TV Vllaznia:

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

shkelzen
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 244
Joined: Sat, 28 Mar 2009 , 21:10

Re: TV Vllaznia:

Post by shkelzen » Sun, 21 Mar 2010 , 14:06

Tjeta e juaj a po na e jep kush ndeshjen e Vllaznise sot

shkelzen
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 244
Joined: Sat, 28 Mar 2009 , 21:10

Re: TV Vllaznia:

Post by shkelzen » Sun, 21 Mar 2010 , 14:18

O Djema na tregoni kush e jep ndeshjen nese e dini nese doni nese sdoni na e thoni se spo jua varim fort

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: TV Vllaznia:

Post by Skodrinon » Sun, 21 Mar 2010 , 14:25

o shkelzen
ku kujton se je qi flet me ate gjuhe n'shpi tande a? nuk ta ka kush per detyre mor djale.
nuk asht ktu ai qi i lidh ndeshjet

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Sun, 21 Mar 2010 , 14:32

shkelzen wrote:O Djema na tregoni kush e jep ndeshjen nese e dini nese doni nese sdoni na e thoni se spo jua varim fort
Nigjo naqe kur te transmetohet ndeshja per te gjithe ashtu do transmetohet edhe per ty nese te perlqen per ndryshe e din vet rrugen ok.

shkelzen
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 244
Joined: Sat, 28 Mar 2009 , 21:10

Re: TV Vllaznia:

Post by shkelzen » Sun, 21 Mar 2010 , 14:36

O Djale une nuk jam ne shtepi teme por deri sa jemi regjistruar ketu jemi po ashtu dhe anetar, dmth kemi dhe te drejta dhe obligime, une ndoshta e eksagjerova pak dhe me vjen keq por ishte nje revolte normale per stresin qe po u kijote qe spo jepte ndeshjen.
Saper ty djale a jam ne shtepi teme kete po ta them se normal qe jo por dhe ti meqe qenke ne linje dhe e mban vedin per Shkodran kur nje njeri ka 20 minuta qe kerkon nje shpjegim duhet me ja dhane ok grupi? se Shkodrant nuk jane legena mos me tregu si behet me e pa ndeshjen, ne fund te fundit une isha tek faqja ku flitet per ndeshjet laive te Vllaznise dhe nuk fola per teme tjeter ok. Une kur kam mundesi sa marre vesh qe jane prej shkodret mundohem me i ndihmu ku ndodhem lene me me ba demek se nuk nigjoj, ishalla e ke kuptu ti dhe shoket e tuaj.. Tung

shkelzen
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 244
Joined: Sat, 28 Mar 2009 , 21:10

Re: TV Vllaznia:

Post by shkelzen » Sun, 21 Mar 2010 , 14:38

Mjafton me thane nuk po e jep kush ketu tek Tv Vllaznia kaq mjafton nuk na e ka per obligim kush me na e dhane.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Sun, 21 Mar 2010 , 14:40

Shiko naqe menyra se si shkruan ti asht problematike,se mas mendon qe jemi nej kanal televiziv privat.
sa here qe kena pas mundesi e kena lidh ndeshjen kur nuk kena mundesi mas prit te blem te drejtat e transmetimit.
Skodrinon nuk te tha nej gja te keqe me aq sa ti me siper kishe shkru ok.

shkelzen
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 244
Joined: Sat, 28 Mar 2009 , 21:10

Re: TV Vllaznia:

Post by shkelzen » Sun, 21 Mar 2010 , 14:43

Avash ti djali "Miri" se je dhe administratori i kesaj faqeje se ska as lezet nese don e din rrugen qa èshte ai muhabet une thjesht kerkova pak si me insistim (kerkoj falje per kete qendrim anetareve) kush po e jep ndeshjen as fyeva kend as nuk thash fjale te nyta. Nese ti mendon se une paskam fy kend ketu te dalin burrash dhe te thojne se ku dhe si e fyeva. Ok Shoku.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Sun, 21 Mar 2010 , 14:49

shkelzen wrote:Avash ti djali "Miri" se je dhe administratori i kesaj faqeje se ska as lezet nese don e din rrugen qa èshte ai muhabet une thjesht kerkova pak si me insistim (kerkoj falje per kete qendrim anetareve) kush po e jep ndeshjen as fyeva kend as nuk thash fjale te nyta. Nese ti mendon se une paskam fy kend ketu te dalin burrash dhe te thojne se ku dhe si e fyeva. Ok Shoku.
nese doni nese sdoni na e thoni se spo jua varim fort
Ma perkthe pak kete?
Une u preka sepse lash punen per gjys vec me ardh me ju kriju mundesin qe ta shifni ju ndeshjen edhe kur shof kyt postimin tand mu duk vedja si legen me pak fjal ti thu qe edhe nese nuk e transmeton spo e rrun kush gjithesesi ske faj ti jo.

shkelzen
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 244
Joined: Sat, 28 Mar 2009 , 21:10

Re: TV Vllaznia:

Post by shkelzen » Sun, 21 Mar 2010 , 14:51

Kishte tesh 30 minuta qe kerkoja nje shpjegim nese e dinte kush e jep ndeshjen, dhe asnjeri smu pergjigj duke marre shkas se aty po u komentote ndeshja ndersa per nje shpejgim e jep apo jo nuk ma tha kerkush kjo ishte e gjitha qe dola ne ate konklusion
Ky èshte kuptimi

shkelzen
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 244
Joined: Sat, 28 Mar 2009 , 21:10

Re: TV Vllaznia:

Post by shkelzen » Sun, 21 Mar 2010 , 14:54

Apsolutisht jo, nuk èshte e vertete ajo qe ti mund te mendosh nuk i kam shanset me thane dicka te tille sepse nuk jam tipi, nese don per kuriositet me e dite une te admiroj ty per punen dhe per ate qe na mundeson ti me anetaret e tjere. Une te them qe kjo faqe na i ka hap syte me teper ne lidhje me Vllaznine.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Sun, 21 Mar 2010 , 14:57

shkelzen wrote:Apsolutisht jo, nuk èshte e vertete ajo qe ti mund te mendosh nuk i kam shanset me thane dicka te tille sepse nuk jam tipi, nese don per kuriositet me e dite une te admiroj ty per punen dhe per ate qe na mundeson ti me anetaret e tjere. Une te them qe kjo faqe na i ka hap syte me teper ne lidhje me Vllaznine.
Po por komenti qe ke ber ne fillim tregon te kundertet nejse gjithesesi mjafton me kaq ky muhabet.
Shikim te kendshem.

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: TV Vllaznia:

Post by Skodrinon » Sun, 21 Mar 2010 , 15:01

shkelzen wrote:O Djale une nuk jam ne shtepi teme por deri sa jemi regjistruar ketu jemi po ashtu dhe anetar, dmth kemi dhe te drejta dhe obligime, une ndoshta e eksagjerova pak dhe me vjen keq por ishte nje revolte normale per stresin qe po u kijote qe spo jepte ndeshjen.
Saper ty djale a jam ne shtepi teme kete po ta them se normal qe jo por dhe ti meqe qenke ne linje dhe e mban vedin per Shkodran kur nje njeri ka 20 minuta qe kerkon nje shpjegim duhet me ja dhane ok grupi? se Shkodrant nuk jane legena mos me tregu si behet me e pa ndeshjen, ne fund te fundit une isha tek faqja ku flitet per ndeshjet laive te Vllaznise dhe nuk fola per teme tjeter ok. Une kur kam mundesi sa marre vesh qe jane prej shkodret mundohem me i ndihmu ku ndodhem lene me me ba demek se nuk nigjoj, ishalla e ke kuptu ti dhe shoket e tuaj.. Tung
shkelzen
ti nuk ke asnji te drejte per sa i perket trasmetimit te ndeshjeve. as ti as un as kerkush. kur ka mundsi me e lidhe shoqi (pothujse gjithmone) ka me e lidhe. ti vjen ktu e shkrun vetem kur don me pyt per transetimin e ndeshjeve e kujton se je abonu ne digitalb. ktu nuk ka "duhet". ktu ka "a ka mundsi?" "falemnders" (nqs don me e falenderu). kjo vlen per ty e per mu e per tane. jo nqs nuk doni nuk po jua var kush


un isha tu e pa ndeshjen ne shpi teme, mos kujto se isha tu e pa ne internet e nuk deshta me ta tregu si shifet. un prita me te dhane pergjigje miri qi i lidh ndeshjet, e kure e pashe qi nuk ishte ne forum tu pergjigja un. kaq.

megjithate, e lam ket muhabet se u zgjat shume.

shkelzen
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 244
Joined: Sat, 28 Mar 2009 , 21:10

Re: TV Vllaznia:

Post by shkelzen » Sun, 21 Mar 2010 , 15:09

Jam ploteshisht dakort me ty dhe kerkova falje kjo mjafton per ate qe bana ok.
Une thjesht kerkova mbi 6 here me dite a e jep kush ndeshjen dhe ti ishe nje nder ato qe po komentoje ndeshjen dhe per kete te falenderoj une personalisht, por ndoshta mendova se ti mund te na thoshe ne tjereve , djema jam tu e pa diku tjeter kaq une e di se se ke per obligim por thashe meqe ishim tek faqja.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Thu, 25 Mar 2010 , 09:08

O Admin a ja vlen kja shpejtesja e re ma?? :wink:

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: TV Vllaznia:

Post by Skodrinon » Thu, 25 Mar 2010 , 22:15

me benzine asht a me nafte? :P :D

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Fri, 26 Mar 2010 , 14:26

Skodrinon wrote:me benzine asht a me nafte? :P :D
Me Vajgurit :D :D :D

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: TV Vllaznia:

Post by vllaznia1919 » Sat, 27 Mar 2010 , 00:17

Po ti e paske turbo pra pse nuk flet.Vaj guriiiiiiiit. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Sat, 27 Mar 2010 , 19:36

Per te shkarkuar Veelte player klikoni tek linku me poshte i cili ju mundeson hapjen e tv Vllaznis.

http://www.veetle.com/download.php/veetle-0.9.16.exe

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: TV Vllaznia:

Post by Miri » Sat, 27 Mar 2010 , 19:37

vllaznia1919 wrote:Po ti e paske turbo pra pse nuk flet.Vaj guriiiiiiiit. :lol: :lol: :lol: :lol:
plus full extra :D

Post Reply