Faqja e FkVllaznia.net

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Sat, 29 Nov 2008 , 10:33

Admino chatin tek tv-ja duhet me e nderru me vu nej tjeter se bllokohet.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sun, 30 Nov 2008 , 18:38

Miri wrote:Admino chatin tek tv-ja duhet me e nderru me vu nej tjeter se bllokohet.
Jam duke punu naqe edhe per ket :) :wink:
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Sun, 30 Nov 2008 , 20:01

Admin wrote:
Miri wrote:Admino chatin tek tv-ja duhet me e nderru me vu nej tjeter se bllokohet.
Jam duke punu naqe edhe per ket :) :wink:
Sa i mire je mar me t`hyp hu :lol: :lol: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Faqja e FkVllaznia.net

Post by Admin » Thu, 07 May 2009 , 20:33

Pershendetje te tanve.

Sic e keni pa per me shiku dhe postu ne forum duhet te identifikoheni ne forum.
Kjo asht ba per arsy qe forum te mos e lexojne gjithkush por ata qe jane te rregjistrum si edhe ata qe kajhere pritojne me u identifiku ne forum :D

Nqs keni vrejtje apa sygjerime jane te mireprituna :)
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Faqja e FkVllaznia.net

Post by Miri » Thu, 07 May 2009 , 20:49

Admin wrote:Pershendetje te tanve.

Sic e keni pa per me shiku dhe postu ne forum duhet te identifikoheni ne forum.
Kjo asht ba per arsy qe forum te mos e lexojne gjithkush por ata qe jane te rregjistrum si edhe ata qe kajhere pritojne me u identifiku ne forum :D

Nqs keni vrejtje apa sygjerime jane te mireprituna :)
Shume mire ja ke ba Admino,tesh do ndryshoj edhe une pak sa i perket rregulla :wink:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Faqja e FkVllaznia.net

Post by GOLDIAN » Fri, 08 May 2009 , 23:04

admin mire ja ke ba
biles dhe keta qe ke lane jane shume
miri ku je se ke hup krejt
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Faqja e FkVllaznia.net

Post by vllaznia1919 » Sat, 09 May 2009 , 00:33

Si ide asht e mire por te shofim rezultatet.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Faqja e FkVllaznia.net

Post by Miri » Sat, 09 May 2009 , 09:08

Miri itu asht,itu do rri :wink:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re:

Post by Edmond-Cela » Sat, 09 May 2009 , 14:32

Admin wrote:
Miri wrote:Admino chatin tek tv-ja duhet me e nderru me vu nej tjeter se bllokohet.
Jam duke punu naqe edhe per ket :) :wink:
une kisha propuzim qe chati i TV te jet si ai e ShkodraOnline. shikojeni nje here
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Faqja e FkVllaznia.net

Post by Miri » Sat, 09 May 2009 , 14:35

Chat shum i mire eshte por ky chat hapet edhe jasht forumit kshu qe nuk ban.

Post Reply