Ti permbahemi temave.

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

kuqeblu4ever
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 429
Joined: Mon, 29 Nov 2004 , 18:43

Ti permbahemi temave.

Post by kuqeblu4ever » Sat, 23 Jun 2007 , 20:47

Pershndetje te gjithe antarve te respektum te ketij forumi te mrekullueshem, si atyre qe i njoh personalisht ashtu edhe atyre qe i njoh vetem nepermjet postimeve duke kriju shume respekt.

Kam nje verejte ne forme keshille dhe shpresoj qe te mos ma marrin kush per te keq. Kam vu re se shpesh here sidomos keto kohet e fundit qe nuk jena duke iu permbajt temave perkatese. Duke pas parasysh se ky eshte nji forum i hapun dhe lexojne edhe njerez qe nuk i njohim, them qe do ishte mire qe jo cdo teme qe hapet te kthehet ne muhabet personal apo humor pa lidhje me temen. Mendoj se keshtu forumi do bahet ma serioz dhe do kete ma rendesi. Per te tjere te jashtem do ishte ma i kandshem per tu vizitu e me mesu per skuadren tone te zemres. Kjo kerkese me lindi kur po shikoja temen "Loro Borici" por edhe te tjera, normalisht te kjo teme vizitoret do gjejne opinione apo informacione ne lidhje me stadiumin e shkoders dhe jo replika humoristike qe mbase nuk mund ti interesojne dhe qe pas maximumi 2 vitesh nuk jane me relevante. Ka nje teme qe quhet zone e lire ose mund te shfrytezohet edhe Chati te faqja kryesore dhe aty secili mund te shprehet lirshem. Tan keto gjana jane edhe tek rregullorja e forumit por mu duk aktuale ti perseritja edhe njihere.

Shpresoj te mos ma merrni per te keq, kete shkrim dhe shpenzim kohe e bana vetem nga kenaqesia me te cilen e vizitoj kete faqe te ekipit tone te zemres dhe tifozave te mrekullueshem te Vllaznise

me respekt per te gjithe ju,
kuqeblu4ever.
VLLAZNIA, BAYERN MÜNCHEN, BARCELONA

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sun, 24 Jun 2007 , 01:20

Te lumt goja naqe :)

Shpresoj qe kete qe ke shkru ti ta ndjekun te tane anetaret e nderum te ketij forumi.
Skam ca shtaj ma shume se e ka shkru shume mire Kuqeblu4ever
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Ti permbahemi temave.

Post by Man in Redblue » Sun, 24 Jun 2007 , 17:35

kuqeblu4ever wrote:Pershndetje te gjithe antarve te respektum te ketij forumi te mrekullueshem, si atyre qe i njoh personalisht ashtu edhe atyre qe i njoh vetem nepermjet postimeve duke kriju shume respekt.

Kam nje verejte ne forme keshille dhe shpresoj qe te mos ma marrin kush per te keq. Kam vu re se shpesh here sidomos keto kohet e fundit qe nuk jena duke iu permbajt temave perkatese. Duke pas parasysh se ky eshte nji forum i hapun dhe lexojne edhe njerez qe nuk i njohim, them qe do ishte mire qe jo cdo teme qe hapet te kthehet ne muhabet personal apo humor pa lidhje me temen. Mendoj se keshtu forumi do bahet ma serioz dhe do kete ma rendesi. Per te tjere te jashtem do ishte ma i kandshem per tu vizitu e me mesu per skuadren tone te zemres. Kjo kerkese me lindi kur po shikoja temen "Loro Borici" por edhe te tjera, normalisht te kjo teme vizitoret do gjejne opinione apo informacione ne lidhje me stadiumin e shkoders dhe jo replika humoristike qe mbase nuk mund ti interesojne dhe qe pas maximumi 2 vitesh nuk jane me relevante. Ka nje teme qe quhet zone e lire ose mund te shfrytezohet edhe Chati te faqja kryesore dhe aty secili mund te shprehet lirshem. Tan keto gjana jane edhe tek rregullorja e forumit por mu duk aktuale ti perseritja edhe njihere.

Shpresoj te mos ma merrni per te keq, kete shkrim dhe shpenzim kohe e bana vetem nga kenaqesia me te cilen e vizitoj kete faqe te ekipit tone te zemres dhe tifozave te mrekullueshem te Vllaznise

me respekt per te gjithe ju,
kuqeblu4ever.

Tesh ke me u rrit ndetyre, prej "huligan" ta po tban Admini direkt "Assistent" te tijin :lol: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 25 Jun 2007 , 00:25

Hhahaha Man in red blu, ca me ba se te kam kujshi se nji denim t'mire e meriton!!!

Tesh e mrapa postimet qe jane jashte temave do te fshihen !!!
Do ju lutem qe per nje forum sa me cilesore dhe per diskutime sa ma me vlera te postoni ne temat e duhuna, si edhe vetem ne lidhje me ate teme!!!
Vllaznit Ultras

Image

kuqeblu4ever
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 429
Joined: Mon, 29 Nov 2004 , 18:43

Post by kuqeblu4ever » Mon, 25 Jun 2007 , 01:37

Admin wrote:Hhahaha Man in red blu, ca me ba se te kam kujshi se nji denim t'mire e meriton!!!

Tesh e mrapa postimet qe jane jashte temave do te fshihen !!!
Do ju lutem qe per nje forum sa me cilesore dhe per diskutime sa ma me vlera te postoni ne temat e duhuna, si edhe vetem ne lidhje me ate teme!!!
Edhe kur thojne kojshia i mire dera e xhenetit :lol:
Nuk asht puna mas me ba humor se normal qe pa batuta s'ka lezet forumi por une tham jo me e zgjat gjate e gjate sa mas me u marr vesh per ca asht tema, sidomos Valterit i keni ardh hakut ne cdo teme :lol:
VLLAZNIA, BAYERN MÜNCHEN, BARCELONA

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Mon, 25 Jun 2007 , 09:39

e drejte vecse p.sh kur njeri ben nje batute jashte temes e tjetri pergjigjet e vazhdon keshtu
FORCA DEMAT E KUQImage

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Mon, 25 Jun 2007 , 13:17

Duhet ti limitojme sa me shum.Brenda mundesive. :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 25 Jun 2007 , 13:58

vllaznia1919 wrote:Duhet ti limitojme sa me shum.Brenda mundesive. :lol: :lol: :lol:
Mire e the naqe tu fillu prej tejet :lol: :lol: :wink:
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Mon, 25 Jun 2007 , 20:47

Edhe vedin e kam fute mren. 8) 8) 8) 8)
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Mon, 25 Jun 2007 , 21:13

Admin wrote:
Tesh e mrapa postimet qe jane jashte temave do te fshihen !!!
Do ju lutem qe per nje forum sa me cilesore dhe per diskutime sa ma me vlera te postoni ne temat e duhuna, si edhe vetem ne lidhje me ate teme!!!
Po ti thuj,mos e teproni por jo me na ndalu krejt.Po s'pati pak humor nuk shtyhet,e sidomos tashti që nuk ka ndeshje,me ça do ta shtyjmë ne?!!
Ose më mirë jep urdhër që shakatë e tepërta të bëhen në zonën e lirë.
Ky është forum i skuadrës së Shkodrës dhe jo i Minatorit të Mirditës! :lol:
Para VLLAZNIA!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 25 Jun 2007 , 23:23

Naqe une spo tham me i ndalu, por mqs eshte nje teme e vecante per me qesh munden me postu aty.
Ti vetem hedhi nje sy temave te fundit dhe tash pa e shef qe pothujse te tana temat kane postime pa lidhje!!!!
Ne menyre qe te kete diskutime te vlefshme dhe ne dobi te Vllaznise asht mire qe te shkruhet me seriozitet ne ato tema qe e kerkojne kete gja.
Ky forum asht i hapun dhe gjithkush mund te lexojne ate se cfare ne shkrujme, ne kete menyre nqs jepen ide te dobishme, keto ide mund te vihen ne jete, ajo qe na intereson te tane neve.
Edhe nje here une spo them qe nuk lejohen batutat por ato duhet te jene te kontrollume dhe ja te zgjatet sa ti humbase vlera temes.
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 26 Jun 2007 , 13:27

Ke shum te drejte naqe.Batutat po por pa egzagjeru.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Tue, 26 Jun 2007 , 19:53

Admin!
Ke shumë të drejtë në ato që thua,dhe janë fakte që qëndrojnë.
Por unë insistoj në lejimin e batutave dhe jo në kufizimin total të tyre pasi ato kanë një ndikim të madh në tërheqjen e përditshme të interesit të antarëve kundrejt forumit(krahasoje pak me vjet në të njëjtën kohë,ku,në mungesë të ndeshjeve,shkrimet ishin shumë të rralla).
Pra mendoj se ato kanë nji farë kontributi(40%po themi) në afrimin e tifozave.

Pra nuk mund të thuhet se forumi humbet seriozitetin pasi,s'ma do mëndja që kryesia aktuale e klubit i merr edhe aq parasysh idetë tona,po të ishim në sajtin zyrtar,eh!!.ndoshta!!..mund të merreshin këto masa drastike,por duke mos qënë i tillë e kemi këtë luksin e të qënit Liberalë.
Nuk është koha për të vendosur censurë të rëndë pasi nuk e besoj se jemi duke humbur anëtarë nga batutat,përkundrazi,kjo gjë mund të bëhej në fillimet e hapjes së tij dhe jo tani,pasi ju siguroj që në krahasim me shumë forume të tjera,analoge,ky i joni është më argëtuesi(për këtë mund të më ndihmojë edhe ndonjë antar i sapoardhur,Partizani p.sh :lol: )

P.S. Admin më ke nji birrë tjetër borxh për reklamën sa të vi në Bolonja :lol:
Para VLLAZNIA!

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 26 Jun 2007 , 20:30

forri wrote:Admin!
Ke shumë të drejtë në ato që thua,dhe janë fakte që qëndrojnë.
Por unë insistoj në lejimin e batutave dhe jo në kufizimin total të tyre pasi ato kanë një ndikim të madh në tërheqjen e përditshme të interesit të antarëve kundrejt forumit(krahasoje pak me vjet në të njëjtën kohë,ku,në mungesë të ndeshjeve,shkrimet ishin shumë të rralla).
Pra mendoj se ato kanë nji farë kontributi(40%po themi) në afrimin e tifozave.

Pra nuk mund të thuhet se forumi humbet seriozitetin pasi,s'ma do mëndja që kryesia aktuale e klubit i merr edhe aq parasysh idetë tona,po të ishim në sajtin zyrtar,eh!!.ndoshta!!..mund të merreshin këto masa drastike,por duke mos qënë i tillë e kemi këtë luksin e të qënit Liberalë.
Nuk është koha për të vendosur censurë të rëndë pasi nuk e besoj se jemi duke humbur anëtarë nga batutat,përkundrazi,kjo gjë mund të bëhej në fillimet e hapjes së tij dhe jo tani,pasi ju siguroj që në krahasim me shumë forume të tjera,analoge,ky i joni është më argëtuesi(për këtë mund të më ndihmojë edhe ndonjë antar i sapoardhur,Partizani p.sh :lol: )

P.S. Admin më ke nji birrë tjetër borxh për reklamën sa të vi në Bolonja :lol:

LIRI DEMOKRACI :lol: :lol: :lol:

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 26 Jun 2007 , 20:32

ne sna ven se nuk na ven vesh kush, me na pa lexu Valteri mendimet tona kishte ken vllaznia me kohe kampion :lol: :lol:

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Wed, 27 Jun 2007 , 15:56

[quote="forri"]Admin!
Ke shumë të drejtë në ato që thua,dhe janë fakte që qëndrojnë.
Por unë insistoj në lejimin e batutave dhe jo në kufizimin total të tyre pasi ato kanë një ndikim të madh në tërheqjen e përditshme të interesit të antarëve kundrejt forumit(krahasoje pak me vjet në të njëjtën kohë,ku,në mungesë të ndeshjeve,shkrimet ishin shumë të rralla).
Pra mendoj se ato kanë nji farë kontributi(40%po themi) në afrimin e tifozave.

Pra nuk mund të thuhet se forumi humbet seriozitetin pasi,s'ma do mëndja që kryesia aktuale e klubit i merr edhe aq parasysh idetë tona,po të ishim në sajtin zyrtar,eh!!.ndoshta!!..mund të merreshin këto masa drastike,por duke mos qënë i tillë e kemi këtë luksin e të qënit Liberalë.
Nuk është koha për të vendosur censurë të rëndë pasi nuk e besoj se jemi duke humbur anëtarë nga batutat,përkundrazi,kjo gjë mund të bëhej në fillimet e hapjes së tij dhe jo tani,pasi ju siguroj që në krahasim me shumë forume të tjera,analoge,ky i joni është më argëtuesi(për këtë mund të më ndihmojë edhe ndonjë antar i sapoardhur,Partizani p.sh :lol: )

P.S. Admin më ke nji birrë tjetër borxh për reklamën sa të vi në Bolonja :lol:
[/quot

per momentin forri nuk mund te them qe e ke gabim se sikur e ke pare edhe vete te forumi i partizanit p.sh tani qe nuk ka ndeshje nuk ka shume vizitore.per momentin shkruajme vetem une,administratori dhe nje anetar tjeter si edhe ti.nuk e di cka ndodhur te forumi juaj vjet por kete vit po shoh shume gjalleri ketu :D
FORCA DEMAT E KUQImage

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Wed, 27 Jun 2007 , 17:19

Edhe un tesh, me fole i her seriozisht, jam i te njejtit mendim me forrin.


Kufizimi total i batutave do te kete ndikime negative per forumin. Un mendoj se edhe ata qe nuk jane te regjistruar ne forum, por futen here pas here, per te lexuar ate qe shkruajme ne, nuk i shqeteson kjo gje. Ne pjesen me te madhe batutat jane miqesore dhe pa fjale fyese apo "te kqija".
une jam i mendimit se ne te ardhemn duhet te kufizohen batutat, dhe te mos perdoren vend pa vend, sidomos ne temat me te rendesishme, por jam si forri kunder "censurimit" te plote te tyre. Gjithashtu mendoj se batutat ne lidhje me Presidentin Fushaj duhet te minimizohen, pasi ky eshte ndoshta rasti i vetem qe ato kan karakter fyes.

Ne fund desha te permend edhe shembullin e Rubrikes sportive te Alsat, ku jane te ftuar specialiste te ndryshem futbollit, dhe asnjehere nuk mungojne batutat.


Respekte
adminit dhe te gjithe anetareve, qe me shkrimet ose dhe batutat e tyre kontriboujne per nje fryme te mire ne forum.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 28 Jun 2007 , 00:00

Pershendetje ,

Une sjam tu than me i eliminu komplet batutat, por mas me i "sterhollu" batutat sepse humbet kuptimi i temes.
Normale qe batut munden me kene.
Gjithashtu kja vrejtje nuk vjen sepse une kam frike se forumi lexohet prej drejtusve te Vllaznie e shohin batutat kunder drejtusve te Vllaznise apa kunder Fushaj & Co.
Absulutisht JO !!!
Normale qe te mos teprohet me fymje pasi nuk asht ne kulturen qytetare te shkodranve me ba fymje te tilla ja per Fushaj pa as per Armikun ma te keq!!!
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 28 Jun 2007 , 13:39

Ktu me duket se paska kercit nej bakshish i forte. :lol: :lol: :lol: :lol:
A me lejohet kja a jo? :lol: :lol: :lol: :lol:
Tallem naqe.
Ke shum te drejte me ata qe thu.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

PARTIZANI
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 945
Joined: Fri, 18 May 2007 , 16:25
Location: ITALIA
Contact:

Post by PARTIZANI » Fri, 29 Jun 2007 , 10:06

mos na eshte bere servil admini :lol: :D

P.S bej shaka
FORCA DEMAT E KUQImage

Post Reply