Partizani - Vllaznia

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Partizani - Vllaznia

Post by Admin » Sat, 16 Apr 2016 , 17:07

Neser ne oren 19:00 ne stadiumin Qemal Stafa luhet ndeshja Partizani - Vllaznia.
Partizanit i duhen 3 piket per me ju afru Skenderbeut, edhe ishalla kto te tonet mobilizohet per me marr nji pike.
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Partizani - Vllaznia

Post by futbollist » Fri, 22 Apr 2016 , 11:02

Na mujten pak si lehte. Mungote deshira ne skuader me lujt spo dijme si po ecim kyt sezon kshu....me copa copa. Patme nji fillim te mire dhe filloi skuadra me u rrite ne nivel dhe tu marre rezultate dhe me skuadrat e medhaja derisa ne nje moment mendova qe me kyt ecuri mundena me kape dhe vendin e 6 ne tabele. Tesh duket sikur na ka ra deshira me lujt. Ishalla spo na korisin me Flamurtarin e marrim 3 pike ne shtepi. :roll:
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Admin » Sat, 23 Apr 2016 , 15:33

Me Partizanin, ne pjesen e pare skena lujt edhe aq keq, kurse ne pjese te dyte, gabimet deri diku amatore ne mbrojtje na ndeshkunen.
Ne krahasim me ndeshjen kunder Teutes, ku skuadra ishte komplet jo e motivume e pa deshire me lujt, ne ndeshjen kunder Partizanit mu duken pak ma ndryshe.

Te shofim se si do te paraqiten te hanen kunder Flamurtarit. Ishalla me mend ne kry se nji humbje nga rezikon seriozisht.
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Admin » Wed, 27 Apr 2016 , 11:10

Fitore me shume vlera kunder Flamurtarit.
Jena prep te rezikum pasi vetem 4 pike na ndajne prej Flamurtarit e Bylis.
Ndeshja e ardhshme asht kunder Laçit edhe nji fitore kunder tyne kishte perfekte.
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Partizani - Vllaznia

Post by futbollist » Fri, 29 Apr 2016 , 10:33

Fitore shume me rendesi me Flamurtarin. Ishalla po arrijme me fitu dhe me Lacin se tesh jena ba 4 skuadra ne valle per qendrim ne kategori.
Ku jena me kontigjent lojtaresh a ka ndonji qe eshte demtu/rikuperu?
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Post Reply