Pyetje per Webmasterin

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Man in Redblue » Fri, 15 May 2009 , 21:45

GOLDIAN wrote:ADMIN pse kur klikoj te multimedia me dalin da gjana italisht

shum e pytjet i ke mor burre :D , car problemit ke, kur te dalin tekstet italisht, ti italishten e din :wink: :D :D

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Fri, 15 May 2009 , 21:53

Man in Redblue wrote:
GOLDIAN wrote:ADMIN pse kur klikoj te multimedia me dalin da gjana italisht

shum e pytjet i ke mor burre :D , car problemit ke, kur te dalin tekstet italisht, ti italishten e din :wink: :D :D
sme dalin fotot mar burre
qe tha admini keni foto te reja
ku jan
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Sat, 16 May 2009 , 17:53

GOLDIAN wrote:ADMIN pse kur klikoj te multimedia me dalin da gjana italisht
Ku te dalin italisht maj naqe??

ktu mundesh me pa fotot e fundit :

http://www.fkvllaznia.net/main/album/th ... bum=lastup
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Sun, 17 May 2009 , 02:42

admin e di se jam tu te bezdis
po itash i fshiva tan mesazhet mirepo
me del kam 6 mesazhe te reja
shkoj tek inbox e sme nxjerr asnji :roll:
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Sun, 17 May 2009 , 16:48

Goldi nuk e di a te ndihmon gja kja fotoja gjithesesi provoje.

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Sun, 17 May 2009 , 17:42

flm ma miri
se sdi as une pse isha ba lamsh

vec kete punen e fotove ne mujsh ma shpjego
se jam mundu me postu nje foto ne forum po sdi
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Sun, 17 May 2009 , 17:55

Goldi po te nxjerr 1 program te thjeshte dhe te shpejte
kliko te ky linku dhe shkarkoje foton qe don duke bere Upload edhe kupjo linkun e dyte dhe vendose ketu ne forum.

http://www.imagehosting.com/

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Sun, 17 May 2009 , 17:58

po spo di si me e kopju ma miri
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Sun, 17 May 2009 , 18:04

banja Upload mos kupjo pa ba Upload file :wink:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Sun, 17 May 2009 , 18:07

C:\Dokumente und Einstellungen\user\Eigene Dateien\Eigene Bilder\CIMG4272.JPG
pse skam buton edito dhe fshi kete mesazh une :shock: :shock:
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Man in Redblue » Sun, 17 May 2009 , 19:47

GOLDIAN wrote:po spo di si me e kopju ma miri

me ctrl/strg +C; ctrl/strg + V; mor burre
:D

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Sun, 17 May 2009 , 20:32

Man in Redblue wrote:
GOLDIAN wrote:po spo di si me e kopju ma miri

me ctrl/strg +C; ctrl/strg + V; mor burre
:D
smarr vesh gja hic
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Mon, 18 May 2009 , 01:04

O goldi ma pare e vendos foton tek njaja faqja qe te ka shkru Miri, masandej e kopjon linkun aty ku ka te shkrume Fullsize Image Code for [IMG= Forums
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by vllaznia1919 » Mon, 18 May 2009 , 20:02

Hahahahahaha.E keni ba lamsh.Ky pak sja ka iden kti muhabet. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Mon, 18 May 2009 , 21:05

vllaznia1919 wrote:Hahahahahaha.E keni ba lamsh.Ky pak sja ka iden kti muhabet. :lol: :lol: :lol: :lol:
Si e thu kyt fjal mar naq po jena cu 1 burr e 2 fmi me e msu bile mas na e qit punen bosh :lol: :lol: :lol:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Mon, 18 May 2009 , 21:41

ADMIN PER ARSYE SE NUK PERMUSHI RREGULLAT KISHA DASHT ME MLARGU PREJ ATYRE TEMAVE KU MODERATOR JAM
SHPRESOJ TE FUTESH SONTE NE FORUM DHE TA BASH NJI GJA TE TILLE
DU MU TRAJTU SI TIFOZ I THJESHTE
TE FALEMINDERIT

GOLDIAN
i perjashtuar

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Tue, 19 May 2009 , 16:53

O MIRI v1919 MAN IN REDBLUE SKODRINON SHV13 a kush a moderator administrator a ca quhen
A MUNDET NE NJENI ME MHEK PREJ MODERATORIT DHE ATY KU JAM
JU ISHA KEN MIRENJOHES
GOLDIAN
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Skodrinon » Tue, 19 May 2009 , 17:09

moderatort nuk munden me e ba me sa di un goldi

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by vllaznia1919 » Tue, 19 May 2009 , 19:47

Qa ke ma Gold?Ke met i zhgenjym prej aftesive tuja kompjuterike a??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ec maj naqe mas e qaj kryt se kerkush sja ka iden taman veq se bajme si te ditun.Hahahaha
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Tue, 19 May 2009 , 21:01

vllaznia1919 wrote:Qa ke ma Gold?Ke met i zhgenjym prej aftesive tuja kompjuterike a??? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ec maj naqe mas e qaj kryt se kerkush sja ka iden taman veq se bajme si te ditun.Hahahaha
ja ma vlla se kam hallin aty
po spermushi disa rregulla tjera
JAM REALIST DHE PRANOJ GABIMET
i perjashtuar

Post Reply