Kupa Uefa

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Kupa Uefa

Post by vllaznia1919 » Tue, 20 May 2008 , 14:54

Noshta asht i fije heret por po e hapi un temen e kupes Uefa me skudrat e mundeshme me te cilat Vllaznia do te perballet!
Kupa UEFA

TURI I KUALIFIKUES

Vllaznia e Partizani, kundërshtarët e mundshëm

Lokomotiva e Sofjes (Bullgari), Hapoel Tel Aviv dhe Makabi Netanja ose Bnei Sakhnin (Izrael), Vojvodina dhe Borak Çaçak ose Zemuni (Serbi), Hajduku i Splitit dhe Slaven Belupo (Kroaci), Omonia Nikosia dhe APOEL (Qipro), Interblok Ljubljana dhe Koper (Slloveni)


Un per vedi skuadrat serbe i shof si ma te dobtat!Manej do te ishte dopjo gzim me i eliminu ata!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

matrix-kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 227
Joined: Sat, 17 May 2008 , 17:24
Location: torino

Post by matrix-kuqeblu » Tue, 20 May 2008 , 19:43

vllaznia1919 ka me na ra shorti me omonian kena me lujt kunder skuadres se klodian duros ta po shifni
Image

visho
Kryetifoz
Kryetifoz
Posts: 137
Joined: Fri, 02 May 2008 , 18:29

Post by visho » Tue, 20 May 2008 , 21:25

me ke da tlosim veç te bajn nji figur te mir
Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Tue, 20 May 2008 , 22:10

ishalla ne slloveni te bana nji grup nga forumi e ti shohim live
i perjashtuar

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Tue, 20 May 2008 , 23:07

une kisha pas qef Lokomotiva e Sofjes.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 21 May 2008 , 03:00

Lokomotiva e Sofjes na ban zhele ne, por njaj opsioni i sllovenise me pelqen :D

Aj ekipi ti trete i Izraelit nuk me duket ndoj ekip me eksperience ne Europe e mundet me ken nji ekip i kalushem.
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 21 May 2008 , 14:45

Jam dakort me Adminin Lokomotiva e Sofjes na sakaton un tham serbet ose sllovenet!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Wed, 21 May 2008 , 17:23

na pruni Milanin se ja tregojm na qefin :lol: :lol: :lol:

Altin
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 271
Joined: Sat, 01 Mar 2008 , 16:38

Post by Altin » Wed, 21 May 2008 , 17:44

un them me mir hajduku i splitit esht skuader kot. e keni me te lehte

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Wed, 21 May 2008 , 17:59

Altin wrote:un them me mir hajduku i splitit esht skuader kot. e keni me te lehte

:shock: :shock: :shock:


si tha ai shoku, ma nelt, :lol: :lol: me ba me lujt kunder nai skuadres sllovene, i kishte me i pase disa tifoza nstadiumin kundershtar vllznia

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Wed, 21 May 2008 , 19:07

dinamo e splintit asht kroate.aja te hedh dekun.aja eleminoi ajaxin ne kupen uefa mor shok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Wed, 21 May 2008 , 19:09

hajduku i splintit asht skuader kroate.deshta me than hajduku e pak me pare thashe dinamo.hajduku nuk asht slovene :lol: :lol: :lol: :lol: ,aja eleminoj ajaxin para 2 vjeteve.

matrix-kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 227
Joined: Sat, 17 May 2008 , 17:24
Location: torino

Post by matrix-kuqeblu » Wed, 21 May 2008 , 19:33

boll kundershtar te forte kena ne grupe per nivelin qe ka skuadra jone por shpresoj makare kalimin e turit te pare se per tur te 2te sbahet fjale. i uroje sukse ekipit ne kupen uefa
Image

Altin
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 271
Joined: Sat, 01 Mar 2008 , 16:38

Post by Altin » Wed, 21 May 2008 , 21:40

dinamo e eleminoi ajaxin kurse hajduku esht kot.dinamo esht superskuader e mbylli kampionatin me 27 pik diferenc fitoi dhe kupen e kroacis

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 21 May 2008 , 23:54

Po ju a lajme ju Hajdukun meqe te pelqeka shum! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 22 May 2008 , 01:26

Cilado skuader qe te na takojne prep si prep ne jena ma keq :D :(
Vllaznit Ultras

Image

Altin
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 271
Joined: Sat, 01 Mar 2008 , 16:38

Post by Altin » Thu, 22 May 2008 , 10:32

vllaznia1919 wrote:Po ju a lajme ju Hajdukun meqe te pelqeka shum! :lol: :lol: :lol: :lol:
Po e kemi te sigurt fitoren

matrix-kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 227
Joined: Sat, 17 May 2008 , 17:24
Location: torino

Post by matrix-kuqeblu » Thu, 22 May 2008 , 10:46

Miri wrote:na pruni Milanin se ja tregojm na qefin :lol: :lol: :lol:
ska culo milanin me lujte me ne ma naqe ka frik se eliminohet direkt qe ne ndeshje te pare :lol: :lol: :lol:
Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Thu, 22 May 2008 , 11:56

a mduket ju nuk jeni ne terezi ne na rrasi beslidhja 4 petlla e ju diskutoni gjana kote..

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 22 May 2008 , 15:37

Miri wrote:a mduket ju nuk jeni ne terezi ne na rrasi beslidhja 4 petlla e ju diskutoni gjana kote..
:cry: :cry: :cry:
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply