Faqja e FkVllaznia.net

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

BLEDI
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 578
Joined: Fri, 06 Oct 2006 , 17:40
Location: G.B
Contact:

Post by BLEDI » Mon, 27 Nov 2006 , 23:21

pershendetje Admin

kto jan faqet qe nuk mi hap interneti thot ose jane n'perpunim ose nuk ekzistojne nuk e di pse ma ban kyt pun sa per faqen e dyqanit as ate nuk ma hap hyq vetem e kam pa aty te faqja kryesore pse athu?


www.vllaznia.com
www.forumi.vllaznia.com
www.albumi.vllaznia.com

Bledi :cry:
Kuqeblu perjete!!!!

User avatar
gdr
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 265
Joined: Wed, 25 Oct 2006 , 08:39
Location: Itali

Post by gdr » Tue, 28 Nov 2006 , 10:03

Admin wrote:
gdr wrote:sa asht gjoba naqe
Naqe ska pune gjobet !!!!

Per me ba nji banderole te madhe me te shkrume:
www.fkvllaznia.net - Vendi ku mblidhen tifozat shkodrane
ka nje fare kostoje kshu qe nqs ju jeni dakort mundena ne me e mbulu kete kosto.
Gjaja tjeter qe asht shume e rendsishme asht se shumica e anetareve te forumit jane jashte shtetit kshu qe duhet edhe ndonji tifoz qe me e pergatit si edhe me e hap ne stadium. Nji gja te tille, nqs asht e mujtun, mundet me e ba RedBluBoys mqs merret me organizimin e tifozave shkodran e ka pervoje ne gjana te tilla.

Tesh te presim nqs RedBluBoys te na ktheje pergjigje e te shohim nqs ka mundsi aj me u marr me ket pune.
aja ishte 1 batut pa te keq, sidoqoft deshta me than se asht normale qe klubi te hapin faqen zyrtare po nuk asht normale qe te ket censur e sa per banderolen jam dakort po mos harro se gjithsesi asht reklame
vllaznia veç me shkodran

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 28 Nov 2006 , 14:26

BLEDI wrote:pershendetje Admin

kto jan faqet qe nuk mi hap interneti thot ose jane n'perpunim ose nuk ekzistojne nuk e di pse ma ban kyt pun sa per faqen e dyqanit as ate nuk ma hap hyq vetem e kam pa aty te faqja kryesore pse athu?


www.vllaznia.com
www.forumi.vllaznia.com
www.albumi.vllaznia.com

Bledi :cry:
Naqe shif qa te ka kompjuteri se mu me hapen te trija.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 29 Nov 2006 , 02:42

Bledi sic te ka shkru edhe Vllaznia1919 faqet jane ne rregull por kontrollo mas i ke shkru keq adresen ose mas ka ndoj faj pc-ja jot:(

GDR , une sjam kunder qe Vllaznia me pas nji faqe zyrtare, apo edhe faqe tjeter mbeshtetese te ekipit te Vllaznise. Per mendimin tem sa ma shume faqe te tilla jane ma mire asht, pasi ka ma shume mjete informacioni per Vllaznine. :)


Naten e mire e gezuar Festen e Flamurit
Vllaznit Ultras

Image

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Thu, 30 Nov 2006 , 21:19

Vllazni
me falnni per qe nuk jam pergjigje per ceshtjen ne fjale.

Admin
bashke kena bisedu per kete pune dhe une jam dakort per kete pune .por gjate ktyne diteve jena ne mendime dhe ide pr ndeshjen me tr. dhe se kam mendjen aty per momentin :)
pas ndeshjes flasim dhe merrena vesht per modalitetet :wink:
kjo pune kryhet pa problem dhe bisedojme si e tek . :wink: :arrow:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Thu, 30 Nov 2006 , 22:25

redbluboys wrote:Vllazni
me falnni per qe nuk jam pergjigje per ceshtjen ne fjale.

Admin
bashke kena bisedu per kete pune dhe une jam dakort per kete pune .por gjate ktyne diteve jena ne mendime dhe ide pr ndeshjen me tr. dhe se kam mendjen aty per momentin :)
pas ndeshjes flasim dhe merrena vesht per modalitetet :wink:
kjo pune kryhet pa problem dhe bisedojme si e tek . :wink: :arrow:
i madh je redbluboys
e zoti ta shperblefte ne cdo hap te jetes mundin qe po ban per vllaznine
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sun, 03 Dec 2006 , 00:00

redbluboys wrote:Vllazni
me falnni per qe nuk jam pergjigje per ceshtjen ne fjale.

Admin
bashke kena bisedu per kete pune dhe une jam dakort per kete pune .por gjate ktyne diteve jena ne mendime dhe ide pr ndeshjen me tr. dhe se kam mendjen aty per momentin :)
pas ndeshjes flasim dhe merrena vesht per modalitetet :wink:
kjo pune kryhet pa problem dhe bisedojme si e tek . :wink: :arrow:

Ok pra naqe,

Kur ta kesh ma mbare ti me thuj. :wink:
Gjynah qe pergatitjet per Tiranen kan shku dam.... :cry:
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 06 Dec 2006 , 16:17

Pershendetje te gjitheve,

Keto dite kam shkurtu pak forumin ne menyre qe temat te jene sa me kompakte, si edhe ne menyre qe te mos shkruhet per gjera tjera ne tema qe nuk kane lidhje.

1. Kategoria e Pershendetjeve eshte bashkuar me kategorine e Prezantimeve.
2. Kategoria Anti-Vllaznia eshte spostuar tek kategoria Mendimi juaj per Vllaznine.

Per cdo sygjerim apo vrejtje shkruni ktu:)
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Wed, 06 Dec 2006 , 22:43

Admin wrote:Pershendetje te gjitheve,

Keto dite kam shkurtu pak forumin ne menyre qe temat te jene sa me kompakte, si edhe ne menyre qe te mos shkruhet per gjera tjera ne tema qe nuk kane lidhje.

1. Kategoria e Pershendetjeve eshte bashkuar me kategorine e Prezantimeve.
2. Kategoria Anti-Vllaznia eshte spostuar tek kategoria Mendimi juaj per Vllaznine.

Per cdo sygjerim apo vrejtje shkruni ktu:)
shume mire ja ke ba naqe
i perjashtuar

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 07 Dec 2006 , 10:47

Admin wrote:Pershendetje te gjitheve,

Keto dite kam shkurtu pak forumin ne menyre qe temat te jene sa me kompakte, si edhe ne menyre qe te mos shkruhet per gjera tjera ne tema qe nuk kane lidhje.

1. Kategoria e Pershendetjeve eshte bashkuar me kategorine e Prezantimeve.
2. Kategoria Anti-Vllaznia eshte spostuar tek kategoria Mendimi juaj per Vllaznine.

Per cdo sygjerim apo vrejtje shkruni ktu:)
Përsa i përket opsionit të parë jam dakort,ndërsa për të dytën,pra Kategoria Anti-Vllaznia do ishte më mirë të ishte e veçantë,si për shumllojshmëri temash ashtu edhe si një kategori,ku ne të diskutojmë për gjërat që i shohim si të papëlqyeshme tek skuadra jonë apo te drejtuesit e saj,dhe sidomos kundërshtarët e skuadrës sonë mund të shprehin mendimet e tyre kundrejt nesh,pasi dihet që ka dhe mund të ketë shumë anëtarë në këtë forum që nuk janë tifozët tanë.

Vetë emri i temës të jep të kuptosh që është e përshtatur për të folur kundër skuadrës tonë.

Ndërsa kategoria"Mendimi juaj për Vllazninë" është tjetër gjë,aty thjesht mund të jepen sygjerime.Ky është mendimi im dhe do dëshiroja të merrej në konsideratë.

Kisha edhe një sygjerim: Në kategorinë"Rezultate direkte" ekzistojnë shkrime shumë të vjetra,ka akoma tema të vitit 2004.A do ishte më mirë të fshiheshin temat e vjetra ku nuk shkruhet më?! ose për efekt arkivimi të ruheshin në një seksion të veçantë.Kjo vlen edhe për tema të tjera për të cilat nuk diskutohet më.
Respekte!
Para VLLAZNIA!

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 07 Dec 2006 , 14:34

Jam plotesisht dakort me mendimine Forrit.Ne te gjitha pikat.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 07 Dec 2006 , 15:34

Sa i takon shkurtimit te temave, ose ma mire me than grumbullimit te temave, e bana pasi disa prej anetareve jane shpreh qe te kete nji shkurtim!!
Arkivimi asht gjaja ma e mire, por fatkeqesisht arkivimi nuk bahet ne menyre automatike...., pasi duhet qe administratoret te arkivojne temat qe nuk perdoren, apo qe jane te pavlefshme apo edhe qe nuk shfaqin interes.

Sa o takon krijimit me vete te kategorise Anti-Vllaznia, do ju lutesha anetareve qe te japin preferencen e tyne :)

Menyre ma demokratike ska kund ne bote :D :lol: :lol:

Deri tesh, prej atyne qe jane shpreh jane 2 vota pro qe te tema Anti-Vllaznia te dali kategori me vete :)

Shprehni mendimet tuja edhe ju tjeret. :wink:
Vllaznit Ultras

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Thu, 07 Dec 2006 , 16:02

Admin wrote:
Arkivimi asht gjaja ma e mire, por fatkeqesisht arkivimi nuk bahet ne menyre automatike...., pasi duhet qe administratoret te arkivojne temat qe nuk perdoren, apo qe jane te pavlefshme apo edhe qe nuk shfaqin interes.
Me thënë të drejtën as mua nuk më pëlqen që temat e vjetra të ruhen në arkiv,por e hodha atë ide për delikatesë,se nuk më takon mua për të propozuar fshirjen e tyre pasi mund të ofendoheshin ata anëtarë që i kanë hapur.
Sa o takon krijimit me vete te kategorise Anti-Vllaznia, do ju lutesha anetareve qe te japin preferencen e tyne :)

Menyre ma demokratike ska kund ne bote :D :lol: :lol:


Ah! këtu s'jam dakort me ty! sepse nuk është nevoja t'a krijosh kur ajo ka egzistuar dhe mënyra se si u hoq nuk ishte aspak demokratike sepse duhej të kishe bërë me parë një si tip,sondazhi:lol: :lol:

Respekte!
Para VLLAZNIA!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 07 Dec 2006 , 16:15

forri wrote:
Admin wrote:Arkivimi asht gjaja ma e mire, por fatkeqesisht arkivimi nuk bahet ne menyre automatike...., pasi duhet qe administratoret te arkivojne temat qe nuk perdoren, apo qe jane te pavlefshme apo edhe qe nuk shfaqin interes.
Me thënë të drejtën as mua nuk më pëlqen që temat e vjetra të ruhen në arkiv,por e hodha atë ide për delikatesë,se nuk më takon mua për të propozuar fshirjen e tyre pasi mund të ofendoheshin ata anëtarë që i kanë hapur.
Forri arkivi do ishte me ideale pasi kto tema te vjetra mund te perdoren si statistika apo edhe tregojne ne nje fare menyre interesimin e cdo anetari.
Une sdo te isha dakort qe te fshiheshin.
forri wrote:
Admin wrote:Sa o takon krijimit me vete te kategorise Anti-Vllaznia, do ju lutesha anetareve qe te japin preferencen e tyne :)

Menyre ma demokratike ska kund ne bote :D :lol: :lol:


Ah! këtu s'jam dakort me ty! sepse nuk është nevoja t'a krijosh kur ajo ka egzistuar dhe mënyra se si u hoq nuk ishte aspak demokratike sepse duhej të kishe bërë me parë një si tip,sondazhi:lol: :lol:

Respekte!


:oops: Ktu ke te drejte dhe pergjegjesite i marr une :oops: :roll:
Ai ndryshim erdhi si nje kerkese qe me kishin ba disa anetare ne te shkuaren si edhe kur po diskutoja me nje anetare te forumit, mbi "kaosin" ne gjetjen e temave.
Kshu qe mendova te spostoja temat e kategorise Anti-Vllaznia (ne te cilen ishin 2 tema), tek Mendimet tuaja, pasi tek Anti-Vllaznia jane mendime rreth Vllaznise....
Sdq per mua nuk ka problem, mbi kthimin e temave sic ishin.
Rendesi ka qe shumica te jene dakort: )

Te presim deri te dilen e masandej e vendosi temen si ka kene ose jo ne varesi te mendimeve tuja :)
:wink:
Vllaznit Ultras

Image

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Fri, 08 Dec 2006 , 00:13

une per forumin jan i ksaj ideje .
forumi mos te kete ne faqen e pare forum.indeks shume tema kryesore.

jam i mendimit me e thjeshtu forumin nga temat ne faqe te pare duke vendose vetem pak tema kryesore.

VLLAZNIA teme kryesore
TIFOZERIA teme kryesore
FOTO-VIDEO teme kryesore
TEMA TE LIRA teme kryesore
RREGULLA & PREZANTIMI teme kryesore


brenda ktyre temave kryesore mund te hapen brenda nentema dhe normalisht qe brenda ksaj tema siq jan ato psh nga nje ndeshje ne tjetren, psh vllaznia-shkumbini ose nje tjeter qe ka kene me nje skuader ma te dobet vetvetiu sapo humb vleren e vet spostohet vedit ne faqe 2 e keshtu me rradhe.ne krye te ketyre nentemave vendosen si tema kryesore ato te rezultateve direkte ,lajme etj etj .
po them keshtu sepse shoh qe ka te njejta teme ne tre ose 4 forume kryesore te forum.indeksit ndersa me kete menyre eleminohet shperndamja e temave dhe kur don me dite per vllaznine hyn te kryetema e vllaznise dhe gjen ate cka don ,ndersa tash duhet me hy ne tre kryetema per te njejtin qellim.

e njejta per Tifozerine.
pse pjesa e tifozerise duhet me ken ne te njejten teme me ate te lojes se luajtur te vllaznise.per lojen flitet te vllaznia (kryeteme) ndersa per tifozat te kryetema a tyre.
video dhe foto jan normale qe ken te ndame sepse kerkimi bahet te nentema korresponduese e jo te tema per lojen e luajtur te vllaznise.

Tema te lira ka efektin qe mundesh me hape nje teme si ta doje qejfi antarit ,fut ktu edhe ate te Anti-vllaznise e cial ne thelb duhet te jete per antaret ne kete forum qe nuk jan te vllaznise por qe mund te shkruajne mendimete tyre dhe ne kemi te drejten tone me repliku ne ate teme.une personalisht nuk imagjinoj ne forumin tone teme ANTI-VLLAZNIA :shock: :evil:

Prezantimi mund te bahet ne fund te faqes sepse nuk asht i rendesise se pare per forumin .

PRA IDEJA JEME ASHT QE INDEKSI FORUMIT ME PAK KRYETEMA NDERSA BRENDA KRYETEMES TE KETE TEMAT E VEQANTA PER CDO GJA QE MENDOJME QE DUHET DHE KA VLERA.

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Fri, 08 Dec 2006 , 09:32

redbluboys wrote:une per forumin jan i ksaj ideje .
forumi mos te kete ne faqen e pare forum.indeks shume tema kryesore.

jam i mendimit me e thjeshtu forumin nga temat ne faqe te pare duke vendose vetem pak tema kryesore.

VLLAZNIA teme kryesore
TIFOZERIA teme kryesore
FOTO-VIDEO teme kryesore
TEMA TE LIRA teme kryesore
RREGULLA & PREZANTIMI teme kryesore
Edhe ideja jote e mirë është por unë jam i mendimit që gjërat duhet të vazhdojnë të jenë kështu si janë pasi më pëlqen shumllojshmëria aktuale e temave,dhe po ta thjeshtëzojmë kaq shumë,forumi do bëhej jo shumë tërheqës nga ana estetike.E them këtë pasi shoh shumë forume të skuadrave të tjera që punojnë në këtë mënyrë që propozon ti,dhe të them të drejtën më duken shumë të"ftohtë"dhe po ti shikosh kanë shumë pak anëtarë.Forumi i partizanit ka diku rreth 50 anëtarë e të tjerët diku më pak a më shumë.
Respekte !
Para VLLAZNIA!

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Fri, 08 Dec 2006 , 09:42

Admin wrote:
Forri arkivi do ishte me ideale pasi kto tema te vjetra mund te perdoren si statistika apo edhe tregojne ne nje fare menyre interesimin e cdo anetari.
Une sdo te isha dakort qe te fshiheshin.
Ok! Si të bëhet më mirë.
Sdq per mua nuk ka problem, mbi kthimin e temave sic ishin.
Rendesi ka qe shumica te jene dakort: )

Te presim deri te dilen e masandej e vendosi temen si ka kene ose jo ne varesi te mendimeve tuja :)
:wink:
Mendimi im final është ky: Që forumi të vazhdojë të jetë po i njëjti vetëm se,të rikthehet tema e hequr.
Gjithë të mirat!
Para VLLAZNIA!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 08 Dec 2006 , 13:52

Pershendetje,

Sic tha edhe Forri, as mua nuk me pelqen qe forumi te jete shume kompaket pasi disa tema mund te humbasin rendesine e vet dhe forumi del shume i ngjeshur.
Pastaj ne kete menyre sic eshte tani forumi, sikur te behen ndryshimet anetaret do te kene veshtirese ne gjetjen e temave te meparshme...
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 08 Dec 2006 , 16:13

Dakort jam.

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Fri, 08 Dec 2006 , 22:29

forri wrote:
redbluboys wrote:une per forumin jan i ksaj ideje .
forumi mos te kete ne faqen e pare forum.indeks shume tema kryesore.

jam i mendimit me e thjeshtu forumin nga temat ne faqe te pare duke vendose vetem pak tema kryesore.

VLLAZNIA teme kryesore
TIFOZERIA teme kryesore
FOTO-VIDEO teme kryesore
TEMA TE LIRA teme kryesore
RREGULLA & PREZANTIMI teme kryesore
Edhe ideja jote e mirë është por unë jam i mendimit që gjërat duhet të vazhdojnë të jenë kështu si janë pasi më pëlqen shumllojshmëria aktuale e temave,dhe po ta thjeshtëzojmë kaq shumë,forumi do bëhej jo shumë tërheqës nga ana estetike.E them këtë pasi shoh shumë forume të skuadrave të tjera që punojnë në këtë mënyrë që propozon ti,dhe të them të drejtën më duken shumë të"ftohtë"dhe po ti shikosh kanë shumë pak anëtarë.Forumi i partizanit ka diku rreth 50 anëtarë e të tjerët diku më pak a më shumë.
Respekte !
Forri
permbledja e temave ne kete model siq propozova une nuk e ftof forumin por vetem e disiplinon ne ato qe kam shkru ma lart.ku asht tema per vllaznine asht tema per te ,ku asht per tifozat asht per tifozat e une nuk e quj normale qe te tema per vllaznine te kete shkrim per tifozerine ose video dhe foto ne te njejten teme kur flitet per futbollin e luajtur.
ajo qe thua qe edhe te tjeret i kan me pak tema por duken te ftohte sdon me tan qe ato sjan cilesor.
une jam per ate qe forumi ,siq edhe faqja , nuk kan rendesi paraqitja por
esenca.le ta mbushim ne forumin me antare dhe me beso qe asnjerit ska me i ra nder mend se sa i bukur asht paraqitja e forumit ne ekran. :)
nese bota ka zgjedhur kete lloj modeli me pak tema duhet ta kene provu vete mbi shpine perhapjen e temeve dhe i jan kthy te thjeshtes.
kam pa dhe jam antar i forumit te http://forum.tifonet.it/
,nje nga me te medhejte e tifozeve italian) dhe ata e kan krejt te tjeshte edhe pse kan mbi 10.000 antare ne vite.
poashtu e kan edhe tifozat e torcides se splitit ,nje nga forumet me te medha dhe te mire te tifozave ballkanas.
http://torcida.org/forum/index.php

etj etj

Admin
nese mendon se kena me u habit nese bahet nryshimi po te garantoj qe max kjo pune ka per te ken per 1 jave sa te ambientohena masandej skena me pase probleme dhe do vazhdojme si ma pare

Post Reply