu e ba si shpersh.

qysh sot e mbrapa un kurr nuk do te baj muhabet me ty sepse ne shum raste qysh se je ba moderator ka fillu me te hi vedi ne qefe.
enver hoxha s'ka lane me fole ata qi nuk e kan mendu si ai. ti nuk mundesh me ndal kend po do kishe dashte. pra ti i afrohesh ma shum.

nuk gjen nji ne forum qi te kem ba fjale. ndryshe prej tejet qi te kandodh me shum veta

nji qi arsyeton sadopak e din se me kene moderator nuk don me thane kurgja. nuk i imponon kuj medimet. un tham se arsyetoj pak

tash po e la se asht me u lodhe kot. u ba lamsh edhe tema

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by GOLDIAN » Sun, 07 Jun 2009 , 01:55

A MARRE ME NA LEXU KUSH NE FORUM SINQERISHT
ndoshta jam fajtor une qe fillova me pergjigjet po ta tham sinqerisht pa dashte me ju kundervu kerkuj se une jam ai qe shava trajnerin sa erdhi tu lexu qe asht bastexhi po sonte me synin tem me pelqej deri diku si trajner pa dasht me ba krahasime me x apo y
per ju qe jeni online meqe une jam ai qe e nisa me pergjigjen rreth ndeshjes kisha dasht me pas mirekuptim mes jush se ndihem dhe une keq
se me duket vetja fajtor ne kete mes
por sinqerisht ju tham thjesht u pergjigja pa dasht me imponu debate te pakandshme ne forum
KERKOJ FALJE DHE IHER
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by fpjalmi » Sun, 07 Jun 2009 , 02:03

skodrinon.

un kam kundershtu por nuk kam fy kerkend ,sepse cdo njeri ka te drejte me than mendimin e tij.

sa per dijeni qysh se jam fut ne forum jam kap me here here .

3 here me ty e nji here me man in red blu per tranierin han dhe nji here me vvvllaznine qe admini e din fort mire se kush asht fajtori,dhe nuk asht dasht kurr me i permend por meqe don me u duk se je moderator dhe meqe po te rren mendja se po me ban dicka e u duk ne post po i permendi qe ta dish edhe ti.

ndersa per temen ,po e prish ti e kerkush tjeter.

po me akuzon tash 30 shkrime qe un nuk te kam rrespektu vetem pse kam than ((((mos fol marrina se na i qove nervat))))))) dhe po permend gjanat qe jam xan me ato qe permenda ma siper veq me nxe muhabetin.

nese e ven re nuk ka moderator qe prish temat dhe akozon tjetrin duke i permend edhe te kalumen.

ti je tu u mundu per me u duk shum sepse ke postin moderator,por ti nuk e meriton me ken oderator ketu dhe asht gjynah qe goldianit iu hek posti i moderatorit e ia vune dikujt qe nuk e meriton si puna jote ku mund te tham qe mondi e meritonte postin ma shum se kerkush tjeter.

shpresoj qe admini me te hek postin se te jan rrit vesht shum dhe du me te than vetem dicka.

nese admini nuk ta hek postin ,un pervedi do mundohem ta rradhoj sa ma shum postimet e mija sepse shum here la mesimet per me shkru ne forum sepse me duket tamam si ushqimi qe ha,dhe prania jote si moderator po ma hek shijen e forumit dhe shpresoj qe admini te bajn me te miren me ta hek ate poost dhe me ia dhan dikuj tjeter dhe shpresoj ta marrin mondi

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by fpjalmi » Sun, 07 Jun 2009 , 02:08

GOLDIAN wrote:A MARRE ME NA LEXU KUSH NE FORUM SINQERISHT
ndoshta jam fajtor une qe fillova me pergjigjet po ta tham sinqerisht pa dashte me ju kundervu kerkuj se une jam ai qe shava trajnerin sa erdhi tu lexu qe asht bastexhi po sonte me synin tem me pelqej deri diku si trajner pa dasht me ba krahasime me x apo y
per ju qe jeni online meqe une jam ai qe e nisa me pergjigjen rreth ndeshjes kisha dasht me pas mirekuptim mes jush se ndihem dhe une keq
se me duket vetja fajtor ne kete mes
por sinqerisht ju tham thjesht u pergjigja pa dasht me imponu debate te pakandshme ne forum
KERKOJ FALJE DHE IHER
goldi.

ti je i nderum naqe.

nuk ke ba asnji faj.

pjalmi ka rrespekt per ty sepse je djal fantastik keshtu qe mos e mbaj mendjen aty naqe

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by Skodrinon » Sun, 07 Jun 2009 , 02:26

un nuk permenda gja. fola ne pergjithsi. se kur me thu ti mu qi baj fjale me te tan un do t'pergjigjem. edhe mandej i numron vete ti pa i permende un.

je ti qi nji e dy permend jo moderator jo pamoderator. a te kam fshi nei mesazh ty kur kena debatu? jo. ku e ke hallin pra? edhe goldit nuk i kam marre un vendin si moderator. un kur u fut ai tiransi e shau ne forum e kur tha admini a ofrohet kush thashe po. nuk ke privilegje kure je moderator. nuk asht se i imponon kuj mendimin. ke vetem detyra. detyre qi nuk jam tu e ba itash se asht dashte me i shi tana mesazhet tuja ne vend qi me u pergjigje. por nuk jam tu i shi se e di qi fillon e thu e bane prej inatit.

un nji here te thash qi nuk me rrespektove e ti ne vend me me kerku te falun si çdo njeri me kulture vazhdove me te tjera. masanej un u pergjigja

megjithate gjithkush mundet me gjyku. qe ku jane postimet tone te para
fpjalmi wrote:
Skodrinon wrote:
fpjalmi wrote: nuk jam dakort me ty pjalmi saqi po m'duket se kam pa ndeshje tjeter.
na kena lujte te barabarte tan lojen me portugezt e kena hupe vetem per gafat e portierit. portubalia nuk pase raste ma shum se na biles na hangren nji penallti te paster.
kena lujte shum ma mire se ne portugali ku kena pshtu kot se portugezt kan pase nja 7-8 raste per gol.
edhe nuk mendoj se shkarkohet traineri per nji ndeshje, edhe me pa hpe 6-0, joma mas nji ndeshje kaq te mire
o skodrinon.

si mund te thuash nji ndeshje te mire dhe si mund te thuash rasrtet ishin te barabarta ku shqipnia perveq golit dhe penaltise nuk ka ba kurxha .

si kena lujt mire kur 92 perqind portogalia ka lujt ne zonen e rreptesise tande.

si po ma kraheson ndeshjen me portogaline kur ishim me 10 lojtare dhe kena ba raste ma shum se sot .

nuk jam mdakort me ty aspak naqe.

ndeshjen e pame direkt si un e ti.

ku e pave lojen e mire te shqipnise,apo tu mush topat prej portet6.

skodrinon ,mos ia fut kot ne tym naqe sepse e pame direkt.

mos ke ken tu pa nej ndeshje rregjistrimit kur kena lujt ne portogali naqe sepse nji njeri qe kupton futboll nuk flet si ti.

megjithate rrespekte e nuk du me fol ma se mi qove nervat se po flet marrina .
bile ka edhe nja y ku thu pse po e krun e fraza te tjera te repertorit tand

kulmi. edhe fyn edhe ankohet per ata qi fyn

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by fpjalmi » Sun, 07 Jun 2009 , 02:41

ti me me shi mu mesazhet.

pseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ku asht arsyja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ti e din fort mire se nuk mund te fshish mesazhe sepse po mundohesh shume qe un te bahem nervoz dhe te tham ik mor pleh ,por un kam kulture dhe te tham ik maj naqe.

pra un kurr nuk do te tham pleh ,sepse jena vllezer dhe flasim ne kete forum dhe me duket se aja qe the ti ,per shimjen e mesazheve pa kuptim ,nuk ke te drejte per me i shi sepse ti e din shum mire qe je shum fajtore dhe e din shum mire qe molla e sherrit je vete.

nese jam un gabim le te flasion shoket.

nese ti je gabim le te flasin prap shoket .

ket shimjen e mesazheve qe the po e ban me provoku nji super sherr.

ti mund ta bash dhe un do ta tham fjalen e fundit te temen e nuk futem ma .

ti don me kriju shume sherr por un tham nuk ka sherr admini prej mejet.

dhe te lutem shum mos me provoko ma per sherr dhe ishalla admini po e shef se kush je ti .

kurse per ate qe the me te kerku falje kush je ti ,jesu krishti.

ti duhet me me kerku falje mu sepse ne 2 postimet e fundit po e degjenaron temen

sportist_shkodran
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 580
Joined: Wed, 09 Aug 2006 , 04:49
Location: usa

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by sportist_shkodran » Sun, 07 Jun 2009 , 02:51

Per mendimin tem,qysh mas dy ndeshjeve me Hollanden qe na kan mujt me nga 2 me 1,qe per nivelin ton kan ken spektakel,kja asht ndeshja e tret ma e mir,nuk ka te krahasum me ndeshjen ne Portogali,sot fitoj eksperienca,po te pakten kena lujt futboll
Moj Vllazni,Vllaznia jone
ti gjithmone do jesh kampjon
vec per hire te spektatorit
Shkodra jone djepi futbollit OLEEEEE

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by Skodrinon » Sun, 07 Jun 2009 , 02:55

un thashe nuk te kam shi nei mesazh qi me ba viktimen ti si j tu ba. pra nuk te kam ba asnji padrejtsi kur kena debatu.
kurse mesazhet tuja te kjo teme bashke me pegjigjet e mija duhen me u shi. por un nuk po i shij se e di qi ke me fillu me thane qi ta kam ba prej inatit. njashtu si je tu than itash. kja ishte aja qi deshta me thane per fshimjet e mesazheve. po ti njaq kupton e njashtu pergjigjesh. edhe ma e bukur asht se e thash perpara si ke me e marre.

falje nuk i kerkohet vetem jezu krishtit, por çdo njirit qi i thu diçka qi nuk duhet. te pakten mos ti kishe shtu fymje te tjera diskutimit si itash.

pleh nuk me thu mu. i thu kuj je msu . edhe nuk degjeneroj tema un. ata qi fyjn te tjert po

edhe mos e tepro pjalmi me fymje se nuk du me u ule vedin

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by fpjalmi » Sun, 07 Jun 2009 , 04:00

Skodrinon wrote:un thashe nuk te kam shi nei mesazh qi me ba viktimen ti si j tu ba. pra nuk te kam ba asnji padrejtsi kur kena debatu.
kurse mesazhet tuja te kjo teme bashke me pegjigjet e mija duhen me u shi. por un nuk po i shij se e di qi ke me fillu me thane qi ta kam ba prej inatit. njashtu si je tu than itash. kja ishte aja qi deshta me thane per fshimjet e mesazheve. po ti njaq kupton e njashtu pergjigjesh. edhe ma e bukur asht se e thash perpara si ke me e marre.

falje nuk i kerkohet vetem jezu krishtit, por çdo njirit qi i thu diçka qi nuk duhet. te pakten mos ti kishe shtu fymje te tjera diskutimit si itash.

pleh nuk me thu mu. i thu kuj je msu . edhe nuk degjeneroj tema un. ata qi fyjn te tjert po

edhe mos e tepro pjalmi me fymje se nuk du me u ule vedin
a e sheh se nxore dicka tjeter prap.

kur tye kam than pleh sepse po e thu per here te pare .

te kam than (kur nuk respektohet dhe fyhet tjetri thirret pleh kurse un te thirri naqe )))

pra keke shum i quditshem.

un jam 31 kurse ti po me dukesh tashti ja ma shum se 18 sepse po ban cdi gja qe tema te shkerdhehet.

nuk asht mire me e hedh posht mundin e adminit
,
dhe ti mund te me ofendosh sa te dush ,
dhe un nuk do te tham asgja .

ti mund te me provokosh me ba sherr sa te dush ,
dhe un prap nuk do te tham asgja.

ti mund te me thush se te njofin te tan kush je siq the ma perpara
dhe un nuk do te tham kurxha.

at mesazhin qe me ofendove shum rand dhe e shive nuk do te tham asgja ,por ta dish dicka.

du me i tham adminit dicka sepse nuk mund ta la nji fmi si puna jote te me ofendojn ashtu .

pra vazhdo e thuj ca te dush dhe gezoju qe je moderator dhe shive ate mesazh aq ofendus qe me bane ma perpara .

ti nuk je burre sepse po te jesh burre nuk do ta kishe shi ate mesazh aq ofendus qe me bane ma perpara por do ia lije adminit ta shifte ,prandaj tham qe keke fmi ,megjithate shum faleminders.

a ke nej gja tjeter me me ofendu ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cdo gja kisha dhan veq admini ta shifte ate mesazh ofendus sep[se nuk i takon moderatorit me te ofendu ashtu.

te lutem shum me len rehat dhe jam shum kurioz me dit nese admini do te hekun si moderator apo ja .

edhe nji here shum faleminders per mesazhin ofendus dhe te lumte qe e fshive shpejt ,por detyra jote asht ndrysh e ja kja

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by fpjalmi » Sun, 07 Jun 2009 , 04:07

sportist_shkodran wrote:Per mendimin tem,qysh mas dy ndeshjeve me Hollanden qe na kan mujt me nga 2 me 1,qe per nivelin ton kan ken spektakel,kja asht ndeshja e tret ma e mir,nuk ka te krahasum me ndeshjen ne Portogali,sot fitoj eksperienca,po te pakten kena lujt futboll
kena fol 4 veta deri tash un goldi ti dhe loro boriqi .

kerkush nuk e ka than qe shqipnia ka ba nji ndeshje te mire dhe per mu asht ma e dobeta qe kam pa keta 5 vitet e fundit .

megjithate un te rrespektoj mendimin tand dhe do te doja te dija.

si te duket se ka lujt mesfusha .

a ta a duk dobet apo mire nuk po flasim as per sulm e as per mbrojtje e as per portier.

te lutem me kthe pergjigje sepse ne fund te fundit forumi asht me u marr vesht sepse cdo njeri ka mendimin e tij dhe duhet te rrespektohet sido qe te jete ai

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by Skodrinon » Sun, 07 Jun 2009 , 04:56

fpjalmi wrote:a e sheh se nxore dicka tjeter prap.

kur tye kam than pleh sepse po e thu per here te pare .

te kam than (kur nuk respektohet dhe fyhet tjetri thirret pleh kurse un te thirri naqe )))
un thashe nuk mundesh me me thane.lexoje mire. megjithse u kuptu shum mire ça deshte me thane. n'kuptimin e meriton me te thane pleh po nuk po ta tham
pra keke shum i quditshem.

un jam 31 kurse ti po me dukesh tashti ja ma shum se 18 sepse po ban cdi gja qe tema te shkerdhehet.
nuk asht mire me e hedh posht mundin e adminit
ej. metaman jam tu gabu se asht dashte me i shi mesazhet, po jam tu i shku mrapa gabimit tand se ti fillove fymjet e njipasnjishme. kulmi asht se ban viktimen. nuk po shi asnji mesazh te thashe per mos me te lane shkak me thane e bane prej inatit. per kyt maj un pergjithsi
dhe ti mund te me ofendosh sa te dush ,
dhe un nuk do te tham asgja .
ma gjej nji postim ku te fyva? vetem nji. ishte e kunderta m'duket e jo vetem nji here
ti mund te me provokosh me ba sherr sa te dush ,
dhe un prap nuk do te tham asgja.
ku t'provokova un ty mar? shpreha mendimin tem. je ti me komplekse e kujton se kush nuk asht dakort me ty o asht tu i dal zot dikuj ose te ka inat.
nuk jam per sherre ne internet se nuk asht trimni. fakti asht se nuk ka ba "sherr" me kerkend deri tash ne forum
ti mund te me thush se te njofin te tan kush je siq the ma perpara
dhe un nuk do te tham kurxha.
ku e thashe un ket? ma gjej t'lutem
at mesazhin qe me ofendove shum rand dhe e shive nuk do te tham asgja ,por ta dish dicka.

du me i tham adminit dicka sepse nuk mund ta la nji fmi si puna jote te me ofendojn ashtu .

pra vazhdo e thuj ca te dush dhe gezoju qe je moderator dhe shive ate mesazh aq ofendus qe me bane ma perpara .

ti nuk je burre sepse po te jesh burre nuk do ta kishe shi ate mesazh aq ofendus qe me bane ma perpara por do ia lije adminit ta shifte ,prandaj tham qe keke fmi ,megjithate shum faleminders.

a ke nej gja tjeter me me ofendu ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cdo gja kisha dhan veq admini ta shifte ate mesazh ofendus sep[se nuk i takon moderatorit me te ofendu ashtu.

te lutem shum me len rehat dhe jam shum kurioz me dit nese admini do te hekun si moderator apo ja .

edhe nji here shum faleminders per mesazhin ofendus dhe te lumte qe e fshive shpejt ,por detyra jote asht ndrysh e ja kja
tash e ke egzagjeru e burrni nuk paske ti e jo un. cilin mesazh ofendus shiva un ma? shkon deri aty sa me rrejte ne ket far fejet? keke edhe 31 vjeç. qe ku jane itu tan ita burra qi kan kene online e te flasin. plus qi asht edhe admini qi mundet me pa a asht fshi gja e ça asht fshi. nuk ma merrte mendja se shkon deri ktu sa me ofendu vete e mandej mos me pase ku me u kape e me shpife ne ket mnyre.

atehere
jane deshmitare tane ita qi kan kene online edhe admini e moderatort e tjere qi munden me e verifiku
njeni prej nesh rrene e asht i paburrni, mashtrus e burracak. ne qosha une i paburrni, pra nqs e verteton admini ose deshmitart qi kan kene onlinese un kam ofendu edhe e kam shi athere un i kerkoj falje tanve e nuk hi ma ne ket forum sa te jete jeta.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by fpjalmi » Sun, 07 Jun 2009 , 05:41

skodrinon.kur e shkruve mesazhin ora me shqipnine ishte 5 ,keshtu qe din qa thu sepse ne 5 te mjesit nuk rrin kush me pa se qa shkruajm

kena ba shum postime dhe konkluzioni i pare asht se ne gjithe keto postime du me dit pse jan ba dhe ku te kam fy .

mund ti kerkosh dhe mund te gjesh vetem nji fjali qe te kam fy sepse un nuk mundem me i fshi postimet njashtu si i fshin dhe jan gjithe postimet e mija ne shesh te vellezerve jane.

persa i perket viktimes qe po e permend shum here ,nuk po di kush po ban viktimen un apo ti .

ty ta baft zoti hallall qe si moderator edhe fshin ate fymje te keqe qe me bane ,edhe po ban punen e te pafajshmit qe nuk ke fshi asgja ,dhe ti e din mjaft mire se cfare postimit ke ba dhe po lot rrolin e te pafajshit dhe un kurr nuk kam pa nji njiri qe hedh gurin e mshe doren si ti.

kam shum shoke dhe te gjithe shkodran ,por nuk me ka taku asnji me ba ishtu siq po ban ti sepse ndoshta ne rrealitet nuk do ta kishe mohu dhe ketu asht forum e mund te flasesh qa te dush .

mu me hangert dreqi durt qe nuk me shkoi mendja me marr aparatin e me ia qu adminit se qa me kishe shkru ,dhe per kete gja ta baft zoti hallall se tashti po e shof se ku asht burrnia .

edhe 1 here po te tham ,me te rrejt sy per sy asht shum gabim sepse mendon se nuk te njef kush identitenin dhe kete gja e bane ti ,kurse prej mejet ke 2 fjale .

ta baft zoti hallall skodrinon ,dhe po te bashe krim dhe po te kishin gjet shejat e gishtave ,jam shum i sigurte qe do ta bashe gjygjtarin me lujt mendsh dhe do delshe i pafajshem .

jam shum i sigurte per kete gja qe do fitoshe pafajesine .

je shum i veqante .

ta prifte zoti mare

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by futbollist » Sun, 07 Jun 2009 , 07:23

Nuk meritume me hup po ca me ba nganjehere edhe ndodhin gabime si ai i Hidit. Ajo qe me pelqeu me shume ishte menyra e lojes te kombetares, trajneri i ri duket qarte qe ka ba ndryshime shume ne menyren e te lujtunit dhe skemen e lojes. Dje kam pa nji bogdani qe kisha vite pa e pa,se gjithmone ka kene pasiv. Sikur te vazhdojne kshu cdo ndeshje besoj se do e meritojne vendin ne kombtare.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Re: SHQIPERI- Portugali

Post by Shkodrani81 » Sun, 07 Jun 2009 , 07:28

Une per vedi nuk e kam pa ndeshjen, por ne Shqipni kur fola , me thane se kena lujt shume bukur dhe nuk e kena meritu humbjen. Prandaj s'jap mendim se s'kam pa gja, ama shume pa nij se kena lujt bukur.

Locked