Dhoma e Chatit

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Dhoma e Chatit

Post by kuqeblu » Thu, 22 Feb 2007 , 22:54

Dhoma e chatit asht ty ken aktive pothujse per qdo nate tashme, qe nga 16 shkurti.
Kushdo qe asht antar i forumit mund te futet, me username dhe password qe perdor edhe per forumin.
Kushdo prej jush qe nuk e ka dit deri tashi, ju ftojme te futeni dhe te bisedojm te gjith se bashku!
Adresa: VllazniaChat
Last edited by kuqeblu on Fri, 23 Mar 2007 , 22:04, edited 2 times in total.
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Fri, 23 Feb 2007 , 00:14

ju u bashi 100 vjeca se na keni pshtu me ket chatin
kur te jene ndehsjet sa ma shume me ken online kishte ken ma mire se keshtu japim dhe mendime te castit ne lidhje me gjendjen e skuadres dhe nje gja tjeter do thosha kena fat me ken tan bashke ne chat kur let vllaznia
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 23 Feb 2007 , 14:28

He maj naqe zdon me lane prova ne forum a???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 23 Feb 2007 , 16:38

vllaznia1919 wrote:He maj naqe zdon me lane prova ne forum a???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Hhhahahah,

sic thote edhe Vllaznia1919,

Mire do te ishte qe komentet per ndeshjet te bahen ne forum, kurse chati te perdoret ma shume per muhabet te castit.
Vllaznit Ultras

Image

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Sat, 24 Mar 2007 , 22:10

Futnu he burra n'chat, t'diskutojm per ikyt neshje. Jeni sa e sa online, e po rrini si t'mshehun. A keni frik a qa? Hajdeni he burra, flasim n'koh rreale per neshjen e santshme, e jo me poste nji n'gjys oret...
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Tue, 25 Mar 2008 , 21:10

nuk me punon chati
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 25 Mar 2008 , 21:11

GOLDIAN wrote:nuk me punon chati
as chati e as telefoni :lol:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Tue, 25 Mar 2008 , 21:15

Man in Redblue wrote:
GOLDIAN wrote:nuk me punon chati
as chati e as telefoni :lol:
e kam ne karikim
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Tue, 25 Mar 2008 , 21:15

Goldi, ca ka qe nuk punon?
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Tue, 25 Mar 2008 , 21:37

GOLDIAN wrote:
Man in Redblue wrote:
GOLDIAN wrote:nuk me punon chati
as chati e as telefoni :lol:
e kam ne karikim
chat jo, telefon jo, per Salihin nuk po din gja, kurgja puna jote :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 26 Mar 2008 , 14:35

Asht dediku mish e shpirt mas njenes. :wink: :wink: :wink: :wink:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Wed, 26 Mar 2008 , 17:39

nese ka nevoj per nej poezi qe me e perdredh me te paren ktu me keni mua :lol: :lol:
Man in redblues i bani pun poezija qe i shkruva :lol: :lol: :lol:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Thu, 08 May 2008 , 00:29

EJANI E TA FESTOJM EDHE NE CHAT
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Mon, 12 May 2008 , 08:03

JU LUMSHIN DUART ETYRE QE E KAN FORMU CHATIN NJE MUNDESI ME TEPER PER TE KOMONIKUAR VIRTUALISHT ME TIFOZAT E VLLAZNISE NE TE GJITH BOTEN.

Post Reply