HACETTEPE kampionati turk

Ketu mund te diskutoni mbi kampionatet e huaja si kamponati Italian,Gjerman,Anglez, Spanjoll, etj.
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Sun, 30 Nov 2008 , 21:19

meqe lujne tre shkodranet mendoj se e meriton nje teme me vedi
sot skuadra humbi dhe pse kryesoi 1-0 ne pjesen e pare
admir teli doli me te kuq pasi mori dy te verdha
shpresojme qe kjo skuader te fitoje ndonjehere se vec tu hup ka met
forca djemt shkodrane nderi i hacettepes
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Mon, 01 Dec 2008 , 01:10

Kta dy neshjet e fundit ska lujt titullar Lika.Se kuptoj pse.
Megjithate ishalla po bijne ne sy e ikun prej atij ekip se keka taman skuader kotit.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Mon, 01 Dec 2008 , 20:27

vllaznia1919 wrote:Kta dy neshjet e fundit ska lujt titullar Lika.Se kuptoj pse.
Megjithate ishalla po bijne ne sy e ikun prej atij ekip se keka taman skuader kotit.
tash me besove e :lol: :lol:
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Mon, 01 Dec 2008 , 22:07

Qa ma?
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Mon, 01 Dec 2008 , 22:08

vllaznia1919 wrote:Qa ma?
qe asht ekip kot kjo tepja pra
shpejt harron dhe ti :lol:
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Mon, 01 Dec 2008 , 22:25

Mosha e hallet bajne te veten naqe.Smaj men ti kem levdu nej her.Megjithse dje kishin lujt me 9 lojtar.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Mon, 01 Dec 2008 , 22:28

vllaznia1919 wrote:Mosha e hallet bajne te veten naqe.Smaj men ti kem levdu nej her.Megjithse dje kishin lujt me 9 lojtar.
permendja emrin iher kush kishte dal me te kuq :lol:
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Mon, 01 Dec 2008 , 22:33

Tozo edhe nji Arnavut! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Tue, 02 Dec 2008 , 00:03

vllaznia1919 wrote:Tozo edhe nji Arnavut! :lol: :lol: :lol: :lol:
hasmi i C.Ronaldos... :wink:
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Tue, 02 Dec 2008 , 05:41

teli me duket futbollist i mire edhe pse ka marr 2 te verdha ,pra nje te kuqe ,dhe nje te kuqe me portogaline.
:lol: :lol: :lol:

lojtaret qe marrin te kuqe do te thote qe jan te fuqishem dhe kur nderhyjn nuk mendojn 2 here.

ma han mendja se hani nuk ka me e fut ma telin se asht e vetmja menyre me lujt skuadra me 10 lojtare. :lol: :lol: :lol: :lol:

teli nuk asht duk kaq i rrezikshem ne nderhymje kur lute vjet me vllaznine.

me duket se ushqimi turk te terbon,dhe do jete si nje gja e kuqe kur i drejtohet demit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

emagjinoje qa te baka ushqimi turk kur paske femna perpara.l :lol: :lol: :lol:

lika duhet me nderru skuader.hajt ishalla

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Sun, 07 Dec 2008 , 13:51

prap paska hup tepja :evil:
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sun, 07 Dec 2008 , 14:20

Paskan hup me veshtiresi :lol: :lol: 3-0 ne fushen e tyne ..... :shock:
Te tre shkodrant jane aktivizu prej minutes te pare, Sukaj asht zevendsu e minuten e 80.
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sun, 07 Dec 2008 , 17:45

Ka ken edhe ndeshje derby.Gjynah qe kan ra ne at ekip skandal.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by Miri » Sat, 21 Feb 2009 , 13:06

Ba me mujt me ja tret bojen ksaj teme ishte ken hata krejt :(

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by vllaznia1919 » Sat, 21 Feb 2009 , 15:53

Pse maj naqe???? :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Sat, 21 Feb 2009 , 16:56

o miri pse ma
a kena than do mbeshtesim 3 vllaznit tone atje
apo sjane ma tre :lol:
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by Miri » Sat, 21 Feb 2009 , 17:01

GOLDIAN wrote:o miri pse ma
a kena than do mbeshtesim 3 vllaznit tone atje
apo sjane ma tre :lol:
Ska ma mar atje :wink:

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by Miri » Sat, 21 Feb 2009 , 17:02

vllaznia1919 wrote:Pse maj naqe???? :lol:
Ca na duhet ma kja skuader e katigoris se 2-te :( :(

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Sat, 21 Feb 2009 , 19:02

Miri wrote:
GOLDIAN wrote:o miri pse ma
a kena than do mbeshtesim 3 vllaznit tone atje
apo sjane ma tre :lol:
Ska ma mar atje :wink:
lika sukaj e teli ku jane
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by vllaznia1919 » Sat, 21 Feb 2009 , 20:02

Lika njaty.Sukaj me LEGJENDEN KUQEBLU.TELI me Qarabagh.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Post Reply