Loja 1X2 sezoni 2012-13

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Loja 1X2 sezoni 2012-13

Post by Admin » Sun, 09 Sep 2012 , 16:25

Pershendetje te gjitheve.

Edhe si vitin e kaluar fkvllaznia.net organizon lojen e parashikimeve te ndeshjeve te Superliges LOJA 1X2.

Per te marre pjese ne loje, ato qe kane qene te rregjistruar vitin e kalum skane nevoje te rregjistrohen prap.
Nqs keni harruar identifikimin apo fjalekalimin klikoni tek linku i meposhtem ku mund te merrni prep te dhenat.
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... =perdu_mdp

Nqs nuk arrini te merrni keto te dhena me kontaktoni me mesazh privat.

Per ato qe marrin pjese per here te pare ne LOJA 1X2 mund te rregjistrohen tek linku i meposhtem:
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=12
Per te marre pjese ne loje duhet te shkoni tek adresa
http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... /index.php dhe te identifikoheni.


Rregullat e Lojes:
 1. Piket jane sipas skemes te meposhtme:
  Rezultati Parashikimi Pike
  2:1 2:1 5
  2:1 3:2 3
  1:1 2:2 3
  2:1 3:1 1
  2:1 0:1 0
 • Mos gjetja e rezultatin 0 pike
 • Parashikimet vendosen max gjys ore para se me fillu ndeshja
 • Ne fund te Javes se 33 te Superliges anetari qe gjetur me shume ndeshje shpallet fitues
 • Ne rast se kemi 2 ose me shume anetare me pike te njejta do te merret parasysh nr i ndeshjeve dhe shpallet fitues ai qe ka marre pjese ne me pak ndeshje, ne rast se anetaret kane te njejtat pike dhe po te njejtat ndeshje te luajtura atehere ne varesi te mundsive ekonomike do e fitojne cmimin te dy ose do te hidhet me short.

Kete vit per fituesin e lojes do vehet ne dispozicion nje bluze ose nje shall te Vllaznise


Nqs gjate zhvillimit te lojes ndonje anetare do te kete probleme te shkruaje sa me pare per problemin e hasur.
Mos vendosja ne kohe e parashikimeve apo edhe hasja e problemeve nuk do te jene pergjegjesi i fkvllaznia.net dhe ndeshjet qe eventualisht do te trasmetohen ketu ose me mesazh privat Administratoreve te forumit nuk do te merren parasysh.
Vetem rezultatet e vendosura brenda kohes tek sistemi elektronik i Lojes 1X2 do te merren parasysh.

Si luhet ne Lojen 1X2

Vizitoni faqen e Lojes 1X2 ne adresen http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... /index.php
Identifikohuni ne sistemin e Lojes 1X2, mbasi te jeni identifikuar, klikoni tek butoni "Parashiko Tani" ose ne adresen http://www.fkvllaznia.net/main/superlig ... r_champ=12 me pas do t'ju shfaqen ndeshjet e javes. Vendosni parashikimin tuaj.
Mbasi te keni bere parashikimet per te gjitha ndeshjet atehere klikoni mbi butonin DERGO Image.
Ju mund te verifkoni nqs parashikimi eshte vendosur duke vizituar edhe njehere faqen e parashikimeve ku do te vereni nje x te zi mbi parashikimin tuaj.

Ju mund te ndryshoni parashikimin deri ne 1 ore para fillimit te ndeshjes duke ndjekur proceduren e mesiperme.


Per cdo paqartesi mund te shkruani ne forumin e http://www.fkvllaznia.net

Loje te mbare e me falni qe nuk ka kene aktive loja qe ne javen e pare!!
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 sezoni 2012-13

Post by Admin » Sat, 13 Apr 2013 , 10:53

I kam hek te tanve piket e marra ne 2 ndeshjet e ksaj jave Luftetari - Laci dhe Bylis - Tomorri per ata qe kane vu parashikimet mbasi asht lujt ndeshja.

Me me fal por kam kene i zan edhe nuk e kam dit qe Fshf kishte spostu kta dy ndeshje... :)
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 sezoni 2012-13

Post by fpjalmi » Sun, 14 Apr 2013 , 20:28

Admin wrote:I kam hek te tanve piket e marra ne 2 ndeshjet e ksaj jave Luftetari - Laci dhe Bylis - Tomorri per ata qe kane vu parashikimet mbasi asht lujt ndeshja.

Me me fal por kam kene i zan edhe nuk e kam dit qe Fshf kishte spostu kta dy ndeshje... :)
:P :P :P :P :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Loja 1X2 sezoni 2012-13

Post by Admin » Wed, 29 May 2013 , 23:05

Ka mbaru edhe ky sezon i Lojes e Pjalm ke dal prep kampion :)

Urime per titullin!!

Te takon nje shall i Vllaznise :) (pa te bahen 2 )
Me shkruj ne privat te dhanat.

Te fala
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Loja 1X2 sezoni 2012-13

Post by fpjalmi » Thu, 30 May 2013 , 04:07

Admin wrote:Ka mbaru edhe ky sezon i Lojes e Pjalm ke dal prep kampion :)

Urime per titullin!!

Te takon nje shall i Vllaznise :) (pa te bahen 2 )
Me shkruj ne privat te dhanat.

Te fala
Admin , faleminderit , dhe gjithashtu shum faleminderit per organizimin e lojes :D

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Loja 1X2 sezoni 2012-13

Post by Miri » Tue, 04 Jun 2013 , 15:17

Po une qe nuk loz ç`fare fitoj? :P

Post Reply