Java 6: Vllaznia - Kukesi

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Java 6: Vllaznia - Kukesi

Post by Admin » Fri, 02 Oct 2015 , 22:05

Neser ne oren 13:00 luhet ndeshja Vllaznia - Kukesi.
Ndeshja luhet ne Puke, ku ksaj here V-U jane organizu per me ik me autobuz.
Nisja bahet ne oren 10:45 tek teatri.
Me fitoren me gola kunder Pogradecit duket sikur asht rrit besimi ne skuader e shpresojme qe neser vijne pikt e para.
Vllaznit Ultras

Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Java 6: Vllaznia - Kukesi

Post by vvvllaznia » Fri, 02 Oct 2015 , 22:11

Me duket se ishte ba tranjer Grima dhe jo si normal p.sh. tranjeri i U-19 apo i dyti i Zmijanit deri sa te zgjedhet tranjeri i ri. Gjendje me te vertet e turpshme

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Java 6: Vllaznia - Kukesi

Post by Admin » Fri, 02 Oct 2015 , 22:19

Nuk asht hera e pare qe Grima ka zane vendin e tranjerave qe jane largu deri sa ka ardh tranjeri i ri.

Ishalla javen tjeter sistemohen disa gjana, sidomos largimi i dyshes Grima-Kalamishi si edhe krijimi i bordit te ri.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply