Gezuar Bajramin!

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Gezuar Bajramin!

Post by Shkodrani81 » Fri, 12 Oct 2007 , 02:00

I uroj te gjithe muslimaneve ne kyt forum dhe ne te gjithe boten: Gezuar Festen e Fitr Bajramit! Allahu na i pranofte ibadetet neve dhe juve!

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Fri, 12 Oct 2007 , 11:51

Gezuar Bajramin edhe prej mejet,
iu bafte mire bakllava,

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 12 Oct 2007 , 13:18

Gezuar vllezer!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Fri, 12 Oct 2007 , 19:49

bajram bubareq dhe pershum vjet burra
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

User avatar
Ultras Kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 209
Joined: Fri, 26 Jan 2007 , 20:00
Contact:

Post by Ultras Kuqeblu » Fri, 12 Oct 2007 , 22:55

URIME DHE PERSHUMVJET FESTEN E BAJRAMIT JA KALOFSHI SA ME MIRE
PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

sportist_shkodran
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 580
Joined: Wed, 09 Aug 2006 , 04:49
Location: usa

Post by sportist_shkodran » Sat, 13 Oct 2007 , 02:46

Urime vllazen te gjithve,festen e Ramazanit.
Moj Vllazni,Vllaznia jone
ti gjithmone do jesh kampjon
vec per hire te spektatorit
Shkodra jone djepi futbollit OLEEEEE

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sat, 13 Oct 2007 , 03:05

Pershendetje te gjithve, me m'fal per vonesen :)

Gezuar e pershumevjet Fiter Bajramin, Allahu ju sjellt ne shpit tuaja gzim e harmoni.

Edhe njehere:

PERSHUMVJET FITER BAJRAMIN
Vllaznit Ultras

Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Sat, 13 Oct 2007 , 12:30

GEZUAR BAJRAMIN

p.s paksa me vones por nejse :D
FORCA DEMAT E KUQImage

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Post by vvvllaznia » Sat, 13 Oct 2007 , 14:19

Admin wrote:Pershendetje te gjithve, me m'fal per vonesen :)

Gezuar e pershumevjet Fiter Bajramin, Allahu ju sjellt ne shpit tuaja gzim e harmoni.

Edhe njehere:

PERSHUMVJET FITER BAJRAMIN
bashkohem ne urimet edhe une

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Gezuar Bajramin!

Post by Skodrinon » Sun, 20 Sep 2009 , 12:21

i uroj besimtarve mysliman pershumvjet bajramin

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Gezuar Bajramin!

Post by GOLDIAN » Sun, 20 Sep 2009 , 12:47

gezuar e per shume vjet bajramin
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Gezuar Bajramin!

Post by Admin » Mon, 21 Sep 2009 , 12:32

Gezuar e pershumvjet Bajramin. Ishalla ju ka gjet sa ma mire ju e te afermit tuj.
Vllaznit Ultras

Image

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Gezuar Bajramin!

Post by REINIS » Mon, 21 Sep 2009 , 19:22

Gezuar per shume vjet!
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Gezuar Bajramin!

Post by Admin » Thu, 09 Sep 2010 , 15:29

I UROJ TE GJITHE BESIMTAREVE MUSLIMAN GEZUAR FITER BAJRAMIN PACI SA ME SHUME MBARESI NE FAMILJET TUAJA!
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Gezuar Bajramin!

Post by Edmond-Cela » Thu, 09 Sep 2010 , 19:16

ju uroj te gjithve gezuar. me njje vit s me te mbare per te gjith ne
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Gezuar Bajramin!

Post by Miri » Thu, 09 Sep 2010 , 19:42

Gezuar fiter Bajramin uroj cdo te mire ne jeten dhe familjet tuaja.

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Gezuar Bajramin!

Post by Ledi1920 » Thu, 09 Sep 2010 , 23:01

Gezuar Bajramin dhe nga une!
Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Gezuar Bajramin!

Post by Skodrinon » Fri, 10 Sep 2010 , 01:44

gzuar fiter bajramin tan besimtarve mysliman

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Gezuar Bajramin!

Post by fpjalmi » Fri, 10 Sep 2010 , 04:58

i uroj tan vellezerve mysliman ,ta gezoni bajramin

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Gezuar Bajramin!

Post by Miri » Tue, 16 Nov 2010 , 14:23

Gezuar Bajramin te gjitheve,ju uroj cdo te mire ne jeten tuaj si dhe ate familjare.

Post Reply