Loja 1X2

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Loja 1X2

Post by Admin » Sun, 29 Jul 2007 , 16:43

Kam kriju nji loje parashikimesh online per te gjithe.

Loja asht e thjesht dhe fiton ai qe gjen rezultatet ne cdo jave.

Per cdo rezultat qe gjeni fitohen 3 pike.
Per cdo pjesemarrje ne loje do te fitohet 1 pike.
Mund te merrni pjese deri 2 ore para fillimit te ndeshjeve.

Per te marre pjese ne loje ju duhet te rregjistroheni.

http://www.fkvllaznia.net/main/superliga/prono/

Per sygjerime apo edhe per ndonje problem me lojen shkruni ktu, pasi mund te kete ndonje problem.
Vllaznit Ultras

Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Tue, 31 Jul 2007 , 11:12

doja me be 1 pyetje:a mund te marr pjes me nje emer tjeter te kjo loje pa pasur efekte te mesazhet qe kam derguar me kete emer deri tani?
FORCA DEMAT E KUQImage

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Tue, 31 Jul 2007 , 11:20

Pershendetje Partizani.

Mundesh me marre pjese me emer tjeter dhe nuk sjell probleme sepse rregjistrimi tek loja eshte e ndare nga Forumi pasi e kam te veshtire ta integroj (nga ana e programimit te faqes).

Mire do te ishte qe te rregjistrohesh me emrin qe ke ne forum ne menyre qe me dite se kush lun si edhe qe me diskutu per parashikimet ne loje.
Vllaznit Ultras

Image

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Tue, 31 Jul 2007 , 20:07

edhe ktu me lujte aaa :evil: :evil: :evil:
pak pa bajn kta lotot e tash me i hi edhe ne ktyne punve . kuukuu !

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 31 Jul 2007 , 20:23

Nuk asht me zori maj naqe.Manej per ty asht ma e let se tesh je ba mjeshter. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 31 Jul 2007 , 22:21

Ca perfiton fituesi?
A thu po e hap qesen Admini a ? se nga informacionet qi kam un ka admini disa burime te feshta financimesh.
:lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 01 Aug 2007 , 13:26

Nji rrote djathe kaçkavall! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 02 Aug 2007 , 00:46

:D hahahhahhaha :lol:

Per momentin ska asnji dhurate :( :oops: , por te shofim ca mund te bahet ma vone . :wink:
Vllaznit Ultras

Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Thu, 02 Aug 2007 , 09:37

mua ngaqe ne te tilla lojra emri FOREVER RED me ka sjell fat e doja me vene kete por ska gje se u regjistrova me emrin PARTIZANI :D
FORCA DEMAT E KUQImage

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Thu, 02 Aug 2007 , 09:46

Admin wrote::D hahahhahhaha :lol:

Per momentin ska asnji dhurate :( :oops: , por te shofim ca mund te bahet ma vone . :wink:
varet...nese fiton admini do kete shperblim,nese fiton ndonje tjeter asnje gje :D :lol: :wink: :lol: :D
FORCA DEMAT E KUQImage

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Thu, 02 Aug 2007 , 11:44

Admin wrote::D hahahhahhaha :lol:

Per momentin ska asnji dhurate :( :oops: , por te shofim ca mund te bahet ma vone . :wink:

ehh mu filloi tu mshku goja lang per djath kackavall :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 02 Aug 2007 , 13:11

Un itesh e hangra i cope se ma kan pru prej Shqipnijet. :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 02 Aug 2007 , 15:20

vllaznia1919 wrote:Nji rrote djathe kaçkavall! :lol: :lol: :lol: :lol:
Po,..edhe nga nji vezë të zime edhe nji shishe gjys-kilshe me raki dëllenje.........ehhh!!! :) hajde qejf hajdeeee........ :lol:
Para VLLAZNIA!

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 03 Aug 2007 , 13:46

Rakija asht ma e mire rrushit naqe. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 03 Aug 2007 , 17:48

PARTIZANI wrote:
Admin wrote::D hahahhahhaha :lol:

Per momentin ska asnji dhurate :( :oops: , por te shofim ca mund te bahet ma vone . :wink:
varet...nese fiton admini do kete shperblim,nese fiton ndonje tjeter asnje gje :D :lol: :wink: :lol: :D
Hhahhahah Partizani,

Une sjam i zoti me gjet rezultatet kshu qe nuk kam shpresa per me fitu, por mqs faqja ka shpenzimet e veta si edhe, me duhet me i nxjerr prej gjepit tem, duhet me e mendu mire, sepse fundja e fundit STUDENT jam kshu qe per momentin mundesite nuk jane, kshu qe sdu me ju majt me shpresa te kota. Nqs me kalimin e kohes mund te me krijohet ndoj mundesi me gjithe qejf qe do e vej nje çmim per fitusin :wink:

V1919 , Varet te rrushi :lol: :lol:
Vllaznit Ultras

Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Sat, 04 Aug 2007 , 09:59

te kuptoj mire admin se dhe une student jam ketu(ndonese ende jo ne universitet)dhe e di qe eshte e veshtire.pak rendesi ka shperblimi perpara faktit se me kete loje mund te zbavitesh.por do kisha nje propozim:nuk e di nese mund ta gjesh apo jo si program por do thoja se do ishte me e bukur sikur te behej me rezultate ekzakte(tip si ajo te forumi i partizanit nese e ke pare)se ne kampionatin tone s'eshte aq e veshtire te gjehet se si dalin ndeshjet 1x2
FORCA DEMAT E KUQImage

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 04 Aug 2007 , 11:13

Jam dakort me Partizanin!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Sat, 04 Aug 2007 , 17:24

vllaznia1919 wrote:Rakija asht ma e mire rrushit naqe. :lol: :lol: :lol: :lol:
Eh!!..Ça me ba maj naqe!:«Kur nuk ke Sorrën,do të hash Pulën!!!» :lol: apo e kam shkru mbrapsht?! :roll: ........ :lol: :lol: :lol: :P

P.S. E mirë asht edhe Sorra.......uu!!!!....rakija e dëllenjës deshta me thanë..,sepse asht ma e lehtë.Me kismet,kur të vendosim me u taku tash po ta gjej nji shishe dhe ke me e pa se si ka me avullu për gjys ore me djath kaçkavall e me vez të zime!!!!Hec aty..të marrsha të ligat!!!!! :lol: :lol:
Para VLLAZNIA!

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 04 Aug 2007 , 18:11

Filloje e bane gati pra.Se ka munsi qe shifna. :wink: :wink: :wink: :wink:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sun, 05 Aug 2007 , 22:51

Tytjeta Partizani,

Propozimi jot asht interesant, por problemi qendron ne programimin e faqes apo pershtatjen e parashikimit qe eshte tani.
Faktikisht per momentin nuk kam shume kohe qe te merrem me te dhe te krijoj dicka te tille....
Nga ana tjeter do te ishte ma e veshtire me gjete rezultatin e sakte si edhe duke mas pas nji premio (momentalisht), kam pershtypjen se nuk do te ndjekej prej gjithkuj, noshta gabohem por problemi kryesor eshte pergatitja e sistemit dhe venia ne funksionim e tij....

Sdq mqs ky eshte viti i pare te shohim njehere me kete te lehtin pastaj te kalojme tek liveli ma i veshtire :).
Sdq nqs kam kohe te merrem me ndryshimin e lojes mund edhe te realizohet ne mos tani edhe ne vazhdim.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply