Merkato

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Merkato

Post by GOLDIAN » Sat, 24 Jan 2015 , 14:55

vvvllaznia wrote:
GOLDIAN wrote:
GOLDIAN wrote:Nese ndonjehere gilman lika do vishet kuqeblu
une kurre sdo e ndjeku ma vllaznine
fundi fundit plasi kuj trapi per mu po une me vedi e kam ba kete bast dhe ne shkoder kur te mberrij do ju a kerkoj tanve qe ta harrojn ate emer

kur ne vlone plasi Puna e pagave qe su pagune lojtaret e iken tan
vlonjatet mbeten aty dhe pse kishin mujt me ik e me rru lek kund tjeter
ky shkerdhata qe lujti ne arabi e rruvi boll lek atje spo ju bate gja me lujt per 2milion lek ne muj ne shkoder tu e pa qe jena ne rrezik Historik per renie nga kategoria

Mallku qofte kush e afron ma ne shkoder ate lojtar
une personalisht do mbaj betimin tem
me keqardhje po une e ndjej ne lekur vllaznine pa asnje interes
respekte vllazen GOLDIAN
mas e ban at gabim, Vllaznia nuk ndjeket ne baz te Gilman Likes. Nuk du me e mbrojt se edhe un kam mbet shum i zhgenjym prej tij por duhet edhe me than qe kampionati shqiptar asht nje nder gjanat ma te flliquna qe na mujshim me kriju ku te tan mendojn vetem me shit e me ble ndeshje. Gilman Lika ka thane po mendoj edhe un per lek si tan te tjeret. Ky kampionat nuk ta jep mundsin per me mendu per sentimentat e tuja
mu me dhemb vllaznia vlla si te dhemb ty e tanve ne ketu pa kurrfar interesit
vllaznia a shkodra e shkodra a jeta a lekura qe na kena edhe pse jena me vite jashte na pikon zemra gjak kur shohim qe ai qytet........ une si shkodran dhe ndoshta si i vetmi ner ato mijera shkodran nuk e fali dot dhe nuk e pertyp dot ate gjest te tijin.TAN SHQIPERIA E MA GJAN NA NJEF PER KARAKTER E NDER HISTORIKISHT PO SOT JENA BA LAB E LALUCA BASHKE (me falni qe po perfor nje ofendim ndaj miqve tone).le ti bajn ultrasit tash dhe banderola mire se erdhe mbret.
per vil kruje bahet fjale qe ka ik ne vlore?
i perjashtuar

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Merkato

Post by vvvllaznia » Sat, 24 Jan 2015 , 18:54

ne nje vend ku shiten edhe ndeshjet miqsore, edhe ndeshjet e kampionatit, edhe finalet, ku ka tolerime edhe ne kampionatet e moshave, ku me shum mundsi shiten edhe ndeshjet e kombtares ndoshta ato te moshave, ku publiku bertet e shitet e shitet, por kurr e blete e blete, ku te perfshime jan tan, kryetar federatet, presidenta e lojtar Gilman Lika del zotni ne kete bote. duhet me ba tifon per fanellen megjithese asht njollosun me kohe e jo per lojtaret. Ato nuk kan asnje vler per mu

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Merkato

Post by Ledi1920 » Mon, 26 Jan 2015 , 10:17

Te rradhe jane ata qe lujn per ngjyrat e fanelles(mos them qe nuk ekzistojn) te gjithe lujn per ngjyrat e pares.
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Merkato

Post by Admin » Sat, 11 Jul 2015 , 09:37

Deri tesh merkato shume e dobt, nuk jena kerkund, edhe ndonji element te vlefshem qe patme sezonin e kalum nuk i kena majt....
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Merkato

Post by Skodrinon » Sat, 11 Jul 2015 , 21:14

A asht e vertete ajo qi pat thane edi Martini se don me e marre nji i bisnesmen i fuqishem vllaznin?

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Merkato

Post by Admin » Sun, 12 Jul 2015 , 23:33

Skodrinon une nk kam informacione. U flite qe demek Tom Doshi asht i interesum por pak si e veshtire kja gja se nuk ka interes. Ishalla bahet ndoj gja se kshu nuk vazhdohet!! :(
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Merkato

Post by GOLDIAN » Tue, 21 Jul 2015 , 09:51

Skodrinon wrote:A asht e vertete ajo qi pat thane edi Martini se don me e marre nji i bisnesmen i fuqishem vllaznin?
njashtu sic tha dhe hamdi salihi ne nje Studio lokale
mu me shane kur pyeta po mir na thuj se kush a kjo kompani ti kontaktoj gjermanisht(mesa di une bahej fjale per nje grup biznesi gjerman)
kuptohet une gjithmone flas ne tym e kam vec persona kontra(flas diku tjeter jo ketu)
po cudi dhe me nallen e talise dola qe kisha drejt
i perjashtuar

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Merkato

Post by GOLDIAN » Tue, 21 Jul 2015 , 09:57

gilman lika iku keshtu qe une u riktheva :lol:
kthehet prap aj se u pa Puna
edhe sukajt i lumt se ketej prallis me goj e ketej nenshkrun te partizani
po mir ai po keto tifoza qe per me ba nje selfie me te e cojn ne qiell ca thojne ne darke e harrojne paradite.a mjer vllaznia nga tana anet
une vet nuk paragjykoj asnje lojtar biles dhe tan smajlit i dola krah kur u sha pse u vesh bardheblu
por xhev sukaj tha qe ne shqiperi sdo luj per asnje klub tjeter vec vllaznise (ma hedhni poshte tash ket qe thashe)
dhe pervec saj para pak ditesh u prononcu qe edhe pa lek do Lunte per vllaznine cudi APO jam i cuditshem une
sa per dijeni per ato pseudo tifoza qe e bane messi i shkodres sukajn
po te vite te vllaznia sdo e kishte lan kush pa lek se ishte gati nje shume per tju dhan atij qe ishte Shum ma lart se cmarrin tjeret por jo ju lakmu nja 5 mije eurove ma shume te gaz demit
pritne vitin tjeter e thurrini lavde mandej se ket pune kann ky e lika me shoke.
mjer vllaznia ska asgja ma vec lavderusa
i perjashtuar

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Merkato

Post by vvvllaznia » Tue, 21 Jul 2015 , 17:41

GOLDIAN wrote:gilman lika iku keshtu qe une u riktheva :lol:
kthehet prap aj se u pa Puna
edhe sukajt i lumt se ketej prallis me goj e ketej nenshkrun te partizani
po mir ai po keto tifoza qe per me ba nje selfie me te e cojn ne qiell ca thojne ne darke e harrojne paradite.a mjer vllaznia nga tana anet
une vet nuk paragjykoj asnje lojtar biles dhe tan smajlit i dola krah kur u sha pse u vesh bardheblu
por xhev sukaj tha qe ne shqiperi sdo luj per asnje klub tjeter vec vllaznise (ma hedhni poshte tash ket qe thashe)
dhe pervec saj para pak ditesh u prononcu qe edhe pa lek do Lunte per vllaznine cudi APO jam i cuditshem une
sa per dijeni per ato pseudo tifoza qe e bane messi i shkodres sukajn
po te vite te vllaznia sdo e kishte lan kush pa lek se ishte gati nje shume per tju dhan atij qe ishte Shum ma lart se cmarrin tjeret por jo ju lakmu nja 5 mije eurove ma shume te gaz demit
pritne vitin tjeter e thurrini lavde mandej se ket pune kann ky e lika me shoke.
mjer vllaznia ska asgja ma vec lavderusa
sinçerisht nuk i vej faj kerkujt perveç atyne shkodrane qe menaxhojn Vllaznin per kete gjendje. Po te kisha ken un ne vend te Sukajt kisha firmos per Partizanin. Ndoshta nuk asht mire me fol ashi fjalesh por hajt

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Merkato

Post by Skodrinon » Tue, 21 Jul 2015 , 18:40

T'firmosin ku t'i leverdisin po na cmenden tu na ba si supertifoza

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Merkato

Post by Admin » Tue, 21 Jul 2015 , 22:59

Ka nji ane as lojtart nuk kane faj, se Vllaznia asht tu u menaxhu si mas ma keq, ka ana tjeter e keqja asht se nji pjese e lojtarve po e perdorin Vllaznine per me rrit pazaret e tyne me ekipet e tjera.... :(
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Merkato

Post by GOLDIAN » Tue, 21 Jul 2015 , 23:56

dakord qe kann interesin e tyne e qe ta perdorin vllaznine per me rrit vlerat monetare vedit
po sic thot skodrinoni mos te bejn si supertifoza kaq tham une
nuk asht e shkrume e as me ligj qe ke le ne shkoder e do lush vec per shkodren po mos na cajne trapin tu na u ba si krijusit e vllaznise

a din ca me dhimsen vllazen ato dutbollistat e kohes se atij diktatorit se po te ishin ato sot ne vend te ketyne do kishim fol ndrysh.
pervec saj e them pa asnje lloj interesi personal me vjen keq per da djem shkodran qe ndonji nga ju i ka ndoshta dhe kusherinj APO te njoftun qe nuk ishin te biret e anetareve te partive e talentin e tyne se mur kush persiper e sot jan kameriera per tju hap rruge disave qe me babin e kann vesh ate fanelle te rende kuq e blu
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Merkato

Post by Admin » Thu, 30 Jul 2015 , 22:10

Merre me mend se cfare drejtusish kena, sapo kane ba kontratat me 3 lojtare edhe as 10 dite stervitje dojne me prish kontraten !!!!

Ehhh medet ne dore te kujt ka ra Vllaznia, se di a mban kush pergjegjsi.

Sot lexova qe Hajdari kishte firmos me Beslidhjen ne kategori te pare .....
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Merkato

Post by futbollist » Mon, 10 Aug 2015 , 13:05

Pertoke krejt. Ishalla po vjen Gjici se nuk kena shpetim tjeter me kyt kontigjent. Vitin tjeter me perfundu ne kategori te 2te, as nuk po du me e mendu..
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: Merkato

Post by ultraskuqeblu1 » Thu, 13 Aug 2015 , 03:06

GOLDIAN wrote:
mas e ban at gabim, Vllaznia nuk ndjeket ne baz te Gilman Likes. Nuk du me e mbrojt se edhe un kam mbet shum i zhgenjym prej tij por duhet edhe me than qe kampionati shqiptar asht nje nder gjanat ma te flliquna qe na mujshim me kriju ku te tan mendojn vetem me shit e me ble ndeshje. Gilman Lika ka thane po mendoj edhe un per lek si tan te tjeret. Ky kampionat nuk ta jep mundsin per me mendu per sentimentat e tuja
mu me dhemb vllaznia vlla si te dhemb ty e tanve ne ketu pa kurrfar interesit
vllaznia a shkodra e shkodra a jeta a lekura qe na kena edhe pse jena me vite jashte na pikon zemra gjak kur shohim qe ai qytet........ une si shkodran dhe ndoshta si i vetmi ner ato mijera shkodran nuk e fali dot dhe nuk e pertyp dot ate gjest te tijin.TAN SHQIPERIA E MA GJAN NA NJEF PER KARAKTER E NDER HISTORIKISHT PO SOT JENA BA LAB E LALUCA BASHKE (me falni qe po perfor nje ofendim ndaj miqve tone).le ti bajn ultrasit tash dhe banderola mire se erdhe mbret.
per vil kruje bahet fjale qe ka ik ne vlore?
Si gjithmone Goldian, fjale shume e vepra pak, çfare problemit ke me ultrasit? Ta kishe pas ket energjine qe ke me shkru nga tastiera edhe per me ndihmu naj gja tek tifozeria shkodrane, s;kishe pas nevoje mi sha... por si ne shume raste e leshon fjalen si lopa baglen, pa lidhje...
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Merkato

Post by GOLDIAN » Fri, 14 Aug 2015 , 10:02

une nuk jam per tju sha e sdo ndodhi kurre por du ma te miren ose ma mire me than perfekten per shkodren e shkodranet prandaj gjej vend per kritika dhe kete shpresoj ta kesh parasysh se po te bahej fjale per tjer do thosha shkurt sa me la gojen hallall ju qofte e bla bla .
smund te ndihmoj gja sepse duhet mu ul gjan e gjate me diskutu se kam tjera koncepte per tifozerine (te cilat i kam msu nga pervoja ne europe)
ta tham dhe iher vllai jem e kam ma te lehte me pranu qe jena super po se baj dot sikur se kam ba dhe para 6 vitesh kur ishim ne europe e ketu e kam pohu qe na presin dite te veshtira dhe kam frike se fanella e shejte kuq e blu do vij dita te bahet pluhun
adminin skodrinon mirin vllaznia1919 etj etj i ke ketu mundesh mi pyt.
me ndihme te zotit do ja dalim e do jena aty ku na e don zemra .
i perjashtuar

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Merkato

Post by vvvllaznia » Fri, 14 Aug 2015 , 13:05

ultraskuqeblu1 wrote:
GOLDIAN wrote:
mas e ban at gabim, Vllaznia nuk ndjeket ne baz te Gilman Likes. Nuk du me e mbrojt se edhe un kam mbet shum i zhgenjym prej tij por duhet edhe me than qe kampionati shqiptar asht nje nder gjanat ma te flliquna qe na mujshim me kriju ku te tan mendojn vetem me shit e me ble ndeshje. Gilman Lika ka thane po mendoj edhe un per lek si tan te tjeret. Ky kampionat nuk ta jep mundsin per me mendu per sentimentat e tuja
mu me dhemb vllaznia vlla si te dhemb ty e tanve ne ketu pa kurrfar interesit
vllaznia a shkodra e shkodra a jeta a lekura qe na kena edhe pse jena me vite jashte na pikon zemra gjak kur shohim qe ai qytet........ une si shkodran dhe ndoshta si i vetmi ner ato mijera shkodran nuk e fali dot dhe nuk e pertyp dot ate gjest te tijin.TAN SHQIPERIA E MA GJAN NA NJEF PER KARAKTER E NDER HISTORIKISHT PO SOT JENA BA LAB E LALUCA BASHKE (me falni qe po perfor nje ofendim ndaj miqve tone).le ti bajn ultrasit tash dhe banderola mire se erdhe mbret.
per vil kruje bahet fjale qe ka ik ne vlore?
Si gjithmone Goldian, fjale shume e vepra pak, çfare problemit ke me ultrasit? Ta kishe pas ket energjine qe ke me shkru nga tastiera edhe per me ndihmu naj gja tek tifozeria shkodrane, s;kishe pas nevoje mi sha... por si ne shume raste e leshon fjalen si lopa baglen, pa lidhje...
https://www.youtube.com/watch?t=153&v=9dHn1duyCWI" onclick="window.open(this.href);return false;

Teshti kto jan Vllaznit Ultras. Tham qe do ti njifsh, mundesh me i than prej mejet se Skderbeu qe po lun ne Champions league siç thet ky ka 4 lojtar te Kosoves ne ekipin e vet e nga keto tre jan titullar, kete vere Milot Rashica kaloj ne ekipin e kategorise te par Hollandeze Vitesse ku ne ndeshjen e par ka lujt titullar dhe ka dhane nje asist, tan skuadrat qe kan ken para nesh ne klasifikim kan lojtar te Kosoves titullar ne ekpiet e tyne. Makare marrina mas te flasin

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: Merkato

Post by ultraskuqeblu1 » Fri, 14 Aug 2015 , 22:44

vvvllaznia wrote:
ultraskuqeblu1 wrote:
GOLDIAN wrote:
mas e ban at gabim, Vllaznia nuk ndjeket ne baz te Gilman Likes. Nuk du me e mbrojt se edhe un kam mbet shum i zhgenjym prej tij por duhet edhe me than qe kampionati shqiptar asht nje nder gjanat ma te flliquna qe na mujshim me kriju ku te tan mendojn vetem me shit e me ble ndeshje. Gilman Lika ka thane po mendoj edhe un per lek si tan te tjeret. Ky kampionat nuk ta jep mundsin per me mendu per sentimentat e tuja
mu me dhemb vllaznia vlla si te dhemb ty e tanve ne ketu pa kurrfar interesit
vllaznia a shkodra e shkodra a jeta a lekura qe na kena edhe pse jena me vite jashte na pikon zemra gjak kur shohim qe ai qytet........ une si shkodran dhe ndoshta si i vetmi ner ato mijera shkodran nuk e fali dot dhe nuk e pertyp dot ate gjest te tijin.TAN SHQIPERIA E MA GJAN NA NJEF PER KARAKTER E NDER HISTORIKISHT PO SOT JENA BA LAB E LALUCA BASHKE (me falni qe po perfor nje ofendim ndaj miqve tone).le ti bajn ultrasit tash dhe banderola mire se erdhe mbret.
per vil kruje bahet fjale qe ka ik ne vlore?
Si gjithmone Goldian, fjale shume e vepra pak, çfare problemit ke me ultrasit? Ta kishe pas ket energjine qe ke me shkru nga tastiera edhe per me ndihmu naj gja tek tifozeria shkodrane, s;kishe pas nevoje mi sha... por si ne shume raste e leshon fjalen si lopa baglen, pa lidhje...
https://www.youtube.com/watch?t=153&v=9dHn1duyCWI" onclick="window.open(this.href);return false;

Teshti kto jan Vllaznit Ultras. Tham qe do ti njifsh, mundesh me i than prej mejet se Skderbeu qe po lun ne Champions league siç thet ky ka 4 lojtar te Kosoves ne ekipin e vet e nga keto tre jan titullar, kete vere Milot Rashica kaloj ne ekipin e kategorise te par Hollandeze Vitesse ku ne ndeshjen e par ka lujt titullar dhe ka dhane nje asist, tan skuadrat qe kan ken para nesh ne klasifikim kan lojtar te Kosoves titullar ne ekpiet e tyne. Makare marrina mas te flasin


Je prova ma e freskt pse nuk rritet grupi, deshta me shkru gjat po nuk ja vlen me hup kohen me ta kthy me kta qe paske shkru, shume nivel i ult tu ja gjet Shkodrani-Shkodranit gabimin...kuku per ne,
Nder 3 min. e 49 sek. ka germu me gjet gabimin 5 sek. e pa e gjet i grremç se paska lan :(

Merrni shembull prej grupeve tjera qe thoni jane ma mire sesa na, nqs nuk e dini, i ndihmojne bajagi bashkeqytetart e tyne qe jetojne jashte shtetit, nqs nuk besoni pytni Ledin cfare ndihmet marrin fanaticsat prej jashte,,,para se me fol, nalnu pak edhe mendoni ca keni ba ju? a keni ba naj gja? Apo vec me dhan mend nga tastiera mjafton?
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: Merkato

Post by ultraskuqeblu1 » Fri, 14 Aug 2015 , 23:05

Goldian nuk te tham as mos me na sha as me na than bravo, por jo me na perbuz, me fjali te ktij tipit

"le ti bajn ultrasit tash dhe banderola mire se erdhe mbret."

Per ca po m dhemb mu personalisht, tan diten rri e m fyj per pune tifozash, un as nuk i tham vedit ultras as nuk du me m than kush se nuk jam, por kur bahet fjale per grupin e kam than edhe here tjera, nuk la kend me i fy ata djem se e di ca japin prej vedit e prej familjeve tyne.
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Merkato

Post by vvvllaznia » Sat, 15 Aug 2015 , 13:19

Une nuk jam msu me i than mutit marshallah, nqs shkodrani gabon ja tham njashtu siç ja kisha than tiransit spo korçarit. Shyqyr nuk jena msu ne kete forum si ato tiransit qe mas qe bajn lamsh tan stadiumin ton kan edhe goje me than ja po policia ka hap porten,ja po na kan provoku, ja po na kan trajtu keq. Per keta gjana fol me Ledin dhe me shokt e tij e tesh po shef se si ta po kenaqesh
Un personalisht jam tu dhan vetem mend prej tastieret por edhe ti para se me kerku ndihemn ton duhesh me u ndal edhe me than a thu un jam tu ba diçka per me meritu ndihmen e tjerve. Sot bojkot, neser tifoza, sot me presidentin, neser pa te, tesh 10 vjet jena mush me pastrusa serb e malazez por shyqyr paskena frym me u marr me lojtaret e Kosoves qe nuk jan te zot as me lujt ne lagjen e ketij shokut. Gjynah qe nuk e kan ndi edhe drejtusat e Splitit me Rrahmanin, ato te shkretit kan hargju edhe da lek per kartonin e tij. Para se me çu njerez ne televizor makare gjeni njerz persmarit e jo qe flasin marrinat. Nuk e di ky shoku a ka me lexu ndonje her shkrimin tem por po ta bajm tham qe as ka me kalu nje sekond me me mendu per ata ça ka than por fill me ba si i fort ne fcb. Nqs den ndihm duhesh edhe me na than se si den me perdor ndihmen ton per me rrit grupin, nuk mjafton me than te tjeret i ndihmojn ju ja. Nqs den me u ba si fanatiksat jo flm, nuk du me ken bashkpunues per kete gja

Post Reply