TV Vllaznia:

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: TV Vllaznia:

Post by Skodrinon » Sat, 27 Mar 2010 , 22:13

vllaznia1919 wrote:Vaj guriiiiiiiit. :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

e ke me uj! :D

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: TV Vllaznia:

Post by vllaznia1919 » Mon, 29 Mar 2010 , 23:41

Ku e pe more????hahhahahah
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Admin » Tue, 30 Mar 2010 , 00:13

Miri e ke ndrru shpejtsine??

Jam tu pergatit nji faqe te re per TV-ne , se shpejti ka me kene online :)
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Tue, 30 Mar 2010 , 13:51

Admin wrote:Miri e ke ndrru shpejtsine??

Jam tu pergatit nji faqe te re per TV-ne , se shpejti ka me kene online :)
Mirse erdhe Admin.
Po e kam nderru shkon deri ne 24 MB.
Te shofim se kur ka me ken online :D

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Fri, 27 Aug 2010 , 16:27

Nese ka njeri deshir me pa ndeshjen Flamurtari - Tirana po e la te lidhur,shpresoj mos te bllokohet Tv-dhe te shkeputet.ju nevojitet te shkarkoni programin e Veetle.
linku

http://www.veetle.com/v/4c6fe215e7978

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: TV Vllaznia:

Post by fpjalmi » Mon, 06 Sep 2010 , 23:53

digjitalin e tringut sapo e kam instalu duke ble aparaturen qe ka nevoje dhe sot kam maru pune .

admini ose miri kur te ken kohe te me ndihmojn qe ta vendosim ne forum .

tashti ,edhe ndeshjet e tringut qe do te japin vllaznine i sigurume :D

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: TV Vllaznia:

Post by Skodrinon » Mon, 06 Sep 2010 , 23:55

fpjalmi wrote:digjitalin e tringut sapo e kam instalu duke ble aparaturen qe ka nevoje dhe sot kam maru pune .

admini ose miri kur te ken kohe te me ndihmojn qe ta vendosim ne forum .

tashti ,edhe ndeshjet e tringut qe do te japin vllaznine i sigurume :D
ke jep tringu simjet?

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: TV Vllaznia:

Post by fpjalmi » Tue, 07 Sep 2010 , 00:32

Skodrinon wrote:
fpjalmi wrote:digjitalin e tringut sapo e kam instalu duke ble aparaturen qe ka nevoje dhe sot kam maru pune .

admini ose miri kur te ken kohe te me ndihmojn qe ta vendosim ne forum .

tashti ,edhe ndeshjet e tringut qe do te japin vllaznine i sigurume :D
ke jep tringu simjet?
me te than te drejten skodrnon vjet i ka dhan ,dhe ket vit nuk e di a do ti japin apo ja

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: TV Vllaznia:

Post by fpjalmi » Tue, 07 Sep 2010 , 00:35

mendoj se do japin edhe ket vit da ndeshje ,pra nese supersporti i mirit nuk e jep ndeshjet e kena te tringu .

mendoj se tringu kete vit do te japin nej ndeshje te vllaznise .

perveq tringut kam edhe te tjera si tvsh alsatin klanin etjere

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Tue, 07 Sep 2010 , 13:05

Fpjalmi duhet me pas karten e instalume ne pc ose me e marr 1 me usb pshm si puna e kesaj ktu
Image
Kur te rregullosh kete program Admini ose une e rregullojme.
Nuk jam i sigurt por kete sezon tring nuk ka asnji ndeshje te kampionatit Shqiptar,nuk e di per Tiranen por Dinamon qe e kishte sezonin e kalum nuk e ka ma se e ka marr SS.
Tring ka marr kampionatin Anglez dhe Grek.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: TV Vllaznia:

Post by fpjalmi » Tue, 07 Sep 2010 , 17:42

Miri wrote:Fpjalmi duhet me pas karten e instalume ne pc ose me e marr 1 me usb pshm si puna e kesaj ktu
Image
Kur te rregullosh kete program Admini ose une e rregullojme.
Nuk jam i sigurt por kete sezon tring nuk ka asnji ndeshje te kampionatit Shqiptar,nuk e di per Tiranen por Dinamon qe e kishte sezonin e kalum nuk e ka ma se e ka marr SS.
Tring ka marr kampionatin Anglez dhe Grek.

un i kam ba tana gadi mar miri

E kam instalu e i kam ble te tana dhe asht gadi qysh dje ,pasi 1 shok i jemi i ka ba te tana ata qe me ke shkru ma nalt

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: TV Vllaznia:

Post by fpjalmi » Tue, 07 Sep 2010 , 17:49

Ate nuk e di Mir per pune ndeshjesh ,por perveq tringut kam edhe kanale te tjera .

Sidoqofte un i kam ba gadi cdo gja qa duhet ,dhe nese nuk asht i nevojshem nuk ka problem ,shpresoj qe supersporti ti kete b*** tana

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Edmond-Cela » Tue, 07 Sep 2010 , 19:41

lidhe me tvsh nese ke mundesi miri se ato gazetaret e supersport me shpikun krejt
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Tue, 07 Sep 2010 , 20:08

Nuk ta prish daja ty mar :D :D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Admin » Wed, 08 Sep 2010 , 12:06

Pjalmi me thuj kur ke kohe ndonji dite edhe merrna vesht si edhe e lidhim.
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: TV Vllaznia:

Post by fpjalmi » Wed, 08 Sep 2010 , 16:28

Neser jam pushim prej ores 9 paradite deri ne 11 sepse ne 12 nisem per pune .

I takon 3 deri ne 5 me oren e italise ,mbasdite .

nuk e di a ke kohe ne ate moment apo ja .

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Admin » Wed, 08 Sep 2010 , 21:13

Neser nuk kam kohe, zakonisht ne darke jam i lire, mbas ore 23:00 (me te shqipnis).
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: TV Vllaznia:

Post by fpjalmi » Thu, 09 Sep 2010 , 04:59

Admin wrote:Neser nuk kam kohe, zakonisht ne darke jam i lire, mbas ore 23:00 (me te shqipnis).
atehere e lajm per te premten ka ora 9 e darkes me oren e shqipnise admin

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: TV Vllaznia:

Post by fpjalmi » Thu, 09 Sep 2010 , 06:57

aparati qe kam ba gadi asht iky itu ne link enutv-2

http://www.powersonic.ca/encore-tuner-e ... 12110.html

asht me telekomande dhe rregjistron kronikat e rubrikave sportive dhe cdo gja 8)

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Thu, 09 Sep 2010 , 11:43

Ate programin qe kena shkarku bashk duhet ta kesh apo e ke hek??
nese jam un on tesh te shkruj ne msn.

Post Reply