Pyetje per Webmasterin

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Pyetje per Webmasterin

Post by vllaznia1919 » Mon, 28 Feb 2005 , 21:36

O Webmaster kur do te na vendosesh ca foto te reja te Vllaznise? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Mon, 28 Feb 2005 , 21:47

vllaznia1919 wrote:O Webmaster kur do te na vendosesh ca foto te reja te Vllaznise? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shpresoj qe te vendosen sa me shpejt .
Por me than te drejten si e din edhe ti vet koha eshte shume e limituar :idea: :arrow: :oops: :wink:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 01 Mar 2005 , 14:41

Nuk mujte me nej pa u pergjigje e? :lol: :lol: :lol: :lol:

piero
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 430
Joined: Mon, 21 Mar 2005 , 12:09
Location: italia
Contact:

Post by piero » Tue, 22 Mar 2005 , 19:44

O webmaster ca asht kjo pune mor burre i dheut ne homepage ala asht fitorja e vllaznise 8-0 me lacin?kane kalu tana ata ndeshje as mundeni me e nderru?

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 22 Mar 2005 , 21:45

Asht i zanun me msime webmasteri!Edhe pak mas femnash! :lol: :lol:
Mire se na erdhe i here Piero!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Tue, 22 Mar 2005 , 23:12

piero wrote:O webmaster ca asht kjo pune mor burre i dheut ne homepage ala asht fitorja e vllaznise 8-0 me lacin?kane kalu tana ata ndeshje as mundeni me e nderru?
Pershendetje Piero !!
Ne rralle te pare te uroj mireseardhjen ne mesin tone dhe te kerkoj edhe falje qe nuk kam arritur te mos axhurnoj sitin , por sic ka shkruar edhe Vllaznia1919 kam qene i zene me msime (jo per shkak te femrave :P) dhe nuk kam pasur kohe e mundesi ta axhurnoja ate .

Beso se ne te ardhmen siti do te jete i axhurnohet sa me shpesh .

Me rrespekt Jetmiri .

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 23 Mar 2005 , 14:31

Papapapa,sa shpejt i del zot vedit mar webmaster! :lol:

Guest

Post by Guest » Tue, 29 Mar 2005 , 16:02

Ma shume se pytje asht nje kerkese e jemja.Po pate mundesi me gjete tekstin e kanges se dyte te vllaznise qe ka kendu bujari ne 2001 jo te pares ne 1998.

me respekt,piero

kuqeblu4ever
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 429
Joined: Mon, 29 Nov 2004 , 18:43

Kanga dedikuar Vllaznise nga shqiptaret e Detroid

Post by kuqeblu4ever » Thu, 31 Mar 2005 , 13:03

Jam dakord me Pieron, por qe me ka mbetur ne mend eshte kanga dedikuar Vllaznise nga shqiptaret e Detroid ku Vllaznia zhvilloi fazen pergatitore, ka muzike dhe tekst shume te bukur, nqs i kujtohet ndokujt e paten vendosur ne stadium kur u luajt parvjet ndeshja Vllaznia-Tirana. Nuk e di kush mund ta kete kete kenge pasi nuk eshte shume e perhapur por nqs do ta gjente ndokush do isha shume mirenjohes, flmn
VLLAZNIA, BAYERN MÜNCHEN, BARCELONA

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 31 Mar 2005 , 13:44

Pershendetje te gjthve !!

Kengen e dyte e kam vendosur tek Albumi .
ja ku ke edhe linkun :

http://www.fkvllaznia.net/main/album/di ... hp?pos=-49

Sa per ate kengen tjeter nuk e di biles tani po e marr vesh qe egziston nje kenge e tille , por do interesohem se mos e gjej .

Faleminderit .

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 21 Apr 2005 , 13:44

Boll kam pyte e jam interresu por aja kange nuk gjehet.Biles kerkush nuk din gja per te!

kristian
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 360
Joined: Wed, 20 Apr 2005 , 13:29
Location: Shkoder ==> France
Contact:

kanga

Post by kristian » Thu, 21 Apr 2005 , 15:09

per cilen kang e ke fjalen vllaznia1919
VLLAZNIA PER GJITHMON

kuqeblu4ever
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 429
Joined: Mon, 29 Nov 2004 , 18:43

Post by kuqeblu4ever » Thu, 21 Apr 2005 , 18:21

Duhet me pyet kush ka ken DJ kur asht ba ndeshja Vllaznia-Tirana qe asht nda 1-3, ka ken ndeshja kur Salihi bani golin e barazimit me rrefishate, Mandej i rrasi Tirana edhe dy mrapa. Nuk asht kang shume e perhapun e di edhe une se vetem ne njat ndeshje e kan vu edhe nuk asht ndi ma per te. Po e perseris e kan ba kur ka ken Vllaznia ne USA ne Detroid me ba fazen pergatitore, nuk e di as emrin e kangetarit qe e ka kendu. Vec kishte nji muzike shume te bukur edhe fjalet jane pak a shume te tilla se vec dy rreshta me kujtohen (njehere e kam ndi edhe une un).


Dite e bukur dite e bardhe ..
nuk harrohet per te gjithe jeten
.......................................
presim ekipin e Vllaznise
mbretereshen e futbollit ne shqiperi etj etj...

Ndonji qe asht ne Shkoder mundet me shku tek zyra e klubit Vllaznia dhe me ia kerku kete kangen sa ta hedhin online se ata do ta kene me siguri. Do te ishte shume gja e mire.
Flmn
VLLAZNIA, BAYERN MÜNCHEN, BARCELONA

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 21 Apr 2005 , 22:21

kuqeblu4ever wrote: Ndonji qe asht ne Shkoder mundet me shku tek zyra e klubit Vllaznia dhe me ia kerku kete kangen sa ta hedhin online se ata do ta kene me siguri. Do te ishte shume gja e mire.
Flmn
Pershendetje !!1

Un kam pyt per njat kang e skam gjet gja :? Po prep ta pa pys njerz sa kendej e sa andej ne mujsha me gjet gja .
SA i perket klubit as mas te shkoj medja qe kajn gja se kur isha ne shkoder asigja nuk kajn, se edhe historikun qe ma dhanen ishte vetem 2 rreshat kot ne fillim e asigja ma shum, kshu qe sma merr mendja qe kan me pas gja , po sidoçofte un do pys edhe ne shkoder se mos kajne gja ....

Shednet e pare e fitore Vllaznise ne sezonin e ardhshem se ky e pat :shock:

kristian
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 360
Joined: Wed, 20 Apr 2005 , 13:29
Location: Shkoder ==> France
Contact:

Post by kristian » Fri, 22 Apr 2005 , 07:19

ne cil vit asht kendu kja kang
VLLAZNIA PER GJITHMON

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 22 Apr 2005 , 13:41

Ne 2004 me duket!

kristian
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 360
Joined: Wed, 20 Apr 2005 , 13:29
Location: Shkoder ==> France
Contact:

Post by kristian » Fri, 22 Apr 2005 , 22:09

ishalla po na e gjen nakush njat kang se po na bahen 3 kanga te vllaznis
VLLAZNIA PER GJITHMON

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Mon, 25 Apr 2005 , 15:23

Tuj u mundu per njate pune jena. :D

kristian
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 360
Joined: Wed, 20 Apr 2005 , 13:29
Location: Shkoder ==> France
Contact:

Post by kristian » Mon, 25 Apr 2005 , 15:24

hajt ishalla po bani naj mirakull :D :D :D :D
VLLAZNIA PER GJITHMON

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 28 Apr 2005 , 13:54

Kryesorja asht qi ju te mos hupni besimin te na! :D :D :D :D

Post Reply