Gezuar Kurban Bajramin

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Gezuar Kurban Bajramin

Post by Admin » Sun, 06 Nov 2011 , 12:45

Ne emer te Fkvllaznia.net u uroj te gjithe besimtaret mysliman Gezuar Kurban Bajramin!
Ju uroj cdo te mire ne familjet tuaja.
Vllaznit Ultras

Image

VOJO KUSHI
Tifoz
Tifoz
Posts: 58
Joined: Sun, 06 Mar 2011 , 13:43
Skuadra: Vllaznia

Re: Gezuar Kurban Bajramin

Post by VOJO KUSHI » Sun, 06 Nov 2011 , 12:49

GEZUAR E PERSHUMVJET KURBAN BAJRAMIN

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Gezuar Kurban Bajramin

Post by Skodrinon » Sun, 06 Nov 2011 , 20:37

gzuar e pershumvjet
ishalla ju ka gjet sa ma mire tanve

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Gezuar Kurban Bajramin

Post by fpjalmi » Sun, 06 Nov 2011 , 21:08

Gezuar Kurban Bajramin te gjithe besimtareve mysliman

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Gezuar Kurban Bajramin

Post by Edmond-Cela » Sun, 06 Nov 2011 , 22:58

pershumvjet shpresoj tju ket gjet sa ma mire ju dhe familjen tuje.

Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply