Pyetje per Webmasterin

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Wed, 18 Feb 2009 , 21:18

Man in Redblue wrote:
GOLDIAN wrote:o admin ose kushdo tjeter
a mundeni me shpjgu mu idiotit te pc-se
dicka
po ne menyre te thjeshte
jam fut ne nje chat eurpiandhe kam komuniku me femra te ndryshme
mirepo kam hallin faqen echatit dhe tana faqet e ketyre femrave qe kam fol du me i fshi
si me ja ba se mla gruja
e kam pa tallje
Persa kohe qi nuk mi ke nise ato foto, mire te bahet me te xan gruja me presh ndore :) :D
pasha zoten e kam provu prap po sdi pse ste nisen
sdi car bejet me tba
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Man in Redblue » Fri, 20 Feb 2009 , 15:46

GOLDIAN wrote:
Man in Redblue wrote:
GOLDIAN wrote:o admin ose kushdo tjeter
a mundeni me shpjgu mu idiotit te pc-se
dicka
po ne menyre te thjeshte
jam fut ne nje chat eurpiandhe kam komuniku me femra te ndryshme
mirepo kam hallin faqen echatit dhe tana faqet e ketyre femrave qe kam fol du me i fshi
si me ja ba se mla gruja
e kam pa tallje
Persa kohe qi nuk mi ke nise ato foto, mire te bahet me te xan gruja me presh ndore :) :D
pasha zoten e kam provu prap po sdi pse ste nisen
sdi car bejet me tba

Te kjo adres me vijn emaila prej te kater anet e lamshit toksor...
Ca paskeni ken ju asutriakt si cmoskerkush, po tdrejt e kan gjermant kur ju shajn :D :D

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Fri, 20 Feb 2009 , 21:26

man in redblue hajde ne klagenfurt e perdore vet pc-ne teme
se u bana i marr
o admin me ka ardh mesazh privat mirepo sme del se kush e ka nis me dalin vetem te vjetrat
i perjashtuar

tironsi_tr
Mysafir i Rrespektum
Mysafir i Rrespektum
Posts: 503
Joined: Thu, 09 Aug 2007 , 05:33
Location: TR 1920 A

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by tironsi_tr » Fri, 20 Feb 2009 , 22:55

/
Last edited by tironsi_tr on Fri, 27 Feb 2009 , 09:23, edited 1 time in total.
Se Tirones Deri Me Sot Vec Tironsi 24Karat i Ka Dal Zot!!!!

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Skodrinon » Sat, 21 Feb 2009 , 00:12

Miri wrote:Venja ma 1 te thjeshte Ca i duhet tan aj emer une mendoj tja vesh KRENARIA KUQ E BLU 1919 SHKODRE SHQIPERI :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Sat, 21 Feb 2009 , 00:38

E kam vu re edhe une qe i hap link ne te njejten faqe, shume shpejt kam me e sistemu.

Krenaria kuqe e Blu tashi e ka username Skodrinon !!!

Goldi fshij mesazhet e vjetra per me e pa te riun....
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Skodrinon » Sat, 21 Feb 2009 , 00:59

Admin wrote:E kam vu re edhe une qe i hap link ne te njejten faqe, shume shpejt kam me e sistemu.

Krenaria kuqe e Blu tashi e ka username Skodrinon !!!

Goldi fshij mesazhet e vjetra per me e pa te riun....
paaa sa i shpejte je mar burre. gjithmone gati :D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Sat, 21 Feb 2009 , 01:05

Skodrinon wrote:
Admin wrote:E kam vu re edhe une qe i hap link ne te njejten faqe, shume shpejt kam me e sistemu.

Krenaria kuqe e Blu tashi e ka username Skodrinon !!!

Goldi fshij mesazhet e vjetra per me e pa te riun....
paaa sa i shpejte je mar burre. gjithmone gati :D
Ca kujton :P :wink:
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by vllaznia1919 » Sat, 21 Feb 2009 , 14:47

tironsi_tr wrote:Nese nuk ma merr webmasteri per keq, doja te sygjeroja qe kur dikush sjell nje link te nje vidioje pershembull dhe i klikon siper nuk hapet ne faqe te re por direkte ke faqja forumit ku ndodhesh. Personalisht them se eshte me mire kur i klikon siper e te hapet ne faqe te re, kshuqe nuk humbet lidhjen me forumin apo faqen e forumit ku ndodhesh. Edhe nje here te lumshin duret webmaster.
Sa priton edhe ti.Boll qe te kthehesh mrapa edhe je prep aty ku ishe.Hahahahahahahahahah!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Sun, 08 Mar 2009 , 23:23

o admin pse e kena fkvllaznia.net e jo kf vllaznia
se me bani pershtypje xhakovento e dervishit kf vllaznia
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Mon, 09 Mar 2009 , 13:45

3 her e ka nrru mar gold ne fillim ks mandej fk e tesh kf :D :D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Mon, 09 Mar 2009 , 16:14

Hhahhaha,

Goldi ne fillim para 6 vjetve kur e kam ble domain (emrin) une e masha mend FkVllaznia (Futboll Klub Vllaznia) dhe KS Vllaznia (Sport Klub Vllaznia). Nder kto te dyja mqs KSVllaznia e ka pas tjera kush zgjodha FKVllaznia.
Masandej me aq sa maj mend une e me aq sa kam lexu gjithmon asht thane Futboll Klub Vllaznia dhe ja Klub Futboll Vllaznia sic ja kane vu tesh KFVllaznia (Klub Futboll Vllaznia). Personalisht KF (Klub Futboll) nuk me tingellon mire e me duket si perkthim prej anglishtet CF (Club Football) ose italishtet AC (Associazione Calcio).
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Mon, 09 Mar 2009 , 19:18

fm per pergjigjen ma admin
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Skodrinon » Tue, 10 Mar 2009 , 15:05

per injorantat si un: ça don me than bookmark temen? me e shenu a?

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Tue, 10 Mar 2009 , 15:23

Skodrinon wrote:per injorantat si un: ça don me than bookmark temen? me e shenu a?
Kur klikon tek Bookmark e mban temen "nen kontroll", dmth te vijne axhornime me e-mail sa here qe bahen shkrime tek kja teme.
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Skodrinon » Tue, 10 Mar 2009 , 15:25

Admin wrote:
Skodrinon wrote:per injorantat si un: ça don me than bookmark temen? me e shenu a?
Kur klikon tek Bookmark e mban temen "nen kontroll", dmth te vijne axhornime me e-mail sa here qe bahen shkrime tek kja teme.
a asht njisoj me abonohu ne ket teme?

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Tue, 10 Mar 2009 , 15:29

Ja nuk duhet te jete njilloj...:D :lol:
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Skodrinon » Tue, 10 Mar 2009 , 15:34

abonohu ne teme dhe bookmark jane njit me njena-tjetren. jane e njejta gja?
po "fshini biskotat e forumit" ça asht?

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Tue, 10 Mar 2009 , 15:36

Temat qe i ben "Bookmark" jane temat e preferuara te cilat mundesh me i pa ma leht duke shku tek paneli i anetarit -> Temat e Preferuara, ja edhe link: http://www.fkvllaznia.net/main/forum/uc ... =bookmarks

Kurse temat ne te cilat abonohesh, ndryshojne pasi te vijne me e-mail komunikimet per postimet e reja, si edhe mund ti gjesh po tek Paneli i Anetarit tek Abonime.
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Skodrinon » Tue, 10 Mar 2009 , 15:37

Admin wrote:Ja nuk duhet te jete njilloj...:D :lol:
Mos u tall me fukaran mar burre..... :D :D :D Pse e ndryshon pergjigjen. A asht njisoj a ja?

Post Reply