Pyetje per Webmasterin

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Skodrinon » Tue, 10 Mar 2009 , 15:38

Admin wrote:Temat qe i ben "Bookmark" jane temat e preferuara te cilat mundesh me i pa ma leht duke shku tek paneli i anetarit -> Temat e Preferuara, ja edhe link: http://www.fkvllaznia.net/main/forum/uc ... =bookmarks

Kurse temat ne te cilat abonohesh, ndryshojne pasi te vijne me e-mail komunikimet per postimet e reja, si edhe mund ti gjesh po tek Paneli i Anetarit tek Abonime.
aaaaa
e kuptova.
po kto biskotat ça jane?

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Tue, 10 Mar 2009 , 15:46

Biskotat (e perkthyme ne shqip) ose Cookies jane disa informacione qe vendosen ne browserin tand ne menyre qe te jesh i identifikum ne forum, nqs klikon tek Fshij Cookies mundesh me u c'identifiku prej forumit direkt pa pas nevoje me kliku tek butoni c'identifikohu, por asht gjithmone ma e kshillueshme me kliku tek C'identifikohuni pasi mund te nollin qe cookies mas te fshihen edhe dikush tjeter qe perdor pc-ne tand mundet me ken i identifikum ne forum.

Tek linku keni disa info rreth perdorimit te forumit te cilat disa jane ne anglisht e disa jane te perkthyme, ne anglisht jane ma te kuptushme pasi disa terma nuk kane kuptim shume te perkthehen ne shqip...
http://www.fkvllaznia.net/main/forum/faq.php
Vllaznit Ultras

Image

gert-shkodrani
Antar
Antar
Posts: 37
Joined: Mon, 30 Mar 2009 , 16:30
Location: SHKODER
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by gert-shkodrani » Mon, 30 Mar 2009 , 16:46

jam nje anetar i ri dhe nuk ti si te vendos foto a mund te me thoni se si behet ???
TIFOZ I ZJARRT KUQ E BLU
90 vjet legjend 90 vjet histori
per 90 vjet i kena qu tana skuadrat ne shpi

gert-shkodrani
Antar
Antar
Posts: 37
Joined: Mon, 30 Mar 2009 , 16:30
Location: SHKODER
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by gert-shkodrani » Mon, 30 Mar 2009 , 16:46

jam nje anetar i ri dhe nuk ti si te vendos foto a mund te me thoni se si behet ???
TIFOZ I ZJARRT KUQ E BLU
90 vjet legjend 90 vjet histori
per 90 vjet i kena qu tana skuadrat ne shpi

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Mon, 30 Mar 2009 , 20:55

gert-shkodrani wrote:jam nje anetar i ri dhe nuk ti si te vendos foto a mund te me thoni se si behet ???
Gerti ne rradhe te pare mirse erdhe ne forum si dhe te uroj tja kalofsh sa me mire.
Cfar fotosh don te vendosesh dhe ku por avantar apo ne forum?

gert-shkodrani
Antar
Antar
Posts: 37
Joined: Mon, 30 Mar 2009 , 16:30
Location: SHKODER
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by gert-shkodrani » Tue, 31 Mar 2009 , 13:03

faleminderi dhe mirese ju gjeta.... dua te vendosi nje foto te vllaznise qe kam ne kom. dhe dua ta vendosi ne avatar a mund te me thoni se si behet ???
TIFOZ I ZJARRT KUQ E BLU
90 vjet legjend 90 vjet histori
per 90 vjet i kena qu tana skuadrat ne shpi

gert-shkodrani
Antar
Antar
Posts: 37
Joined: Mon, 30 Mar 2009 , 16:30
Location: SHKODER
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by gert-shkodrani » Tue, 31 Mar 2009 , 13:20

une di se si me e vu por kur e vendosi me thot dicka qe nuk e kuptoj por me duket se me thot se nuk ban fotoja se asht shum e madhe kur un e kam foton shum te vogel :?: :?: :?:
TIFOZ I ZJARRT KUQ E BLU
90 vjet legjend 90 vjet histori
per 90 vjet i kena qu tana skuadrat ne shpi

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Tue, 31 Mar 2009 , 18:08

Duhet te jete shume e madhe prandaj nuk e pranon,shika ca ke me ba rregjistrohu ktu te kja adres http://photobucket.com/
sharkoje foton edhe kupjo linkun me [img]linkun[/img] sharkoje me madhesin 1024x768 per forum kurse per avantar sharkoje 340x240 kupjo linkum me http:// edhe vendose te profili ku thot ngarko foto nga interneti.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Fri, 10 Apr 2009 , 23:40

o admin kam tan ata mesazhe te reja
klikoj mirepo smund te lexoj asni
i kam fshi nja 10 prej tevjetrave prap te rejat smund ti lexoj
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Sat, 11 Apr 2009 , 15:02

GOLDIAN wrote:o admin kam tan ata mesazhe te reja
klikoj mirepo smund te lexoj asni
i kam fshi nja 10 prej tevjetrave prap te rejat smund ti lexoj
Ti prish gamarin meth mar vlla :D :D

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Sun, 12 Apr 2009 , 10:39

Miri wrote:
GOLDIAN wrote:o admin kam tan ata mesazhe te reja
klikoj mirepo smund te lexoj asni
i kam fshi nja 10 prej tevjetrave prap te rejat smund ti lexoj
Ti prish gamarin meth mar vlla :D :D
:lol: me ban derman ma MIRI
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Mon, 13 Apr 2009 , 20:08

Per ku e ke fjalen per te forumi ktu apo te msn?

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Mon, 13 Apr 2009 , 22:16

te forumi ma vlla
ke 3 mesazhe te reja thot po smund ti shoh
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Tue, 14 Apr 2009 , 13:38

Fshiji te vjetrat ma gold se nuk ke vend bosh ma :wink:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Tue, 14 Apr 2009 , 19:48

i kam fshi
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by vllaznia1919 » Thu, 16 Apr 2009 , 14:20

Merre shisen e dore e shij prep. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Thu, 16 Apr 2009 , 17:35

v1919 sres ndihme prej tejet se nji parti me mirin je :lol: :lol:
a me ndihmon kush ma ooooooooooooooooooooooooooooooooooo
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by vllaznia1919 » Fri, 17 Apr 2009 , 11:22

Vazhdo ti me majt shpresa te partit e tjera.Shife sa shum pergjigjen. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Fri, 17 Apr 2009 , 17:02

Goldi shka tek mesazhet http://www.fkvllaznia.net/main/forum/uc ... lder=inbox
Masandej tek mesazhet zgjidh mesazhet qe don me fshi, kur ti zgjidhsh poshte ke nji opsion fshij mesazhet.

Shiko tek fotoja e maposhtme per me pa se ca ke me shtyp, ne fillim zgjedh fshij mesazhet (e ke me shigjete 1)masandej shtyp butonin shkoni (shigjeta 2).

http://www.fkvllaznia.net/main/forum/fotom.jpg
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Fri, 15 May 2009 , 21:07

ADMIN pse kur klikoj te multimedia me dalin da gjana italisht
i perjashtuar

Post Reply