Prova ne Forum

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Prova ne Forum

Post by Admin » Sun, 17 Feb 2008 , 14:58

Ktu mundeni me ba prova te ndryshme
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sun, 17 Feb 2008 , 15:03

shpjegoja pak pra naqe
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sun, 17 Feb 2008 , 15:13

Varet se ku asht fotoja.

Nqs fotoja asht ne internet dhe adresa e saj, psh asht:

http://www.faqja_e_fotos.com/vllaznia.jpg


Atehere per me e vu ne forum, adresa e fotos duhet te vendoset si ma poshte:

Code: Select all

[img]http://www.faqja_e_fotos.com/vllaznia.jpg[/img]

2. Nqs foton e ke ne PC, atehere duhet qe ma perpara ta vendosesh(upload) tek nji faqe tjeter , psh si aja qe ka shkru Monndi.
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Sun, 17 Feb 2008 , 15:20

Image

Shaboni
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 3
Joined: Sat, 17 May 2008 , 16:06

Post by Shaboni » Sat, 17 May 2008 , 16:08

Prova teknike, prova teknike, 1234

john-kuqeblu
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 1
Joined: Wed, 30 Jul 2008 , 21:34
Location: itali

Post by john-kuqeblu » Wed, 30 Jul 2008 , 21:47

:!:
forza vllaznia

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Wed, 30 Jul 2008 , 23:32

mire se erdhe john-kuqeblu, nese ke novoje per ndihmese na thuaj naqe se te ndihmojm na. mas ti vije marre vetem pyet ca te duash ti
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Sun, 10 Aug 2008 , 16:30

vvvvvvvvvvvfesssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzes

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Sun, 10 Aug 2008 , 16:33

Si mund ta fshihet nji shkrim ?????????

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sun, 10 Aug 2008 , 16:41

bani edite dhe fshije sa ke shkru dhe vun nje ??? ose :lol:
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Sun, 10 Aug 2008 , 16:57

Edmond-Cela wrote:bani edite dhe fshije sa ke shkru dhe vun nje ??? ose :lol:
po ba me dasht me eshi komplet

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sun, 10 Aug 2008 , 17:17

nuk bahet duhesh te jesh moderator ta bash at pune,
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sun, 10 Aug 2008 , 17:20

ose duhet me ju kerku njanit per moderatorve ku ti ke shhkru qe tju thuash qe ke qef ta fshish at shkrim
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Sun, 10 Aug 2008 , 22:00

Edmond-Cela wrote:nuk bahet duhesh te jesh moderator ta bash at pune,
po pse nuk lejohet njiri me shi shkrimin e vet, edhe pa ken moderator :?:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sun, 10 Aug 2008 , 23:34

asht vet programi i forumit naqe. e ka forumi ashtu
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Wed, 27 Aug 2008 , 14:40

.........................................

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Wed, 27 Aug 2008 , 14:43


Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Wed, 27 Aug 2008 , 14:44

......................................

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Wed, 27 Aug 2008 , 14:48

pse nuk del figura posjt mesazhit?

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Wed, 27 Aug 2008 , 14:52

doli oer zoten

Post Reply