Te rrespektojm rregullat

Rregullat e Forumit.
Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Skodrinon » Sat, 25 Apr 2009 , 22:02

edhe un jam dakort qi me u ba shv13 moderator. asht kahere ne ket forum dhe me ça kam pa futet shpesh ne darke. miri futet ma pak ne darke, ne mos gabohem, se futet paradite zakonisht, kshuqi asht orari qi ka nevoje ma shum per moderator

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Sat, 25 Apr 2009 , 23:26

shvk

edhe pse s kam shume mesazhe e s jam nder ma t vjetrit,nqs keni deshire e nevoje jam ne dispocizion me shtype pleshtat qe hijne ne forum me na perca ne n mes nesh,e me mysafiret e nderum te forumit nga rrethet.

________________________________________________________________________________________________

un jam dakort qe shvk me u ba moderator ,por vetem me nje kusht sepse e kam kundershtar kunder hollandezve dhe duhet me plotesu 1 kusht per me i dhan votet.

te mos me flasin kundra hollandezve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

un do ti lutesha adminit qe ta vejn goldin prap administrator.

un per vedi po te kisha ken si Admini ,goldianin e kisha lan prap administrator.

durresaku na ofendoj te gjitheve dhe goldiani bani nje pune mjaft te mire sepse cdo njeri ketu do te kishte vepru si goldiani (dhe kja nuk diskutohet aspak sepse asht e vertete )

un mendoj qe goldianit ti jept prap puna qe kishte sepse i takon nga mesazhet qe ka ba ketu sepse asht i treti a i kateri qe mban vendin e mesazheve dhe ka kontribu shum per forumin ,dhe skodrinonit dhe shvk te hidhet ne vote.

shv13
Moderator
Moderator
Posts: 1174
Joined: Mon, 24 Jul 2006 , 19:25
Location: torino
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by shv13 » Sun, 26 Apr 2009 , 14:02

[quote="GOLDIAN"]
shv13 spranohet se ka fut mik kuqeblu forever per kete pune :mrgreen: :mrgreen: :lol:
p.s ku njifeni ju a keni ken ne klase a?????[/quote]

ahahahh,histori e lashte me kuqeblu4ever-in :D :D

per sa i perket asaj qe ndodhi at nate me pseudo-durrsakun s ja vlen me e permende ma ,se ai fmiac kishte ra n tastiere kompjutrit edhe ishte n qejf.
Jam dakort qe ti rikthehet goldit statusi i maparshem,meqe e ka pranu vete se e ka kalu cakun.Jane gjana qe ndodhin.Admini e din at pune mandej se ca ban.
Po e perseris prape vec qe sjellja e djeshme e adminit e moderatoreve te forumit te tr s m ka pelqy hic.Nuk i doli kerkush ne mbrojtje mirit(jo se ka nevoje,po gjthss ishte detyre e tyne).Ktu jo ma larg se javen qe kaloi kur loroborici e teproi me fjale ndaj lizardit nqs s gabohem une e mrb i terhekme vemendjen.
Ktu ka antare jo-shkodrane qe respektohen ne maksimum dhe anasjelltas(deri dje).
Besoj se ka ardhe momenti me i percaktu ma qarte da gjana se s ka lezet.

ja kalofshi sa ma mire te tane!!
kuq e blu asht flamuri,
qe valvitet ne shkallet prej guri,
tane tjereve diftonja,
si tradhtojme kurre na kta bojna...

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by GOLDIAN » Sun, 26 Apr 2009 , 17:47

shv13 meqe miri e ka psu vet mos mbeshtetjen e adminave te tiranes mendoj si admin ketu do jete i qarte me masat qe do marrin
une kam kohe qe kam than duke pas pervoja ne disa forume te jemi dhe ne disi ma te rrepte po sme ka vu vesh kush
uroj me detyren tande si moderator te japesh ndihmen tande per plotesimin e asaj pjese qe i ka mbet forumit
sa per goldin ju flm per mbeshtetjen por nuk jam ne nje nivel me ju dhe te qenurit anetar i forumit asht krenari per mu
cdo vendim i admineve asht ma se i pranushem nga ana jeme sepse e di vete kur gaboj duhet me prit denimin dhe besoj se me njifni tash ma nuk kam dasht me ba debate me asnji mik forumit por pse u doka na te sillena ma mire se tjeret sillen me ne
miri qe mundohet me dhan ndeshje te superliges ne vend te falenderohet mundohen dhe ta poshterojne
TURP TURP TURP
GOLDIAN
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Miri » Sun, 26 Apr 2009 , 19:31

Goldian prsh:
Nuk i di arsyet tuaja per kete postim por gjithesesi ti e din shume mire se sa rrespektohesh ketu nje vetem nga une por nga te gjithe megjithese nuk eshte mire te bisedojme te kjo teme.
Besoj qe e ke kuptuar shume mire edhe ti se kush asht Miri dhe flm shume ato qe e rrespektojne si dhe ato qe nuk e rrespektojne per arsy te tyre.
Ndoshta flas shume por thjeshte shprehi mendimin time dhe ato qe duan e le ta lexojne le ta pranojne dhe ato qe nuk e duan le ta injorojne.
Se si me mirpresin mua ne forume te tjera tregojne nivelin e tyre dhe une timin.
Transmetimet nuk dua ti diskutoj sepse e bej per te gjithe ne antaret e forumit kush do qofshin ato.
Rregollorja zbatohet shume mire nga Fkvllaznia me sa kemi mundesi te jemi online ndersa rasti qe ndodhi me ty ishte e drejta yte te veproshe me perjashtim,une hyra ne 5:30 nadje edhe nuk mu besonte se cfar po lexoja dhe mbi 2 ore kohe kam bere per te fshire postimet dhe per ta perjashtuar ne 3 user qe kishte bere.
Te jeshe i sigurte qe kur Admini te kthehet nga Shqiperia do diskutohet per kete problem dhe do zgjillet cdo gje.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by GOLDIAN » Sun, 26 Apr 2009 , 20:00

miri me ke keqkuptu vlla
une e di se ti ske nevoj per avokat mrojtes dhe se une skam b... me te ba avokatin po me disa shkrime qe jane ba ndaj teje me kane nervozu shume
e di se ti i del zot vedit por me vjen keq sepse ban tan ate mundim me na dhan kenaqesine te gjithve jo vec ne shkodranve
dhe per kete duhet te te falenderojme shume te gjithe pa perjashtim
gjithsesi kerkoj falje qe u futa ne gjana qe sme takojne po ketu e ndjej vedin me ju si familje dhe kur cenohet njeni pa te drejte me duket si jam cenu une
shpresoj te me kuptosh
kerkoj falje dhe nji here
GOLDIAN
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Mon, 27 Apr 2009 , 02:18

pash zotim ma qoni linkun te forumi i vllaznise per me pa se kush e ka kercenu mirin.

po ndigjoj shum gjana por nuk po di ku jane .

goldian dhe shvk

ju qe e dini me informoni dicka se spo marr vesht te cili forum kan kercenu mirin

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Man in Redblue » Mon, 27 Apr 2009 , 14:15

NYC-DJAL wrote:Ti rrespektojme rregullat e ketij forumi nga te gjith antaret

kush a iky person ????? :D :D

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Man in Redblue » Mon, 27 Apr 2009 , 14:18

fpjalmi wrote:pash zotim ma qoni linkun te forumi i vllaznise per me pa se kush e ka kercenu mirin.

po ndigjoj shum gjana por nuk po di ku jane .

goldian dhe shvk

ju qe e dini me informoni dicka se spo marr vesht te cili forum kan kercenu mirin
o pjalmi, SHVK e ka pas fjalen per forumin e tiranes, po mesa di une nuk e kan kercnu jo, se ba me ken kshtu gadi i kena Hacker-at :D :D :D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Admin » Mon, 27 Apr 2009 , 18:10

Pershendetje te gjithve,

Flm per ndihmen, per momentin jam ne shqipni edhe skam mundsi shume me hi ne internet, por sa te kthehem tash pa flasim per moderatort edhe pa problem bajme ndryshimet qe duhen :)
Vllaznit Ultras

Image

kristiani
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 624
Joined: Sat, 05 Feb 2005 , 22:27
Location: France

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by kristiani » Mon, 27 Apr 2009 , 20:08

Man in Redblue wrote:
NYC-DJAL wrote:Ti rrespektojme rregullat e ketij forumi nga te gjith antaret

kush a iky person ????? :D :D
Ka ken ner te part ne ky forum bile ka ken edhe administrator por nuk a duk qysh ka her nuk e di pse, vllaznia1919 edhe admini duhet ta njofin ma mire...

Edhe un jam dakord qe skodrinon edhe shv13 (gjerman) te bahen moderator se e meritojne...

Miri mas e qaj kryt se qa thojn ata tiransit per ty edhe ata e dijn mire se je njish t'marshin t'keqen...
FORZA VLLAZNIA

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Tue, 16 Jun 2009 , 02:40

miri shkruan

Prsh te gjitheve:
Zoteri fpjalmi siç e shikon posht avantarit ke nje paralajmerim i cili ne rast te edhe nje ngaterrese do perjashtohesh nga Fkvllaznia.net
Nuk eshte hera e pare qe sjell trazira ne forum duke filluar me mua,Rai,shv13,skodrinon.v1919,MAN in Redblue ejt...
Nese ke probleme me nerva shko shfryji ndonje vend tjeter.
Tema eshte e mbyllur,disa postime do fshihen disa do moderohen ne ditet ne vazhdim.

Flm per mirkuptimin.

_______________________________________________________________________________________

Miri.

meqenese me ke paralajmeru a mund ta di se ku asht gabimi jem,dhe me trego se ku asht ofendimi qe i kam ba.

un jam anku te admini te tema portogali shqipni ,dhe pse u ankova atehere nuk e kuptoj pse u paralajmerova .

ti i ke shkru 2 admistratora dhe 3 moderatora qe po thu jam xan me ta ,por po habitem si ka mundesi qe nuk asht nej anetare i vllaznise aty.

per me paralajmeru dikend duhet me than se ku jan shkrimet qe un kekam xan sepse mendoj se duhen fakte .po me shv 13 ku jam xan !!!!!!!!!!!

nese e shef ma siper mund ta shifsh shum mire qe pjalmi ka hedh voten qe shvk me u ba moderator .

po me ty miri ku jan xan.

me sa di un te kam rrespektu fort naqe.

mos don me than qe jena xan bashke per amstel dhe heninken :D :D :D :D :D nese te kujtohet apo don me ta pru ate teme me link qe ta shifsh ma qarte .

Miri.

nese e shef ket teme me kete link qe ka ken dita ma e lumtur per ty

http://www.fkvllaznia.net/main/forum/vi ... ?f=2&t=716

mund ta vesh re se kush e ka hap temen e kush ta ka dhan urimin e pare :D :D dhe shife sa shum te ka rrespektu pjalmi .

tande te shkruash paralajmerimin ,por dora jote nuk asht dash me e shkru ate paralajmerim ,dhe do te ishte ma mire qe ta shkruante skodrinoni ose v1919 dhe nese nuk je dakort qe ka ma shum se keta te dy atehere mu me me fal ,por mendoj se ata 4 emra dhe plus etjere qe ke shkru nuk po e shof se cilet jan apo hamendje .

Miri megjithate pjalmi te rrespekton shum sepse na ke dhan ndeshjet e vllaznise jave per jave dhe shum faleminders per cdo gja.

vetem do te doja te thoja dicka meqe jam paralajmeru.

mos harro se iky pjalmi i keq dhe i paralajmerum ,e ka majt forumin gjalle edhe kur nuk shkruante as ti dhe as v1919 qe nuk po di se ku e ka arsyen qe keto 4 ditet e fundit po shkruan aq shum .

nese prej gjithe anetareve te forumit qe ekzistojn dalin 5 veta kunder mejet qe asht e drejte qe un te paralajmerohem atehere un du perjashtimin .

besoj se me kupton Miri qa po tham.

qe ditet qe kam ardhe ketu dhe deri me sot besoj se me kan rrespektu pothuajse te gjithe ,dhe nese nuk asht e vertete atehere me me fal.

megjithate faleminderit ty ne rradhe te pare miri qe nuk jam aspak i zemeruar me ty edhe pse me ke paralajmeru .

faleminderit edmond qeles ujkut goldianit loro boriqit kuq e blu forever sukubines kristianit adminit shv13 e shum te tjereve qe nuk me kujtohen emrat dhe me kan rrespektu mjaft dhe kena ken vellezer dhe kena kalu dhimbjet dhe gezimet sa here vllaznia ekipi jone i zemres fitonte dhe ishte ne vend te pare sepse kena kalu momentet ma te bukura dhe kena ken te tan vellezer dhe jena vellezer gjithmone ,dhe nuk u dukte sikur po flasim prej internetit por sikur ishim ne nje tavoline te gjithe dhe po pishim nga nje kafe .

dhe e dyta me me fal nese kam kundershtu nenjenin ketu per hollanden skudren teme te zemres sepse si te gjithe tifozat e marre gjerman italian edhe un isha tifoz i marr per hollandezt ,dhe mund te them se qa me ban pershtypje qe 3 veta kena ken tifoza ma te te marre ne forumin vllaznia ne kuptimin e mire te fjales dhe keta jan 1 hollandez qe isha un dhe 2 gjerman qe ishte goldi me shvk13 . :lol: :lol:

uroj qe vitin tjeter vllaznia te jete kampionia e shqipnise dhe te gjitheve qe mendoj se me kan rrespektu ia prifte zoti mbare ne jete ,dhe 2 vetave qe ishin kunder mejet dhe mezi priten qe un te paralajmerohem ,iu uroj gjithashtu nga zemra ia prifte zoti mbare ne jete .

per mu paralajmerimi qe asht dhan asht perjashtim sepse kuptohet se kur njiri shkruan aty sa here qe shkruan asht paralajmerim .

paralajmerimi qe me asht dhan duhet me e pranu i drejte apo jo i drejte sepse ne fund te fundit ma ke dhan ti mir ,dhe nuk jam aspak pishman ,dhe nji here tjeter pjalmi te thote .

je shum i rrespektum prej pjalmit .

me te than te drejten paralajmerimi per mu asht perjashtim,

qe do te thote te du vllazni ,ju du te gjithe vellezerve qe kena kalu ditet ma te bukura .

vitin tjeter me nje vllazni kampione,sepse ndoshta isha edhe un terrsi qe vllazniza humbi kampionatin :D :D :D

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Miri » Tue, 16 Jun 2009 , 12:05

Fpjalmi nese ke lexu rregulloren e forumit thot qe nuk lejohen ofendimet mes antareve dhe nuk po flas per ofendime qe ke be me te tjere sepse i dime shume mire te gjithe por po te tregoj se ku jemi xan bashk,mos valle te kujtohet loja 1X2?.
Paralajmerimi nuk eshte perjashtim thjesht po te tregoj qe nuk je i vetmi ti qe ke nerva apo acarohesh te gjithe njerez jemi por per hire te ketij forumi e permbajme veten dhe nuk kalojm cakun,ndersa ti nuk po ben nje gje te tille sepse i merr gjerat personale dhe ke qejf cdo gja me e lan ashtu si thu ti.
Si Fpjalm ndoshta je shume me i mire se une dhe ne shume raste kam treguar rrespekt per ty dhe prep kam rrespekt per ty por ama si kam per ty kam edhe per antaret e te tjere te forumit kshtu qe trazirat nuk i lejoj.
Kjo bisede mbyllet me kaq cdo gje me teper eshte per te keqen e forumit.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Tue, 16 Jun 2009 , 13:14

miri.

edhe nji here pjalmi po te thote .

me trego arsyjen pse jam paralajmeru .

te tema shqiperi portogali po flitsha per shqipnine dhe muhabeti i skodrinonit kaloj nga tema ne fymje .

pjalmi se ka than nji gjysem fjalet ,pra ku asht arsyja .

sepse u ankova te admini kur u ofendova?

kja ishte arsyjaaa?

apo ishte vbendimi personal i v1919 qe ta paska muush mendjen.

shihe qarte temen e shqipnise portogalise .kush ka ofendu .a nuk asht v1919 dhe skodrinoni !!!!!!!!

nese ka rregulla forumi duhet te shkruhet qa kam ba e ja te perjashtohem vetem per kuj personal te v1919.

megjithate e thashe edhe nji here ,per mu paralajmerimi qi padrejte asht perjashtim .

e me fal miri qe e zgjata kaq shum

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Admin » Tue, 16 Jun 2009 , 15:24

Prsh Pjalmi,

Miri i ka shpjegu shume mire arsyet.
Te kishte kene ndonji anetare tjeter tashi kishte marre rrugen e ishte perjashtu, por tu te njoft jane ba tolerime, por ja me abuzu.

Une personalisht jam fy per postimet e fundit drejtu V1919 e Skodrinon, e kete gja ta kam shpreh ne privat !!!
Ktu nuk bahen paralajmerime per hater te nji apa te nji tjetri, se te tane JENA NJILLOJ.

Sdq kete muhabet ta myllim ktu se nuk ka lezet me ba fjal per kshi gjanash!!
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Edmond-Cela » Tue, 16 Jun 2009 , 16:09

me falni se nuk me takon mua me gjerr fajtorin apo pa fajtorin, nuk asht puna ketu per paramilema e gjana se nuk asht ba hataja, pjalmi mund te ket ofendu, por nje gja di nuk jemi femi te vegjet te bajm keshtu. ta zgjedhime edhe ket bashk, ashtu sic i ka hije burrit, dhe te mesojm nga keto qe te mos i perserisim ma. normale se do ket ofendime e gjana por gjaja ma e veshturi asht si te mesojm tja japim doren njani tjetrit dhe mos te majm hater nga asnjani.

kot si thojn asaj fjales nuk asht trim ai qe vret por ai qe fal.

pjami naq e di se mua sma merr per keq. nje keshill ta jap si vlla. nese ne te ardhem te ngacmon dikush pos u pergjigje ne forum. por shko ne Privat Mesazhe.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Tue, 16 Jun 2009 , 18:38

Admin wrote:Prsh Pjalmi,

Miri i ka shpjegu shume mire arsyet.
Te kishte kene ndonji anetare tjeter tashi kishte marre rrugen e ishte perjashtu, por tu te njoft jane ba tolerime, por ja me abuzu.

Une personalisht jam fy per postimet e fundit drejtu V1919 e Skodrinon, e kete gja ta kam shpreh ne privat !!!
Ktu nuk bahen paralajmerime per hater te nji apa te nji tjetri, se te tane JENA NJILLOJ.

Sdq kete muhabet ta myllim ktu se nuk ka lezet me ba fjal per kshi gjanash!!
admin p[ershendetje gjithashtu .

a mund ta di se ku asht ba gabimi jem qe kam marre paralajmerimin .

un tu drejtova ty per shkrimet qe skodrinoni ka shkru .

un hala nuk e kuptoj se ku asht problemi qe jam i paralajmerum sepse po e shkruaj shum here dhe nuk po gjej pergjigjen.

ti nese ma gjen gabimin qe kam ba,e vetem nji fjali atehere te kerkoj te falun dhe i kerkoj te falun edhe atij qe e kam fy ,por te tema shqipni portogali un nuk kam fy ken por te jam drtejtu ty .

po pate mundesi ma thuj fjalin qe kam fyk kend sepse e kam lexu temen shqipni portogali dhe nuk kam pa qe kam fi kend .

po te tham te lutem ma gjej ndaq si vlla e ndaq si shok forumit e do ta disha shum per nder sepse do kerkoja te falun ne moment

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Tue, 16 Jun 2009 , 18:44

Edmond-Cela wrote:me falni se nuk me takon mua me gjerr fajtorin apo pa fajtorin, nuk asht puna ketu per paramilema e gjana se nuk asht ba hataja, pjalmi mund te ket ofendu, por nje gja di nuk jemi femi te vegjet te bajm keshtu. ta zgjedhime edhe ket bashk, ashtu sic i ka hije burrit, dhe te mesojm nga keto qe te mos i perserisim ma. normale se do ket ofendime e gjana por gjaja ma e veshturi asht si te mesojm tja japim doren njani tjetrit dhe mos te majm hater nga asnjani.

kot si thojn asaj fjales nuk asht trim ai qe vret por ai qe fal.

pjami naq e di se mua sma merr per keq. nje keshill ta jap si vlla. nese ne te ardhem te ngacmon dikush pos u pergjigje ne forum. por shko ne Privat Mesazhe.
faleminders mondi qe me kuptove.

shihe temen shqipni portogali naqe dhe gjeje se ku asht ba fymja .

mondi as nuk kam fy e as nuk i kam kthy pergjigje skodrinonit qe me fynte .

shihe vet naqe .

mondi ,me te than te drejten vene vedin ne vendin tem dhe pozitat e mija dhe kuptoje se sa e rand asht me paralajmeru dikend qe ka ba shum per forumim,dhe vene vedin ner poziten teme qe sa here te shkruaj te dalin i paralajmeruar pa te drejte dhe pa kuptim.

megjithate faleminderit mondi per fjalet qe the,kurse adminit i tham me fal qe e zgjata ket gja ,dhe prej pjalmit nuk do te kete asnji shqetesim ma .

faleminderit

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Edmond-Cela » Tue, 16 Jun 2009 , 19:04

fpjalmi wrote:
Edmond-Cela wrote:me falni se nuk me takon mua me gjerr fajtorin apo pa fajtorin, nuk asht puna ketu per paramilema e gjana se nuk asht ba hataja, pjalmi mund te ket ofendu, por nje gja di nuk jemi femi te vegjet te bajm keshtu. ta zgjedhime edhe ket bashk, ashtu sic i ka hije burrit, dhe te mesojm nga keto qe te mos i perserisim ma. normale se do ket ofendime e gjana por gjaja ma e veshturi asht si te mesojm tja japim doren njani tjetrit dhe mos te majm hater nga asnjani.

kot si thojn asaj fjales nuk asht trim ai qe vret por ai qe fal.

pjami naq e di se mua sma merr per keq. nje keshill ta jap si vlla. nese ne te ardhem te ngacmon dikush pos u pergjigje ne forum. por shko ne Privat Mesazhe.
faleminders mondi qe me kuptove.

shihe temen shqipni portogali naqe dhe gjeje se ku asht ba fymja .

mondi as nuk kam fy e as nuk i kam kthy pergjigje skodrinonit qe me fynte .

shihe vet naqe .

mondi ,me te than te drejten vene vedin ne vendin tem dhe pozitat e mija dhe kuptoje se sa e rand asht me paralajmeru dikend qe ka ba shum per forumim,dhe vene vedin ner poziten teme qe sa here te shkruaj te dalin i paralajmeruar pa te drejte dhe pa kuptim.

megjithate faleminderit mondi per fjalet qe the,kurse adminit i tham me fal qe e zgjata ket gja ,dhe prej pjalmit nuk do te kete asnji shqetesim ma .

faleminderit
nuk asht puna me gjet fajtorin ma naq se nuk do ja dalim kurr asaj punes. puna kryesore asht me e harru ca asht ba dhe mos me e perserit ma. dhe nese nuk na pelqejn shprehjet e njani tjetrit te flasim ne vend tjetur se nuk ka lezet ketu hyjn njerzit me shiku ifrofmacione per skuadren ton ose me komuniku me ne dhe jo me degju gjamatat tona. ca asht ba asht ba nuk rregullohet ma gjanat qe mut te rregullojm asht por ti perserisim ma.

po edhe ti ma naq duhet me e dit pak kur me fol dhe me mendu 2 here para se me shkru, se nuk flitet asht si ke fol per skodrinon dhe 1919V..
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Ujku » Tue, 16 Jun 2009 , 19:27

Me falni se po nerhyj me qe jam edhe un ne ket forum
ne cdo vend ku bahen debate mund te ket edhe kundershtime kja per
mu asht normale.
Mirpo kur jan tuj ba debat dy persona e hyn nji i tret ashpersohet debati
i bjen si me qit benzin ne zjarm, ose kalon dashje pa dashje ne nji debat te nxet.
per mu ikja duhet me u shiqu ma me kujdes, por edhe na si antar kena te drejt me kunershtu
naj rast edhe moderatort kushdo qoft pavarsisht punes te mir qe bajn ne forum qe un i falenderoj
mu s'me duket gja e bukur kja jena ktu nja 10 SHkodran e me ba debate te palezetshme.
pershendetje tanve e me falni se hyna ne nji gja qe s'me takon, por vec me qellim te mir.

Post Reply