Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by GOLDIAN » Sat, 22 May 2010 , 16:03

Skodrinon wrote:fushaj dashka prap agim canen trainer
une ruj respekt per agim canajn
po legen kishte ken nese vjen
me punu me fushajn
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by vllaznia1919 » Sun, 06 Jun 2010 , 18:18

Un sjam dakort me rikthimet.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by fpjalmi » Tue, 11 Mar 2014 , 07:52

10 ndeshje pa fitore , ku flitet qe lojtaret e vllaznise nuk e kan dasht ma Canajn trainer , ku simbas tyne luanin shum , dhe loja nuk kishte rrezultat ne perfundim me rrealizu golin , ku dhe ne stervitje po thuhet se jan te random nga stervitja e tepert . Ishalla na merr kush tjeter tash :(

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by GOLDIAN » Tue, 11 Mar 2014 , 18:56

Askush qe ka pak ftyre se merr skuadren ne kete gjendje qe asht
ti perveshin manget Admir grima e ta drejtojne ekipin se gjithcka asht faji i tij si me ken drejtor e si me ken trajner
marre e turp po kur kam hanger mut une ne fillim me kann sha specialistat ne fb tash ti bijn me dor
na shkodranet e kena nje shprehje moti i mire shifet nadje
te ardhunit presin naten me pa yjet a del diell neser
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by fpjalmi » Thu, 13 Mar 2014 , 05:08

Cungu I ka than vllaznise jo, tamam pordhac . Samuel Nikajt nuk I dhane 1 shans kur rudi vata erdhi te vllaznia trainer , dhe mendoj se e meriton me e mbyll ndeshjen si trainer I vllaznise , sepse ma mire se ai askush nuk I njeh te rinjte dhe lojtaret actual .

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by Skodrinon » Fri, 14 Mar 2014 , 18:02

Edhe une me kene ne vend te Cungut do ta kisha refuzu. Nqs Vllaznia bien, trainere, lojtare, drejtusa do t'mesin ne histori per ket turp e kerkush nuk don me kene pjese tij

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by Man in Redblue » Sat, 15 Mar 2014 , 19:11

Skodrinon e kuptoj ate ca thu ti, por prape Cungu si shkodran i vjeter e ka per obligim me dhan kontributin e tij (edhepse mund te rrezikojne me u fut ne histori per keq sic shkruve ti) - mu me vjen keq qi nuk e ka pranu, nuk i bahet gja per do muj me kontribu per Vllaznine edhe sikur falas.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by GOLDIAN » Sat, 15 Mar 2014 , 20:42

sido qe ta marrim problemin jena 50-50
nga njena ane normale qe as na se kishim marre vllaznin ne ket pike qe asht
nga ana tjeter ku asht egoja shkodrane
jo vetem cungu po tan duhet me u mledh e mu ba bashke sepse sot o kurre duhet tregu se jena shkodran e jo perralla
po na lodhna kot
ket pike ku jena e kena parashiku dhe ne vet (mundeni me pa postimet tona te mujve te fundit qofte dhe te sezonit qe kaloj)
GJERmani denoj tan ate Uli höenes
a ka prokurori SHKODRA?????
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by Man in Redblue » Sun, 16 Mar 2014 , 23:04

Skam ca i shtoj ma, jam 100% i ketij mendimi.
Asht me tvertet krim se si po sillen BASHKIA (pergjegjesi numer 1 per kyt gjendje) dhe tan ata qi do te kishin mundesi me kontribu per Vllaznin dhe nuk po e lujn bethen legenat. Gon Cela e hodhi vllaznine si lecke; nuk do i kishte kushtu gja me i vu do premio per fitore ose me e pa hedh nai lek me pru tpakten nji tranjer tmire e jo me e lan ndore tSamuel Nikes.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Agim Canaj trajneri i ri i Vllaznise

Post by GOLDIAN » Tue, 18 Mar 2014 , 12:31

gon cela pret me ra vllaznia qe me e marr vllaznine se i duhen vota per zgjedhjet bashkiake
shkoder shkoder ne dor te kujna ke ra
pika ma mire

e bukura kur na dalin tifoza qe deri para nje mujit ne fb thoshin kjo vllazni super ky APO ai super Talent tash na bajne parashikusin duke gjet fajtoret hahahahahahah po une qe ha mut qysh ne fillim i bjen me marr titull nderit a si
u dogja tu leh 2 here sme pranune ne Studio sportive
u hangra me grimen ne ate kohe kur vllaznia ishte e treta a 4 er tan tu me vu kamen

tash na dalin e thojne jo albitri jo fshf jo duka jo k****
po kur ishim nga kryesimi pse nuk gjetme fajtor

kjo asht shoqeria shkodrane e ashtequajtur shkodrane
i perjashtuar

Post Reply