sa per informacion

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

Post Reply
ingleo
Tifoz
Tifoz
Posts: 80
Joined: Wed, 17 Sep 2008 , 16:03
Location: rome italy

sa per informacion

Post by ingleo » Wed, 01 Oct 2008 , 11:45

rreth nje muaj me pare kam lexuar ne shtypin e perditshem se klubi i vllaznise ka pushuar nga detyra tranjerin e portiereve Avenir Dani dhe ka pezulluar portierin e ri te talentuar Olti Bishani.doja me dite nqs na njeni ka informacion te sakte e te plote sa ke kan vu tranjer portierash dhe ku ka perfundua Bishani(eshte akoma i pezullum dhe per sa kohe).edhe nje informacion tjeter doja me dite:sulmuesi cek Miroslav Causal qe eshte i demtum kur bahet me luajte se kishte me na hy ne pune shume.faleminderit.ju uroj te tanve gjitha te mirat.
bashkimi ben fuqine!!!!

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 01 Oct 2008 , 13:59

Per Danin e bishanin zdi gja.Kausal asht operu edhe me qa kam marre vesht un deri ka janari minimumi nuk bahet.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 01 Oct 2008 , 17:06

Me aq sa di une si tranjer i portierave u flite per rikthimin e Ndojes, sa i takon Bishanit, me duket se i ka perfundu pezullimi e ne mos u gabosha ka kene ne stol ne ndeshjen e fundit e a te parafundit.
Kurse Dani asht largu prej Vllaznise.


P.S. Do ju isha lut qe temat te hapen ne kategorite e veta. :wink:
Vllaznit Ultras

Image

ingleo
Tifoz
Tifoz
Posts: 80
Joined: Wed, 17 Sep 2008 , 16:03
Location: rome italy

Post by ingleo » Wed, 01 Oct 2008 , 17:15

faleminderit te gjitheve per informacionet qe me keni dhane. ju lutem me ma fal qe nuk e kam temen ne kategorine e vet, por nuk marr vesh fort prej kompjuterave.te lutem admin o kujtdo ne qofte se ke kohe e mundesi ma shpjego pak kete punen e kategorive te temave.edhe njehere flm te gjitheve dhe ju uroj shndet e pare.
bashkimi ben fuqine!!!!

Post Reply