Faqja e FkVllaznia.net

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Faqja e FkVllaznia.net

Post by Admin » Sat, 29 Jul 2006 , 00:52

Pershendetje !!

E hapa kete teme ne menyre qe cdokush mund te shprehi memendimet e veta rreth faqes dhe te jape sygjerimet apo kritikat.
Cdo kritike apo sygjerim do merret parasysh, gjithashtu ketu mund te shkruani apo te postoni ndonje punim tuajen (banner, fotografi, artikuj) te cilat do te pasqyrohen ne faqe.

Duke pare qe po fillon sezoni i ri, si edhe faqja fkvllaznia.net ka pothuajse 2 vjet qe eshte po e njejta kam menduar te ndryshoj paraqitjen e saj me nje paraqitje te re.
Deri tani eshte krijuar idea si edhe eshte realizuar 40 % e faqes.
Nqs keni ndonje sygjerim apo edhe nqs doni te kontribuoni ne realizimin e saj do te ishte nje ndihmese e madhe per mua, pasi aktualisht koha qe kam ne dispoziocion, fatkeqesisht, nuk eshte edhe aq shume....

Per me shume shkruani ketu.
Last edited by Admin on Wed, 04 Oct 2006 , 22:48, edited 1 time in total.
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 02 Aug 2006 , 12:02

Pershendetje !

Sic kam shkruar edhe ne postimin e mesiperm, jam duke pergatitur nje template te ri per faqen fkvllaznia.net.
Deri tani eshte bere 70 % e punes.
Nje pamje prove mund ta shihni ne kete adrese :

http://www.fkvllaznia.net/main/new.php

Ju rikujtoj qe eshte nje faqe prove dhe duhet edhe pak pune qe te arrije ne versionin perfundimtar te saj.

Postoni ketu mendimet tuaja rreth faqes.
Sygjerimet dhe kritikat jane te mirepritura.

Faleminderit.

Me respekt nga Jetmiri.
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 24 Aug 2006 , 17:46

Pershendetje te gjitheve !

Po shoh qe asnjeri nga ju ska lene nje pershtypje, kritike apo sygjerim per faqen e re !!!
Faqja e re tashme eshte online.

Shpresoj qe t'ju pelqeje.
Per çdo sygjerim, ankese apo kritike mund te shkruani ketu.

Gjithashtu ju rikujtoj qe faqja mund te hapet edhe nga adresat :

www.fkvllaznia.com
www.vllaznia.com

si edhe mund te hapni forumin dhe albumin fotografik nga adresat :

www.forumi.vllaznia.com
www.albumi.vllaznia.com

Faleminderit !
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 25 Aug 2006 , 15:12

Naqe shum pune te mire ke ba.E vetmja gja per mendimin tem duhet pak ngjyre ne faqe te pare.Per tjerat ok krejt.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Fri, 24 Nov 2006 , 20:20

KAM NJE MENDIM
A BAN ME E BA NJE BANDEROLE NE STADIUM KU ME E MARR VESHT EDHE TJERT PER FAQEN TONE???????
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 24 Nov 2006 , 20:24

Idea nuk asht hiq e keqe.Mundena me dhane te tane nje kontribut te vogel.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Fri, 24 Nov 2006 , 20:29

vllaznia1919 wrote:Idea nuk asht hiq e keqe.Mundena me dhane te tane nje kontribut te vogel.
se keshtu mendoj ena dhe ma ne kontakt me vllaznit kuqeblu ne shkoder
pasi ne qe shkruajme cdo dite jemi jashte shteti e keshtu tifozez ne shkoder duke qene te informum per forumin na ndihmeojne psh me fotot nag ndeshjet ose stervitjet ose pse jo me ofru ehde nej futbollist qe mu ba anetare i forumit se besoj nje here ne jave dhe futbollistat kne kohe te na shkruajne dicka
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 24 Nov 2006 , 22:40

GOLDIAN wrote:KAM NJE MENDIM
A BAN ME E BA NJE BANDEROLE NE STADIUM KU ME E MARR VESHT EDHE TJERT PER FAQEN TONE???????
Goldian ideja asht shume e mire dhe me than te drejten dicka te tille e kam bisedu edhe me Redbluboys simjet ne vere kur e kam taku, edhe ka shpreh gadishmerine per me ba nje gja te tille, por problemi kryesor asht ai financiar.... :(
Por sic ka shkru edhe Vllaznia1919, mundena me dhan te tan nje kontribut te vogel qe te realizohet dicka te tille.
Nqs te tane jena dakort per dicka te tille, besoj se kja gja mund te realizohet, gjithmone nqs RedBluboys asht i gatshem me e ba kete ba banderolen :)
Vllaznit Ultras

Image

User avatar
gdr
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 265
Joined: Wed, 25 Oct 2006 , 08:39
Location: Itali

Post by gdr » Sat, 25 Nov 2006 , 11:09

Goldiani ka hall me fol me Bejzaden me duket :lol: :lol: :lol: :lol: po Skerdi s'ka koh se asht i xanun tan diten ne klub tuj shit p.....
vllaznia veç me shkodran

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Sat, 25 Nov 2006 , 14:48

gdr wrote:Goldiani ka hall me fol me Bejzaden me duket :lol: :lol: :lol: :lol: po Skerdi s'ka koh se asht i xanun tan diten ne klub tuj shit p.....
hahahahaaaaaaaaa

admin une dakord jam per gjtihcka
i perjashtuar

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Sat, 25 Nov 2006 , 21:46

gdr wrote:Goldiani ka hall me fol me Bejzaden me duket :lol: :lol: :lol: :lol: po Skerdi s'ka koh se asht i xanun tan diten ne klub tuj shit p.....
:lol: :lol: Shumë e fortë kjo! :lol: :lol:
Para VLLAZNIA!

redbluboys
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 262
Joined: Wed, 06 Apr 2005 , 21:49

Post by redbluboys » Sat, 25 Nov 2006 , 22:20

Admin wrote:
GOLDIAN wrote:KAM NJE MENDIM
A BAN ME E BA NJE BANDEROLE NE STADIUM KU ME E MARR VESHT EDHE TJERT PER FAQEN TONE???????
Goldian ideja asht shume e mire dhe me than te drejten dicka te tille e kam bisedu edhe me Redbluboys simjet ne vere kur e kam taku, edhe ka shpreh gadishmerine per me ba nje gja te tille, por problemi kryesor asht ai financiar.... :(
Por sic ka shkru edhe Vllaznia1919, mundena me dhan te tan nje kontribut te vogel qe te realizohet dicka te tille.
Nqs te tane jena dakort per dicka te tille, besoj se kja gja mund te realizohet, gjithmone nqs RedBluboys asht i gatshem me e ba kete ba banderolen :)
Admin
une ktu gjithmone gati veq ti e din ate Vllaznia.al per te cilen ne kto koe do kishim probleme ne vendosjen e saj.jo se na ndal kush por ... :wink:
gjithesesi nese ktu vendoset me e ba e bajme edhe pse per momentin jam i qik holle :oops:
ede pse ta shpjegova punen mundena me shkru ne te forumi i tifozave shkodran duke mos pase lidhje me zyrtarin.

kuqeblu4ever
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 429
Joined: Mon, 29 Nov 2004 , 18:43

Post by kuqeblu4ever » Sat, 25 Nov 2006 , 22:49

Pershndetje

Une e pashe kete faqen Vllaznia.al qe ne Shkoder kur isha por nuk eshte ba hala, ose eshte ne ndertim. Personalisht nuk me pelqen me ekzistu shume faqe te ndryshme se pastaj humb edhe perqendrimi i tifozave sa te nji faqe tek tjetra. Mu me pelqen shume kjo faqja dhe do kisha pas shume qef qe te zyrtarizohej kjo perdisa arsye:

1) Ka design te bukur
2) Tashme eshte bere e njoftun shume ne internet nepermjet linkeve te ndryshme ne faqe te tjera shqiptare
3)Aktualizohet rregullisht dhe eshte shume funksionale
4)Ofron Webshop per artikujt e Vllaznise etj

duhet me pergezu Jetmirin per punen e mire qe ka ba dhe kohen qe i kushton kesaj faqeje qe i ka mungu tifozave shkodran dhe prap mbeshtes faktin qe nuk eshte mire te ekzistojne paralelisht shume faqe te tjera.
VLLAZNIA, BAYERN MÜNCHEN, BARCELONA

BLEDI
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 578
Joined: Fri, 06 Oct 2006 , 17:40
Location: G.B
Contact:

Post by BLEDI » Sat, 25 Nov 2006 , 22:56

tjeta juj


po mu kyt faqen e re nuk ma hap interneti as dyqanin thot qe jan n'perpunim si ka mundsi athu?
Kuqeblu perjete!!!!

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Sat, 25 Nov 2006 , 23:18

po kyt faqen tjeter kush e ka hap????
as une sjam dakord me dy faqe se ne nuk jena real madridi
EDHE UNE E PERSHENDES DHE E PERGEZOJ SHUME JETMIRIN PER PUNEN QE KA BA.
pasi dhe i vetem ka perballu shpenzimet qe i duheshin per kete faqe
RESPEKTE JETMIRI
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Sun, 26 Nov 2006 , 03:42

Tytjeta juj,

Atehere:

1) Nqs bahena te tan bashke edhe krijojme kushtet financiare per me realizu nji banderole me te shkrume
www.fkvllaznia.net
Vendi ku mblidhet tifozat shkodran

Zamo e kuptoj mire problemin qe thu ti, se ke frik se mas na censurojne edhe shkojne edhe e heqin sic nuk kane lane shume here tifoza te vllaznise me hi ne stadium vetem se jane shpreh kunder drejtusve, qe ti i din shum ma mire se une.
Gjithsesi nqs ti e merr persiper me e ba, normale shpenzimet me i mbulu ne tane bashke, si edhe e merr persiper me e hap ne stadium ne e bajme prove atehere nqs ne censurohena...... Atehere drejtusit e Vllaznise tregojne vedin edhe njollosin emrin e Vllaznise!!!

2) Vllaznia edhe ma perpara ka pas nje faqe zyrtare(ne kohen e Celes-Fushaj), por e cila ne 2 vjet egzistence ka qene aktive vetem per 6 muj(pak a shume). Tashi me ardhjen e Fushaj, asht vendos qe me u kriju nji faqe tjeter per Vllaznine, biles ne vere me kan kontaktu vete per me fol mbi kete faqe edhe me kane kerku qe te kthehet ne zyrtare, dhe me than te drejten fillimisht kena ra dakort, por kur i kam kerku qe forumi te jete autonom e te mos kete censurim, cuditerisht kane ndrru mendje !!!
Masandej me kane thane qe t'ia shisja domain, por une normale qe nuk kam pranu pasi nuk mund te hedhja mundim tem e te gjithe juve qe keni shkru ne keto 2 vjet e gjys egzistence.
Faqja qe kane vendos me hap mas rrefuzimit tem asht www.vllaznia.al , e cila asht hap qysh para 2 mujsh por hala nuk jane vu informacionet ne te.

3) Krijimi i 1 apo 2 faqeve te tjera per vllaznise nuk e shoh edhe aq negative. Randsi ka qe kto faqe te shkrujne si edhe te paraqesin realisht gjendjen e Vllaznise.

Pra nqs te tane jena dakort me ndihmu financiarisht me e kriju nje baderol, edhe nqs Redbluboys e merr persiper me e ba si edhe me e hap ne stadium atehere mundena me fillu me mbledh lekt, vlera e te ciles duhet me na e than RedBluboys.

Bledi cilat faqe nuk te hapen naqe, nqs mundesh shkruji linqet.
Vllaznit Ultras

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Sun, 26 Nov 2006 , 21:56

Jetmir!
Përgëzime për faqen!
Unë marr pjesë në shumë forume,si Shqiptare ashtu edhe në ato të huaja,por të them të drejtën ndjehem shumë mirë si antar i këtij forumi.
Është shumë argëtues si dhe grafika është shumë e arrirë,bravo të qoftë!.
Ndoshta tani për tani,ne nuk ia kuptojmë vlerën këtij sajti por në të vërtetë ai është një nga vlerat përbërëse të klubit tonë (pavarësisht se është faqe jozyrtare)dhe mbas shumë vitesh do kujtohet si sajti i parë dhe kryesor i klubit.
Pra,përgëzimet e mija më të ngrohta Jetmir! sepse qysh tashti je pjesë e historisë së
VLLAZNISË!.

Edhe unë,jam i mendimit se nuk ka problem n.q.s hapen faqe të tjera,sepse në fund të fundit ato do i shërbejnë të njëjtit qëllim.
Përsa i përket banderolës,më duket ide e mirë dhe nuk ma do mëndja që kryesija e klubit do ta pengojë shfaqjen e saj.Nuk e besoj se Z.Valter Fushaj të jetë aq naiv sa të mos e kuptojë se kritikat tona shërbejnë në përmirësimin e menaxhimit të klubit dhe jo thjesht për t'ju kundërvënë atij. Vërtet ne mërzitemi kur skuadra jonë ka rezultate të papranueshme dhe e kritikojmë ashpër atë,por nuk duhet të harrojmë,se Ai,nuk ja do të keqen Skuadrës,bile po kontribuon për përmirësimin e saj.

Respekte!
Para VLLAZNIA!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 27 Nov 2006 , 01:17

Pershendetje te gjitheve, dhe ju falenderoj per urimet e komplimentet.

Po shoh se shumica nga ju eshte dakort qe banderola te behet dhe te paraqitet ne stadium gjate ndeshjeve te Vllaznise, atehere nqs RedBluBoys e merr persiper qe me e ba banderolen si edhe me e hap ne stadium, atehere cdo anetare qe ka deshire mund te kontriboje financiarisht ne krijimin e kesaj banderole.
Vllaznit Ultras

Image

User avatar
gdr
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 265
Joined: Wed, 25 Oct 2006 , 08:39
Location: Itali

Post by gdr » Mon, 27 Nov 2006 , 01:42

sa asht gjoba naqe
vllaznia veç me shkodran

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 27 Nov 2006 , 02:02

gdr wrote:sa asht gjoba naqe
Naqe ska pune gjobet !!!!

Per me ba nji banderole te madhe me te shkrume:
www.fkvllaznia.net - Vendi ku mblidhen tifozat shkodrane
ka nje fare kostoje kshu qe nqs ju jeni dakort mundena ne me e mbulu kete kosto.
Gjaja tjeter qe asht shume e rendsishme asht se shumica e anetareve te forumit jane jashte shtetit kshu qe duhet edhe ndonji tifoz qe me e pergatit si edhe me e hap ne stadium. Nji gja te tille, nqs asht e mujtun, mundet me e ba RedBluBoys mqs merret me organizimin e tifozave shkodran e ka pervoje ne gjana te tilla.

Tesh te presim nqs RedBluBoys te na ktheje pergjigje e te shohim nqs ka mundsi aj me u marr me ket pune.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply