15000 postime

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Wed, 22 Aug 2007 , 20:23

forri wrote:
vllaznia1919 wrote:Pikrisht ti na e xore muhabetin ne sy te tanve kshtu. :lol: :lol: :lol: :lol:
Plasi korrupsioni edhe ktu a?!!
E hëngri dreqi edhe kyt punë! :lol: :P
s'eshte korrupsion ky.eshte mareveshje xhentelmenesh :lol: :wink:
FORCA DEMAT E KUQImage

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 23 Aug 2007 , 13:27

Brravo.Se i shkjon menja fill per keq ktyne. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 23 Aug 2007 , 13:42

Admin wrote:Forri, ate mundesh me e zgjedh ti vete, por jo detyrimisht mundesh me e ndrru :D :lol: :wink:
Hë mor a keni nanji sygjerim me më dhanë apo jo?!! :roll:

Admin meqe don me më ndrru gradën,atëhere do preferoja që të vazhdonte të ishte po kjo gradë(Super)që kam aktualisht.N.q.s. don me ndrru diçka,po mujte,në vënd të 5 topave të futbollit që ndodhen të vendosësh 4 yje(gjeneral brigade ë?!!! :lol: :P ),nji i kuq,dy ngjyrë vjollcë dhe nji me ngjyrë blu.
Kuptimin e ksaj kërkese tash po ta diftoj kur të shlyj dënimin e parë :lol: :lol: :P
Para VLLAZNIA!

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 23 Aug 2007 , 14:00

A don me ta vu edhe nji zemer te vogel poshte????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Thu, 23 Aug 2007 , 14:29

pa pa i fije largohet njiri prej forumit e tak vjen forri e ban postimin e 15000 e ka tdrejte me zgjedhe graden :lol: :lol:

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 23 Aug 2007 , 14:37

Man in Redblue wrote:pa pa i fije largohet njiri prej forumit e tak vjen forri e ban postimin e 15000 e ka tdrejte me zgjedhe graden :lol: :lol:
Hë pra!!! fatkeqsi e vërtetë!!!!! :? Shkoj e shkruj shkrimin e 15.000,nuk e don Zoti me fitu nanji llotari por veç për statistika kam shanc. :lol: :P
Para VLLAZNIA!

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Thu, 23 Aug 2007 , 19:35

vllaznia1919 wrote:Brravo.Se i shkjon menja fill per keq ktyne. :lol: :lol: :lol: :lol:
po, po mir qe sna kan cu ne gjykat :D
FORCA DEMAT E KUQImage

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Thu, 23 Aug 2007 , 19:37

forri wrote:
Man in Redblue wrote:pa pa i fije largohet njiri prej forumit e tak vjen forri e ban postimin e 15000 e ka tdrejte me zgjedhe graden :lol: :lol:
Hë pra!!! fatkeqsi e vërtetë!!!!! :? Shkoj e shkruj shkrimin e 15.000,nuk e don Zoti me fitu nanji llotari por veç për statistika kam shanc. :lol: :P
tani po kerkoke shume :lol: :lol: :wink:
FORCA DEMAT E KUQImage

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Thu, 23 Aug 2007 , 19:49

po mu a do me ngrini ne grad? :D
FORCA DEMAT E KUQImage

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Thu, 23 Aug 2007 , 19:53

v1919 futu ne chat
FORCA DEMAT E KUQImage

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 23 Aug 2007 , 19:54

Aty jam.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Thu, 23 Aug 2007 , 20:00

mua s,me hapet chati,flasim ne msn?
FORCA DEMAT E KUQImage

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Mon, 27 Aug 2007 , 21:23

forri wrote:
Admin wrote:Forri, ate mundesh me e zgjedh ti vete, por jo detyrimisht mundesh me e ndrru :D :lol: :wink:
Hë mor a keni nanji sygjerim me më dhanë apo jo?!! :roll:

Admin meqe don me më ndrru gradën,atëhere do preferoja që të vazhdonte të ishte po kjo gradë(Super)që kam aktualisht.N.q.s. don me ndrru diçka,po mujte,në vënd të 5 topave të futbollit që ndodhen të vendosësh 4 yje(gjeneral brigade ë?!!! :lol: :P ),nji i kuq,dy ngjyrë vjollcë dhe nji me ngjyrë blu.
Kuptimin e ksaj kërkese tash po ta diftoj kur të shlyj dënimin e parë :lol: :lol: :P
Admin?!! po ku je maj naqe?!!! A ma ke lexu kërkesën apo jo?! :) :wink: :roll:
Para VLLAZNIA!

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Mon, 27 Aug 2007 , 21:48

lene adminin ti se ka ra npilafa, paca, .... femna..... e kushedi se ca tjeter. :lol: :lol:
kur tkthet prej pushimeve ta po asht nqef e na ban mu e ty ka nji rritje ngrade :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 28 Aug 2007 , 13:20

Kam frige se ka me kene e kunderta.Se tesh po kthehet me mendimin qe pse nuk neja edhe i fije e ka me kene me nerva. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 31 Aug 2007 , 14:02

Tytjeta juj :)

U ktheva ne dispore :D

Forri kerkesa jote asht tu u perpunu :lol: , sa te gjej pak kohe kam me e ba. :wink:
Vllaznit Ultras

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Fri, 31 Aug 2007 , 22:06

Man in Redblue wrote:lene adminin ti se ka ra npilafa, paca, .... femna..... e kushedi se ca tjeter. :lol: :lol:
kur tkthet prej pushimeve ta po asht nqef e na ban mu e ty ka nji rritje ngrade :lol:
Hë pra! :wink:
Kur fola njiherë me të,mu duk shumë "i lodhun",i thashë 5 herë se kush isha e prap se prap nuk po e merrte vedin. :lol: :lol: :lol:
Hajt!! thash me vedi....po ja lë pijes fajin,por më duket se ke të drejtë ti,nuk e ka pas faji pija,por p........rehja!! :lol: (Admin?!!! pse po qesh,ça kujtove ti se tash po thoja pi..........lafi a?!!!! :lol: :lol: )
Para VLLAZNIA!

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Wed, 03 Oct 2007 , 11:57

Admin wrote:Tytjeta juj :)

U ktheva ne dispore :D

Forri kerkesa jote asht tu u perpunu :lol: , sa te gjej pak kohe kam me e ba. :wink:
Ça janë kto ngjyra që u ke vu yjeve maj naqe?! :shock: a nuk e ke lexu mirë kërkesën time?! Të kam kërku nji yll të kuq,dy yje me ngjyrë vjollcë dhe nji me ngjyrë të blu,kurse ti ke ba nji me ngjyrë rozë dy me ngjyrë Lejla dhe nji jeshil.

Shiko ngjyrat që kam tek firma jeme si dhe njyrën e shkrimit që përdor zakonisht(kur të kesh kohë kuptohet se e di që edhe ti ke hallet e tuja por meqë deshtët me ba diçka të veçantë për mu.....çoje deri në fund dhe të betohem që nuk do të bie më në qafë. :wink: )
Respekte!
Para VLLAZNIA!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 03 Oct 2007 , 13:04

Tytjeta jote naqe,

Ne fakt ngjyrat nuk jane te ndezuna si i ke dasht ti por njata ngjyra jane :oops: :lol:
Sdq sa te kem pak kohe e rregulloj une kte pune :wink:

Tana te mirat e nigjohena.
Vllaznit Ultras

Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Sat, 06 Oct 2007 , 12:14

Ça janë kto ngjyra që u ke vu yjeve maj naqe?! :shock: a nuk e ke lexu mirë kërkesën time?! Të kam kërku nji yll të kuq,dy yje me ngjyrë vjollcë dhe nji me ngjyrë të blu,kurse ti ke ba nji me ngjyrë rozë dy me ngjyrë Lejla dhe nji jeshil.

Shiko ngjyrat që kam tek firma jeme si dhe njyrën e shkrimit që përdor zakonisht(kur të kesh kohë kuptohet se e di që edhe ti ke hallet e tuja por meqë deshtët me ba diçka të veçantë për mu.....çoje deri në fund dhe të betohem që nuk do të bie më në qafë. :wink: )
Respekte![/color][/b][/quote]

shume po kerkon o forri :D
FORCA DEMAT E KUQImage

Post Reply