informacion

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
superiori
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 5
Joined: Mon, 01 Oct 2007 , 01:00
Location: u.s.a

informacion

Post by superiori » Sun, 11 Nov 2007 , 01:53

une jam superiori qe luaj te loja 1x2 por sot me eshte bere nje gabim sepse une kam 78 pike dhe jo 75 sa me keni vene ju.Faleminderit per mirkuptimin.Kisha 66 pike para ndeshjeve te sotme shto ketu dhe 12 pike qe fitova sot(gjeta 4 ndeshje )i bie te kem 78 pike.
vec di qe mbaj pa tela akoma nje kitare

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sun, 11 Nov 2007 , 10:22

Kerkesa jote do te kalojne ne zyren e ankesave. :wink: :wink: :wink: :wink:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: informacion

Post by Edmond-Cela » Sun, 11 Nov 2007 , 12:17

superiori wrote:une jam superiori qe luaj te loja 1x2 por sot me eshte bere nje gabim sepse une kam 78 pike dhe jo 75 sa me keni vene ju.Faleminderit per mirkuptimin.Kisha 66 pike para ndeshjeve te sotme shto ketu dhe 12 pike qe fitova sot(gjeta 4 ndeshje )i bie te kem 78 pike.
hajt ma se nuk te denon Fujash per 3 pike. se ka edhe ma keq
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 12 Nov 2007 , 16:40

Superiori, ne momentin qe i ke pa ti rezultatet nuk ka kene i perfshim rezultati i ndeshjes Partizani - Tirana.
Tesh duhet te jete ne rregull :wink: :wink:
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: informacion

Post by Edmond-Cela » Mon, 20 Jul 2009 , 01:53

derguar nga shoku jem

Vi presento il mio recentissimo libro dedicato alla Serie B albanese: I present You my very recent book on Albanian Football National Second Level: http://armillotta.altervista.org/aracne ... lbania.htm Saluti/My best wishesGiovanni Armillotta
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply