Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by fpjalmi » Mon, 06 Apr 2009 , 01:54

Shkodra ,qyteti jone i kulturum ,qe ka nxjerre nje vllazni kampione dhe djepin e futbollit shqiptare dhe brezat tone qe jan rrit duke na gezu pa mase ,na jep nje kenaqesi te veqante,dhe kenaqesia shtohet ma teper ,per ne emigrantat qe jena larg qytetit tone te lindjes dhe ndaj vllaznise tone te zemren qe na permallon pa mase.

Dhe fale teknollogjise fantastike te kompiutrave ,te gjitheve ne ,qe jena te rregjistrum ketu ne forumin vllaznia ,padyshim qe te gjitheve na e ka hek ate permballim aq te madh ,ku ketu ne forumin vllaznia diskutojm per vllaznine tone dhe e shohim live ,dhe na ka afru aq afer me shkodren dhe vllaznine saqe cdo shkodranit ketu ne forumin tone i duket vetja se asht ne shkoder dhe jo jashte.

padyshim qe asht merita kryesore e adminit qe ka hap kete forum te mrekullueshem dhe merita te njejta ma adminin ka dhe miri qe me ane te tv vllaznise ,ne gezon pa mase nga GREQIA dhe shum faleminders per cdo gja qe ban per ne.

Tashti ka ardh koha qe te gjejm nje figure shum te mire ,dhe figura do jete e paster per te gjithe ,dhe kuptohet qe te kena nje figure te paster ,duhet pak shpenzim ,dhe nuk mund tia lajm mirit te gjithe sepse ka ba ma shum siq duhet.

Une do te thosha qe te mbledhna te gjithe qe jena jashte ,dhe te kontribojm pak.
shuma qe do vendosim te gjithe do jete shum e vogel dhe nuk besoj se asnjenit qe do ti randojn,sepse po te mbledhna 15 vete ose edhe ma shum ,shpenzimi do jete aq i vogel sa qe do jete qesharak per cdo njeri.

Do te desha qe ne kete teme te bisedoshim per kete gja ,sepse asht shum e randesishme ,per ata qe e ndjekun vllaznine me gjak shkodranit.

Ata qe skane mundesi ,kuptohet qe nuk detyrohen te paguajne gja.

un per vedi jam gadi te kontriboj per tv vllaznine ,dhe do te doja te bisedojm te gjithe si vllazen ,qe ta zgjidhim kete problem ,qe nuk vret kerkend ne portofol.

FALEMINDERIT

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by Skodrinon » Mon, 06 Apr 2009 , 02:04

Deri tash jena 8-9 vete dakort me kontribu. Tash kur ta caktojne daten Admini me ja nise shifren qi nevojitet u jam gati

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by fpjalmi » Mon, 06 Apr 2009 , 02:11

boll bukur skodrinon.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by fpjalmi » Mon, 06 Apr 2009 , 03:27

skodrinon.

kush jan ata qe jan mbledh ,a e din?

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by jeti » Mon, 06 Apr 2009 , 05:01

Admini i ka pobliku emnat tek tema Tv-Vllaznia ato qe jan gati per me u abonu me serverin me cilesi te larte.
Linku
http://www.fkvllaznia.net/main/forum/vi ... &start=440
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by fpjalmi » Tue, 07 Apr 2009 , 05:27

atehere emrat jan keta

Admini
Miri
Jeti
Pjalmi
Skodrinon
Vllaznia1919
Mondi
Ujku

Goldiani (?)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by fpjalmi » Tue, 07 Apr 2009 , 05:29

admin .

a mund te qosh numrin e llogarise naqe ,qe te kuptohet per te gjithe .

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by fpjalmi » Tue, 07 Apr 2009 , 05:38

asht ma e thjeshte me money-order per secilin .

admin ,po pate mundesi na qo adresen naqe ,dhe me te qu money-order a kthehet.

ja per gja por jam shum i sigurte qe thehet ,por duhet te jepsh adresen emer dhe mbiemer ,dhe per numer llogariet nuk ke nevoje se asht emri e mbiemri jot ,dhe adresa gjithashtu

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by Admin » Tue, 07 Apr 2009 , 12:45

Money order nuk e njaf naqe, e kam frike se nuk bahet ktej ne Itali, sdq nqs ke nji karte krediti mundet te derdhet shuma ne paypal kliko tek Butoni ne faqe te pare Dhuroni ose edhe tek link i maposhtem: https://www.paypal.com/it/cgi-bin/websc ... cd252eac84

Pervec kja mundem me ju dhan edhe llogarine teme bankare personale.

Vetem se te presim iher para se me nxjerr lek kot, se hala nuk me keni than nqs cilesia ka ken e pranushme se nqs cilesia nuk asht e pranushme atehere asht e kote me ble serverin.
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by fpjalmi » Wed, 08 Apr 2009 , 02:58

admin.

me te than te drejten kart kredite nuk perdori ne kompiutra se ketu ne usa te thajn sepse jan hajduta te specializum.

money order asht cek naqe dhe vjen ne emrin mbiemrin dhe adrresen tande .
money order do te thote cek.

pswe a nuk perdoret ceku ne itali ma naqe .

a nuk mund ta qojn kush qekun ne emer tand dhe ti ta thysh?se po me habit shum . :wink: :wink: :D :D

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by Miri » Wed, 08 Apr 2009 , 13:08

Nga disa persona qe eshte pare ky tv nuk kane mbetur shume te kenaqur nga cilesia gjithesesi duhet bere edhe 1 prove qe te kene te gjithe nje mendim te qarte,nuk asht problemi te leket 10,20 apo 50 Euro por problemi asht qe te jete nje gje qe vlen ta pagujme.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by Admin » Thu, 09 Apr 2009 , 00:31

Pjalmi e morra vesht se ca keka Value Postale quhet ktej ne mos u gabosha.

Sdq sic ka shkru Miri, duhet me e pa me kujdes qe me gjet cilesine e mire, se pendryshe nuk ka vlere shpenzimi...
Kta dite tash pa bajme nji prove tjeter ku te jene te tane e masandej bajme grumullimin e lekve dhe shpenzimin.
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by fpjalmi » Thu, 09 Apr 2009 , 05:09

miri shkruan

Nga disa persona qe eshte pare ky tv nuk kane mbetur shume te kenaqur nga cilesia gjithesesi duhet bere edhe 1 prove qe te kene te gjithe nje mendim te qarte,nuk asht problemi te leket 10,20 apo 50 Euro por problemi asht qe te jete nje gje qe vlen ta pagujme.

________________________________-

ok miri.

ti e din ma mire se je profesionist

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te kontribojm te gjithe per TV VLLAZNINE

Post by fpjalmi » Thu, 09 Apr 2009 , 05:11

admini shkruan

Pjalmi e morra vesht se ca keka Value Postale quhet ktej ne mos u gabosha.

Sdq sic ka shkru Miri, duhet me e pa me kujdes qe me gjet cilesine e mire, se pendryshe nuk ka vlere shpenzimi...
Kta dite tash pa bajme nji prove tjeter ku te jene te tane e masandej bajme grumullimin e lekve dhe shpenzimin.

________________________________________________________-

po naqe,aja asht.

vetem na thoni 5 dite para . :D :D :D

Post Reply