Page 3 of 3

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Thu, 04 Feb 2016 , 20:02
by Admin
E sheh ku ka shku puna me shpresu me ti marr lekt :) :P
Ishalla jena tane me shanc edhe e fitojme nji bilete per France.
Nderkohe kombtarja ka zgjedh rezidencen e vet ne jug-perendim te Frances, afer Guigamp.
Personalisht me duket lerg si qyteteve ku kena me zhvillu ndeshjet si edhe lerg tifozave.
Se di nqs kja zgjedhje ka ardh per me kene pak ma lerg trysnise te tifozave.
Ndoshta ma mire kishte me ken qe te kishin zgjedh si rezidence nji vend afer Nice e Marsejes apo pse jo ne kufi me Zvicren.

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Mon, 08 Feb 2016 , 16:26
by futbollist
Lene ka ardhe puna me u gzu me te marr tjetri lek :mrgreen: Mu terhoq nji dore lek sot...nji ndeshje e sigurova me pa, ishalla me Zvicrren, tesh po shoh ca po bahet me tej. :P ...pres me konfirmu dhe nji tjeter ishalla.

Po ju a keni ndonje te re?

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Tue, 09 Feb 2016 , 14:07
by vvvllaznia
Mu nuk ma kan pranu kerkesen

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Tue, 09 Feb 2016 , 18:33
by Admin
Edhe mu mi kane hek lekt, por hala se kam kontrollu te faqja e Uefa-s.
Ori a te ka ardh ndonji email a njoftim qe nk ke fitu bilete?

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Wed, 10 Feb 2016 , 20:34
by vvvllaznia
Po po nje email :(

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Thu, 11 Feb 2016 , 01:06
by futbollist
Po me vjen keq vvllaznia :roll: shume vete nuk kane perfitu gja, ceshtje fatit kjo pune...kane apliku 3.5milion njerez dhe jane nda 800.000mij bileta.
Sidoqofte pritet me pase dhe organizme jashta stadiumeve duhet te kete shume shqiptare qe nuk do kene mundesi me hi ne stadium pasi dhe biletat jane nda pjeserisht por atmosfere do kete dhe ekrane te medhaja qe transmetojne ndeshjet do vendosen me siguri ne qendrat e qyteteve ku do luhen ndeshjet.

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Fri, 12 Feb 2016 , 23:18
by vvvllaznia
futbollist wrote:Po me vjen keq vvllaznia :roll: shume vete nuk kane perfitu gja, ceshtje fatit kjo pune...kane apliku 3.5milion njerez dhe jane nda 800.000mij bileta.
Sidoqofte pritet me pase dhe organizme jashta stadiumeve duhet te kete shume shqiptare qe nuk do kene mundesi me hi ne stadium pasi dhe biletat jane nda pjeserisht por atmosfere do kete dhe ekrane te medhaja qe transmetojne ndeshjet do vendosen me siguri ne qendrat e qyteteve ku do luhen ndeshjet.
Kujtova se si shkodran i vjeter po ma jepshin :p por nejse

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Sat, 13 Feb 2016 , 10:38
by Admin
Orion me vjen keq qe spaske fitu.
Une i kam fitu 4 bileta te kategorise 4. Me than te drejten e kam lane qe me shku me e pa me grupin e shokve qe shkoj gjithmone si edhe disa prej tyne nuk e kan fitu bileten. Sdq po shoh se sa vete bana edhe te tregoj nqs me mbet ndoj bilete.

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Sun, 14 Feb 2016 , 13:46
by vvvllaznia
Admin wrote:Orion me vjen keq qe spaske fitu.
Une i kam fitu 4 bileta te kategorise 4. Me than te drejten e kam lane qe me shku me e pa me grupin e shokve qe shkoj gjithmone si edhe disa prej tyne nuk e kan fitu bileten. Sdq po shoh se sa vete bana edhe te tregoj nqs me mbet ndoj bilete.
Ok shume flm. Shpresoj qe gjehet nje bilete

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Sun, 14 Feb 2016 , 15:45
by futbollist
vvvllaznia wrote:
futbollist wrote:Po me vjen keq vvllaznia :roll: shume vete nuk kane perfitu gja, ceshtje fatit kjo pune...kane apliku 3.5milion njerez dhe jane nda 800.000mij bileta.
Sidoqofte pritet me pase dhe organizme jashta stadiumeve duhet te kete shume shqiptare qe nuk do kene mundesi me hi ne stadium pasi dhe biletat jane nda pjeserisht por atmosfere do kete dhe ekrane te medhaja qe transmetojne ndeshjet do vendosen me siguri ne qendrat e qyteteve ku do luhen ndeshjet.
Kujtova se si shkodran i vjeter po ma jepshin :p por nejse

Uefa asht dashte me na marre ma ne konsiderate jo vetem si shkodrane te vjeter por dhe si tifoza te Vllaznise :mrgreen:

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Sun, 14 Feb 2016 , 21:19
by Edmond-Cela
po biletat per natruale kur fillojn

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Thu, 18 Feb 2016 , 16:43
by futbollist
Nuk e di a do dalin kund tjeter Edmond pervec ne faqe private si http://www.viagogo.com" onclick="window.open(this.href);return false; etj qe kane kontrata te caktume per bileta ndeshjesh. Sidoqofte ju kisha kshillu me ndjeke dhe here mbas heret ne http://www.ebay.com" onclick="window.open(this.href);return false; se edhe aty mund te dalin privatisht njerez qe kane bilete dhe dojne me e shite.

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Sat, 21 May 2016 , 13:15
by Edmond-Cela
a mund te ma gjej ndonjani nje bilet edhe mua. tashi jam paisur me gjitha dokumentat

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Sat, 21 May 2016 , 13:32
by Edmond-Cela
tashi sa bleva nje bilet ne viagogo France Shqiperi tek kategoria 3

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Mon, 30 May 2016 , 21:26
by futbollist
Bravo Edmond! Po afron dita me u nise per France edhe nji jave e pak.
Bluzat e kombetares kane fillu me i nxjerr ne treg ne Shkoder 2.000 leke te reja copa.

Dje lujti kombetarja me Katarin fitunen 3-1 me golat e Ajetit,Lenjanit dhe Sadikut, pak kundershtar i dobet po kaq arriti me siguru FSHF si kundershtar, e mira kishte kene me u ndesh me ndonje Kroaci a Spanje me e testu taman vedin. Me 3 qershor do losim miqsore me Ukrahinen, kjo do jete ndeshje shume e forte.

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Tue, 07 Jun 2016 , 12:22
by Admin
Tjeta juj,

Kam ndjek ndeshjen me Ukrainen e pjesa e pare ne pergjithsi me pelqej. Mendoj se Ka├že duhet me kene ne formacion se asht i shpejt edhe mjaft teknik. Po kshu per formen qe ka tregu deri tesh Sadiku ne sulm ma mire se sa Cikalleshi apo Balaj.
Me trem fakti qe lojtart nuk jane komplet gati nga ana psikologjike edhe emocionet duket se bajne qe te gabojne ne mnyre amatore ne mbrojtje.
Ishalla kto dite qe kane mbet De Biasi ka me pune nga kja ane.

Ishalla pa kam kamen e mbare ne Lens edhe me nji rezultat pozitiv :)

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Thu, 29 Sep 2016 , 23:15
by Edmond-Cela
pak jasht temet. ma gjen kush nje bilet me spanin

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Fri, 30 Sep 2016 , 22:18
by futbollist
Te kishe thane 1 jave ma heret te kisha gjete. Ka pase plot bileta.

Tani i shesin online i blen kollaj ne faqen e fshf.org bileteria online, e merr bileten elektronike ne forme .pdf dhe e printon.

Re: EURO 2016 - FRANCE

Posted: Sat, 01 Oct 2016 , 14:02
by Edmond-Cela
Kan maru tek faqa e fshfs