Zgjedhjet e 2013-tes

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Zgjedhjet e 2013-tes

Post by fpjalmi » Sat, 06 Apr 2013 , 00:29

Dalngadale po vijn zgjedhjet dhe gjaja ma e bukur qe me pelqen ne zgjedhe , jane kanget qe partite po pergatisin si cdo 4 vjet :) . Sala e ka deklaru qysh tash qe 56 perqind e shqiptareve jane blu dhe asht e konfirmume, qe do te thote qe i ka mendu qysh ne fillim se si do perfundojne :) .

Nje bashkim LSI me Ps -ne , mendoj qe e dobesoj ma shum partine socialiste sepse te gjithe qualicionet qe ka per rreth , mund te bashkohen me salen , si gjenusgi me shoke qe jane te gjithe armiq me meten :)

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by fpjalmi » Sat, 25 May 2013 , 09:13

Kjo kang ka dale sot per here te pare dhe tregon shum mire kush jan funrrinat ose mashtrusat e shqipnise, ato qe po rrejn njerezit ne zgjedhje . Shum shum kang e bukur , dhe gjithe fjalet rrealitet

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... rYI7tARRWE#" onclick="window.open(this.href);return false;!

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by fpjalmi » Sat, 25 May 2013 , 10:29

Ilir Meta : Kush eshte Edi Rama
http://www.youtube.com/watch?v=pCldzoytU1s" onclick="window.open(this.href);return false;

Edi Rama I droguar
http://www.youtube.com/watch?v=Wm9BEgFlaQ4" onclick="window.open(this.href);return false;

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by Skodrinon » Thu, 08 Aug 2013 , 18:58

tash kan me na perfaqsu tom doshi e gon cela
do t'a shndrisin krejt shkodren

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3656
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by Edmond-Cela » Sun, 11 Aug 2013 , 12:22

skena me e hanger that ma, e kan knaq popullin krejt me nje 50mi lek
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by fpjalmi » Fri, 16 May 2014 , 08:51

Rama Ik . Keto jan protestat qe do vazhdojne ne gjithe shqiperine , deri sa ta hedhim poshte , birin e kurves qe e kthej shqiperine ne kolumbi. Nuk ka as 1 vit nga zgjedhjet , dhe shqiperia kthehet ne kolumbi dhe rama bahet nji Escobar shqiptare , duke qene mbreti I droges ne shqiperi . Ai e ka ba nji gabim sepse avionit qe ra ne divjake , ishte droga mbi peshe qe avionic mbante , ku kafshata e madhe e rames I mbeti ne fyt . Un kurr nuk e kam pa ramen gadi duke qa , dhe sot e pashe ne parlament qe gadi nuk pelciste. Kur I ke gazetaret mbrapsht , mizzen nen ksule , dhe nji popull kunder tejet , nuk ke qa ti bash presion edhe atyne qe jan deshmitare . Tha se do hapte vende pune per popullin dhe I mbylli . Tha se do hapte vende pune , por e kishte fjalen per vedi dhe ministrat e tij qe jane , Mafia e droges . Ky ishte pra edi rama dhe pa kaluar 1 vit , populli e kuptoj cdo te thote me dhan 5000 lek per vote , I thojne me te hek prej punet dhe me vi te tijin.

Opozita “rrethon” Parlamentin


http://top-channel.tv/artikull.php?id=278035" onclick="window.open(this.href);return false;

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by ultraskuqeblu1 » Fri, 16 May 2014 , 22:38

Haahahahahahaahaahaha
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by vvvllaznia » Tue, 07 Jul 2015 , 17:11

A e njef kush at kurvicen qe zgjodhme si kryebashkiake qe nuk begenis me shku ne takim me tan kryebashkiaket e rinj e me kerku fonde kryeministrit per te miren e atyre banorve qe e kan zgjedh por ka me me ja lpi bethen tan njatyne qe nuk pranoi me ja zgjat doren sa te jet momenti me vjedh. Kot per kuriozitet e kam sepse edhe ajo e din shum mire qe nje qytet si Shkodra nqs nuk merr fonde prej qeveris nuk ka me pas invenstime

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by Admin » Sat, 11 Jul 2015 , 09:32

Si kam ndjek fart se ca asht ba per zgjedhje ne Shkoder e ne Shqipni.
Ca ka kene ky takimi per fonde? Se krye-bashkiaket e rij vetem mas Shtatorit kane me marr drejtimin.
Vllaznit Ultras

Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by vvvllaznia » Sat, 11 Jul 2015 , 14:48

Admin wrote:Si kam ndjek fart se ca asht ba per zgjedhje ne Shkoder e ne Shqipni.
Ca ka kene ky takimi per fonde? Se krye-bashkiaket e rij vetem mas Shtatorit kane me marr drejtimin.
Ja ja thjesht kryeministri ka mbledh tan kryebashkiaket e rinj per nje takim e ato te PD e kan bojkotu perveç Dropullit e Permetit me duket me justifikim se e kan ba per te miren e komunitetit. Kja kurvica e jon nuk ka begenis me shku, ta po ka bashkpunim zero me qeverin e normalisht qe banort e djepit te kultures kan me thane Rama i poshter. Problemi asht se, sa ti jepet mundsi me vjedh direkt e tek Rama ka me shku dreqina e dreqit

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by Admin » Sun, 12 Jul 2015 , 23:40

Ahhh Ok,
ishalla nuk fillojne me pune kondrapetal si njena pale ashtu edhe tjetra.
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by GOLDIAN » Tue, 21 Jul 2015 , 09:35

vvvllaznia e ban ligjin tjera kush aty se voltana si voltane kishte shku
po e ka marr urdhnin prej babgjyshit kryetar te perjetshem qe te dali bllof shkodra e te perfundojne keq e ma keq pa mbeshtetjen e qeverise qe ta ket te sigurte Voten per zgjedhjet parlamentare.
kulmi qe shkora injoroi bazhdarin qe te pakten nese do ishte zgjedh kryetare (mund te kishte vjedh etj etj etj si te tan se perjashtoi )po te pakten kishte hap dhe dy fabrika tjera ne bashkepunim me aksioner italian e ishin punesu te pakten 400 gra shpiake po shkodra dmth shkodra si gur e ajer aq mend ka .
te zhytet tan e te flliqet si qytet perfundimisht
me tkap vaji ku kena perfundua
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by Skodrinon » Tue, 21 Jul 2015 , 18:37

Nuk ka hup bazhdari po ilir meta e Gon cela. Bazhdari vetem siglen ka te ps.
Megjithate jam dakort qi nuk asht fort gja e mire me votu kundra atyne qi jane ne pushtet

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by Admin » Tue, 21 Jul 2015 , 22:56

Personalisht sma merr mendja se po te kishte fitu Bazhdari mund te ndryshojne ndoj gja ne Shkoder....
Ka kene gjithmone klientelizmi ne Shkoder por kto vitet e fundit asht ba edhe ma keq !!!
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Zgjedhjet e 2013-tes

Post by GOLDIAN » Tue, 21 Jul 2015 , 23:49

Skodrinon wrote:Nuk ka hup bazhdari po ilir meta e Gon cela. Bazhdari vetem siglen ka te ps.
Megjithate jam dakort qi nuk asht fort gja e mire me votu kundra atyne qi jane ne pushtet
ja kam than vet qe po te jesh e pavarur do merrsh mna shume se me mbeshtetjen e gon celes
te jap shume te drejte
i perjashtuar

Post Reply