Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
Post Reply
Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by Man in Redblue » Mon, 18 Jun 2012 , 23:37

Suedi - France = 1-2

Ukraine- Angli= 0-2

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by fpjalmi » Tue, 19 Jun 2012 , 00:46

Admin dhe Goldi , mos harroni me vu rrezultatet e neserme

Suedi - France =
Ukraine- Angli=

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by GOLDIAN » Tue, 19 Jun 2012 , 01:08

o man demek shok
ti je tuj ra ne kry rez und ich gehe im arsch me wetten
ma jep nej ide per ca me lujt

ukraine-angli 0-0
france-suedi 0-0
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by Admin » Tue, 19 Jun 2012 , 20:14

Rezultatet per sonte:

Suedi - France = 1-3

Ukraine- Angli= 1-2
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by fpjalmi » Tue, 19 Jun 2012 , 23:01

Suedi - France = 2-0

Ukraine- Angli= 0-1

Nga ndeshjet e masiperme qe sapo perfundune jane marre keto pike :

Pjalmi 3 pike , Albdemi 1 pike , Admini 2 pike, Man 1 pike, Vvvllaznia 1 pike, Ultras 2 pike dhe Altini 3 pike.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

klasifikimi i pergjithshem asht


1.. Admini 27 pike

2..Pjalmi 25 pike

3..Ultraskuqeblu 24 pike

4..Vvvllaznia 24 pike

5...Man 23 pike

6..Albi demi i kuq 21 pike

7..Shv13 19 pike

8..Ledi 19 pike

9..Goldi 17 pike

10..Altini 15 pike

11..Mondi 9 pike

12..Skodrinoni 4 pike

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by Man in Redblue » Wed, 20 Jun 2012 , 13:16

GOLDIAN wrote:o man demek shok
ti je tuj ra ne kry rez und ich gehe im arsch me wetten
ma jep nej ide per ca me lujt
me lujt per Platinin dhe Blaterin :wink:


spo len gja pa ba UEFA per me kap lek, sdi sa miliarda euro perfitojne prej ktij europian, kurse polonia dhe ukraina dalin me humbje.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by Man in Redblue » Wed, 20 Jun 2012 , 22:33

Ceki - Portugali 0-1
Gjermani- Greqi 2-0

Spanje - France 0-1
Angli- Itali 2-1

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by GOLDIAN » Wed, 20 Jun 2012 , 23:55

Portugali-ceki 1-0
gjermani-greqi 2-0
angli -itali 0-0
spanje -france 1-0
i perjashtuar

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by Ledi1920 » Thu, 21 Jun 2012 , 07:59

Portugali-ceki 2-1
gjermani-greqi 3-0
angli -itali 0-0
spanje -france 1-1
Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by vvvllaznia » Thu, 21 Jun 2012 , 09:49

Portugali-ceki 0-1
gjermani-greqi 3-0
angli -itali 0-0
spanje -france 1-0

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by vvvllaznia » Thu, 21 Jun 2012 , 13:19

per kuriozitet pjalm, rezultatet a vlejn deri ne minuten e 90 apo edhe 30 minutshat shtese????

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by ultraskuqeblu1 » Thu, 21 Jun 2012 , 13:24

Portugali-ceki 1-1
gjermani-greqi 2-0
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

shv13
Moderator
Moderator
Posts: 1174
Joined: Mon, 24 Jul 2006 , 19:25
Location: torino
Contact:

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by shv13 » Thu, 21 Jun 2012 , 14:46

Portugali-ceki 2-1
gjermani-greqi 2-0
angli -itali 0-0
spanje -france 3-1
kuq e blu asht flamuri,
qe valvitet ne shkallet prej guri,
tane tjereve diftonja,
si tradhtojme kurre na kta bojna...

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by Admin » Thu, 21 Jun 2012 , 15:05

Vvvllaznia duhet te vlejne vetem x 90 minuta si ne Eurolloto :mrgreen: :mrgreen:

Portugali - Ceki 1-0
Gjermani - Greqi 2-0
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by fpjalmi » Thu, 21 Jun 2012 , 18:22

vvvllaznia wrote:per kuriozitet pjalm, rezultatet a vlejn deri ne minuten e 90 apo edhe 30 minutshat shtese????
vlejn vetem 90 minuta vvvllaznia

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by fpjalmi » Thu, 21 Jun 2012 , 18:27

Portugali - Ceki 2-0
Gjermani - Greqi 1-0

Altin
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 271
Joined: Sat, 01 Mar 2008 , 16:38

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by Altin » Thu, 21 Jun 2012 , 18:49

Portugali - Ceki 0-1

admin po deshe fshije kete postim se nuk di ku ta fshi
FK PARTIZONI LEGJENDA E SHQIPERIS

ALBI DEMI I KUQ
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 7
Joined: Thu, 07 Jun 2012 , 23:49
Skuadra: Partizani

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by ALBI DEMI I KUQ » Thu, 21 Jun 2012 , 19:09

Portugali - Ceki 0-1

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by fpjalmi » Thu, 21 Jun 2012 , 20:14

Altin wrote:Portugali - Ceki 0-1

admin po deshe fshije kete postim se nuk di ku ta fshi
Altin , nese e ke shkru kete parashikim pa dashje ose nuk te pelqen ky parashikim , ke te drejte me shkru nji parashikim tjeter

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Euro 2012 ( 8 Qeshor- 1 Korrik)

Post by fpjalmi » Thu, 21 Jun 2012 , 22:47

portogali ceki 1-0

mbas ndeshjes se masiperme qe sapo perfundoi jan marre keto pike:

Admini 3 pike , Man 3 pike , Goldi 3 pike , ledi 2 pike dhe Shv13 2 pike
____________________________________________________________

klasifikimi i pergjithshem asht


1.. Admini 30 pike

2...Man 26 pike

3..Pjalmi 26 pike

4..Ultraskuqeblu 24 pike

5..Vvvllaznia 24 pike

6..Albi demi i kuq 21 pike

7..Shv13 21 pike

8..Ledi 21 pike

9..Goldi 20 pike

10..Altini 15 pike

11..Mondi 9 pike

12..Skodrinoni 4 pike

Post Reply