Loja 1X2

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2

Post by fpjalmi » Tue, 26 May 2009 , 21:46

Man in Redblue wrote:Urime Jeti per Titullin kampion, qe ku e ke kupen, sponsorizohet nga heineken:

Image


man in red blu .

e ke vu kot njat aty se heninkeni i ka dhurata serioze te pakten dicka modeste :D :D :D :D

asht dasht me vu beksin aty ,sepse beksi asht pa dhurata :D :D :D :D :D :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2

Post by fpjalmi » Tue, 26 May 2009 , 21:49

Man in Redblue wrote:kurse ma poshte asht dhurata prej adminit, :D :D


Imagegjithashtu v1919 te fton per nji jave pushime ne rimini ty+person shoqerues--tana shpenzimet i mbulon v1919, pritet vetem Miri me diftu cfar dhuratet ka per ty
jeti.

kontrolloje mire njat motorr ,se ka dal me difekt prej fabrikes se man i red blus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2

Post by fpjalmi » Tue, 26 May 2009 , 21:54

jeti wrote:
fpjalmi wrote:
Admin wrote:Pershendetje

Loja 1x2 ka maru, ku fitues shpallet jeti me 98 pike, ne te dytin Matrix me 97 dhe ne te tretin Admin me 91 pike.

Tek linku i meposhtem eshte klasifikimi perfundimtar:

http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... gr_champ=7


Urime Jetit.
meqe nuk ka dhurata un hedhi voten qe jeti te bahet moderator.

mendoj se do ta bate ma mire se gjithkush tjeter
Pjamli Flm per konsiderten qe ke per mua, Admini asht bossi dhe ai qe ven vula per Moderosi... :D
Ba mu ba edhe une Moderator kam frig se bana shum e pastaj nuk kene sa kujt me ja Moderi mesazhet... :D
I like to be the bad guy... :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1X2

Post by jeti » Wed, 27 May 2009 , 05:13

REINIS wrote:Urime Jeto per fitoren.
Po per vitin tjeter harroje sepse futem une ne loje. :lol: :lol: :lol:
Flm Reinis.
Urime per titullin kampion e meritut.
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1X2

Post by jeti » Wed, 27 May 2009 , 05:15

Man in Redblue wrote:Urime Jeti per Titullin kampion, qe ku e ke kupen, sponsorizohet nga heineken:

Image
My Main Man Flm per kupen por birra nuk po shof kund :D
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1X2

Post by jeti » Wed, 27 May 2009 , 05:24

Man in Redblue wrote:kurse ma poshte asht dhurata prej adminit, :D :D


Imagegjithashtu v1919 te fton per nji jave pushime ne rimini ty+person shoqerues--tana shpenzimet i mbulon v1919, pritet vetem Miri me diftu cfar dhuratet ka per ty

Ne Itali kur grave i merzitet burri i bajn dhurta motorr per datelindje :D
Ti bashke me Vllaznine 1919 jeni tu kurdis dicka meduket :lol: :lol: :lol:
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1X2

Post by jeti » Wed, 27 May 2009 , 05:36

Man in Redblue wrote:gjithashtu v1919 te fton per nji jave pushime ne rimini ty+person shoqerues--tana shpenzimet i mbulon v1919, pritet vetem Miri me diftu cfar dhuratet ka per ty
Vllaznia 1919 a ban me thirr edhe nja 2 shoqe amerikane se vdesin me shku me pushime ne Itali, maraklije me hanger jan boll shifi vet, mi raccomando Groshen me na vu gati kur te vim sic e ka zakoni shqiptar.. :D

Image
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1X2

Post by jeti » Wed, 27 May 2009 , 05:45

vllaznia1919 wrote:Hahahahahaha.Urime jeti.
Pa ma man un miri e admini ja dhame qmimin por ti me nji kup u lave???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Flm naqe :lol:
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1X2

Post by jeti » Wed, 27 May 2009 , 05:51

fpjalmi wrote:
dhe e dyta asht qe jetin qe asht me partine tone e meriton me ken aty,sepse prej tij hajm buke edhe ne :D :D :D

ti po e shef qe askush nuk asht moderator prej partise tone :lol: :lol: :lol:
Pjalmi me qe ra fjala te partit, kush po na e hap nje tem per zgjelljet presidenciale qe do bahen ne qeshor ne shqipni?
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Loja 1X2

Post by Miri » Wed, 27 May 2009 , 17:48

Jeti urime naqe.
qe dhe dhuraten teme por te me falesh se kam pas shpenxime e po e mbylli me 1 gja te vogel :D :D :D

Image

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Loja 1X2

Post by jeti » Wed, 27 May 2009 , 17:56

Miri wrote:Jeti urime naqe.
qe dhe dhuraten teme por te me falesh se kam pas shpenxime e po e mbylli me 1 gja te vogel :D :D :D

Image
Flm Miri, une nuk i baj naze edhe sikur te ishte Fiat Supermirafiori :D
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Loja 1X2

Post by vllaznia1919 » Thu, 28 May 2009 , 20:22

Ata dyja leni aty ku jane se ska aroplan qe i bart.Po njat makine e njat motorr merri me vedi se mund te na hijne ne pune.Hhahahhaha.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2

Post by Man in Redblue » Thu, 04 Jun 2009 , 17:33

Admin, mqs du me fillu pergaditjet per sezonin e ardhshem, desha me pyt a asht e sigurt qi une me vendin e katert kam dal ne UEFA :D :D ??? Se mas na dalin fjalt ndryshe tash, se mu sma met lek as dollar ma nshpi, tana ia kam dhan Mirit, per me mxjerr ne vend te katert para pjalmit :D :D

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Loja 1X2

Post by vllaznia1919 » Sun, 07 Jun 2009 , 18:48

Kadal mar ti zotni.Qa kujton se po ban ligjin ktu a?Per motive disiplinore te tan ata qe jane para mejet ulen 10 pozicione e un dal ne Uefa. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Loja 1X2

Post by Edmond-Cela » Sat, 13 Jun 2009 , 13:53

po une ma a kam qendru ne kategori a?
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2

Post by Man in Redblue » Sun, 14 Jun 2009 , 20:15

Edmond-Cela wrote:po une ma a kam qendru ne kategori a?

Mond, mund te firmosish peticionin qi me er rit numrin e pjesmarrsve ne kategorin e pare te lojes 1X2 :D :D

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Loja 1X2

Post by Man in Redblue » Sun, 14 Jun 2009 , 20:18

vllaznia1919 wrote:Kadal mar ti zotni.Qa kujton se po ban ligjin ktu a?Per motive disiplinore te tan ata qe jane para mejet ulen 10 pozicione e un dal ne Uefa. :lol: :lol: :lol: :lol:
nuk kam pune me ty jo, ti futesh ne Uefa me an te vendit qi lehet exklusiv per nr.1 fairplay :D :wink:


(Duhet me ia ba i fije qejfin dreqit :D :D )

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Loja 1X2

Post by vllaznia1919 » Sun, 14 Jun 2009 , 20:32

Ashtu po.Tesh ma ke mushe menen qe mund te kesh ven ne europa league. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2

Post by fpjalmi » Sun, 27 Sep 2009 , 23:49

Klasifikimi Identifikimi Piket Ndeshjet
1 Partizani 19 30
2 matrix 18 30
3 Admin 16 30
4 Edmond-Cela 15 30
5 fpjalmi 15 30
6 jeti 13 30
7 goldian 13 24
8 Nake 12 28
9 frank 12 24
10 shv13 12 24
11 skodrinon 12 24
12 Man in redblue 11 30
13 njuton 11 30
14 kristiani 10 18
15 vllaznia1919 8 24
16 Hansi 5 12
17 REINIS 5 12
18 Ritvan 5 12
19 clirim 2 6
20 franc 2 6

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2

Post by fpjalmi » Sun, 27 Sep 2009 , 23:50

partizani e filloi mire edhe vjet

Post Reply