Aplikacione per iPhone dhe Android

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Aplikacione per iPhone dhe Android

Post by Admin » Sun, 11 Dec 2011 , 16:20

Jeti kam perfundu app per Vllaznine :psg:
Jam duke e vendos ne market.

Per momentin ka mundsi qe ndeshjet live mos me funksionu dhe asht ne version Beta.
Ne ditet e vazhdim do shof qe ta sistemoj.

Qe edhe 2-3 preview
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Aplikacione per iPhone dhe Android

Post by Admin » Mon, 12 Dec 2011 , 20:51

Djema kam perfundu aplikacionin mobile te Fkvllaznia.net dhe mund ta shkarkoni nga Android Market ne adresen:

https://market.android.com/details?id=com.vllaznia

Pres feedback :)
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Aplikacione per iPhone dhe Android

Post by Miri » Sun, 15 Mar 2015 , 12:37

Per iphone eshte jane disa kanale digitalb Tring por edhe kanale tjera falas per te fjithe ata qe jane jasht Shqiperise.

https://itunes.apple.com/us/app/hd-visi ... 48734?mt=8" onclick="window.open(this.href);return false;

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Aplikacione per iPhone dhe Android

Post by futbollist » Thu, 24 Sep 2015 , 13:09

Une perdori FlashScore App per tana kampionatet neper bote, shume i mire asht dhe shume informativ rreth cdo ndeshjet dhe formacioneve te lojtareve.

Nqs keni deshire me pa dhe kanalet shqiptare si dhe ndeshjet e superliges te Supersporti mundeni me shkarku dhe Albanian tv App.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Aplikacione per iPhone dhe Android

Post by Admin » Mon, 28 Sep 2015 , 12:14

Aplikacioni i ri per Vllaznine (versioni Android) asht online :
https://play.google.com/store/apps/deta ... laznia.app" onclick="window.open(this.href);return false;

Ka tana statistikat e axhornume, lojtarve, ndeshjet, klasifikimi, lajme si edhe postimet e fundit qe jane ba prej forumit :)
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Aplikacione per iPhone dhe Android

Post by futbollist » Mon, 28 Sep 2015 , 23:56

More ti mire qe e paske ba kete applikacion po si me ja ba ne qe kena Iphone e jo Android, na jep edhe ne nji alternative shkarkimit disi me takt :lol:
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Aplikacione per iPhone dhe Android

Post by Admin » Tue, 29 Sep 2015 , 10:36

Edhe per Iphone e kam gati por ka pak probleme me licensat per publikim ne App Store.... por ishalla pa e sistemoj sa ma shpejt.
Per ty si "Ajfons" qe je me nis ne privat UDID qe te shtoj si TESTER edhe mundesh me e instalu aplikacionin.
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Aplikacione per iPhone dhe Android

Post by futbollist » Fri, 02 Oct 2015 , 16:53

Ca asht kjo UDID se nuk e kuptova a ke fjalen per IMEI te telefonit?
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Aplikacione per iPhone dhe Android

Post by Admin » Fri, 02 Oct 2015 , 21:50

UDID ose Identifier number.
Se di cfare versionit ke por ktu ke nji link se si me e gjet me ane te Itunes:

http://www.lightrains.com/blog/iphone-u ... ios7-ios-8" onclick="window.open(this.href);return false;
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply