Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

sidrit
Huligan
Huligan
Posts: 187
Joined: Sat, 02 Feb 2008 , 16:19

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by sidrit » Mon, 09 Apr 2012 , 21:12

GOLDIAN wrote:nuk kena pse me sha askend vllazen as kundershtar e as albitra
sepse jemi vet e zeza vedit
jemi frikacake nga drejtusit deri tek tifozat nuk dime ti perballojme veshitresit e dhihena

me durrsin u rrahem keq sepse ban poshtersi e hoqen canajn dhe pse bani nje ekip realtivisht te mire
u harru puna

u soll nga austria tjetri u bene poshtersi qe dihen mire(ne shanim albitrat) u nis per austri tjetri u harru ajo pune
tani vijme tek ajo me korcen paftyresine e klubit tone e dime ndodhi cndodhi nje her ja rrasne mirelit e tashi doli sukaj

vijme tek ndeshja me lacin nuk u fol per humbjen po doli se pashk laska i ka ra mirelit e u harru ajo pune

humbem nga albitrat po po nga albitrat me pogradecin nuk u mor njeri por u hoq rudi vata qe te iki dhe kjo pune
cudia me e madhe tre dite zgjat

kush e ka rradhen
JO MORE VLLAZEN SNA E KA FAJIN AS TIRANA E AS KORCA PO JEMI PJESTAR VET TE SHKATERRIMIT
ESHTE PER TE QESH KUR LEXON NE FB DO VIJE KY E DO VIJE AI
BILES DHE IBRAHIMOVIC DHE GATUSO DO E MBYLLIN KARRIEREN TE VLLAZNIA.

sa bukur u genjyem me fitoren ne durres e barazimin ne tirane.
keta jemi ne qe nuk shohim tran para vetes po dijme me mire te genjehemi me hic gje
KJO SKUADER ESHTE JETIME DHE KJO ESHTE ME E KEQJA
ME VALTERIN KEMI SHIT E PERDHOS POR NUK ISHIM JETIM
Ma mire jetim se sa nji babe shkerdhate qe te perdhunon e te shet ne diten ma te mire po nejse.

Goldi, a din me me thane sa vjet ka Shaba ne ate post dhe kush e ka vu aty?
Se kam memorien e mire por da ndeshje kulmore da sezone ma pare e di se jane shite.

Nga sa kuptoj nga shkrimi jot, te keqen e kena ne mes nesh dhe na a ule kamkryq. Trajnerat u nderrunen ka dy ne vit, Fushaj na la shendene, lojtaret si kena dy vjet njesoj dmth mund te jete veç Shaba qe nuk ka levize ne keto vite.
Kam pase pershtypjen se pislleqet jane ba nga Fushaj, ndoshta jam gabu.

Sa per at qe fajin e kena te tane, besoj se nuk ka shkodran tifoz te ndershem qe nuk do te kishte dashte me ba diçka per Vllaznine. Por ça mundet me ba kush?!

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by Admin » Mon, 09 Apr 2012 , 22:07

Papappapapaa ku ka shku puna!!!!

Mjer ne se ne dore te kujt ka ra Vllaznia, tu fillu prej drejtusve e te tane me rradhe.

Fajin kryesor e ka Shaba edhe se Vata nuk asht pa faj.

Se kuptoj se si Shaba asht ne ate post prej ma shume se 4 vitesh, ku Vllaznia ska fitu asigja me at si menaxher.
Nuk paska Shkodra menaxher tjer, por vetem Shaben?!!!

Mire e ka shkru Goldi, kja "histori" ka me zgjat maksimumi 1 jave, por aja qe ka me e psu asht Vllaznia edhe Tifozat e saj!!!

Mos u tallni me emrin e Vllaznise!!!!! Mas u tallni me djersen e shume e shume lojtareve qe kane ba shume sakrifica per Vllaznine
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by GOLDIAN » Mon, 09 Apr 2012 , 23:45

sidrit te lutem mos me keqkupto sepse nuk di ca mund te shkruj nga nje fakt qe me dhemb shume dhe e pranoj haptas
JENA BA HOR NE SHQIPERI kuptone ju lutem a asht mut goldi a asht sh**** goldi a tjeter histori nuk duhej shku puna deri ketu sepse kjo deklarate nuk do fshihet kurre dhe nese ne do dalim nojher kampion do vijne nje x tirans e do na thojne a mani mend rudin qe thoshte keni fondin per albitra
MBANE NE MEND

nuk me intereso shaba se njof as nuk e mbroj
bukur jam dakord me ju qe rudi a i paster dhe troshani shaba grima punetori i fushes ujitsi goldi x e y jane shkerdhata
po a mundet kush me mthan PSE RUD VATA DUKE DIT QE PASKA PAS NJERZ TE KEQINJ RRETH E RROTUL
PSE KY E ZGJATI KAQ SHUME PUNEN TE VLLAZNIA????
ju lutem me jepni nje pergjigje
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by Skodrinon » Tue, 10 Apr 2012 , 00:04

GOLDIAN wrote:sidrit te lutem mos me keqkupto sepse nuk di ca mund te shkruj nga nje fakt qe me dhemb shume dhe e pranoj haptas
JENA BA HOR NE SHQIPERI kuptone ju lutem a asht mut goldi a asht sh**** goldi a tjeter histori nuk duhej shku puna deri ketu sepse kjo deklarate nuk do fshihet kurre dhe nese ne do dalim nojher kampion do vijne nje x tirans e do na thojne a mani mend rudin qe thoshte keni fondin per albitra
MBANE NE MEND

nuk me intereso shaba se njof as nuk e mbroj
bukur jam dakord me ju qe rudi a i paster dhe troshani shaba grima punetori i fushes ujitsi goldi x e y jane shkerdhata
po a mundet kush me mthan PSE RUD VATA DUKE DIT QE PASKA PAS NJERZ TE KEQINJ RRETH E RROTUL
PSE KY E ZGJATI KAQ SHUME PUNEN TE VLLAZNIA????
ju lutem me jepni nje pergjigje
nqs jane te verteta ato qi ka thane vata ka ba shume mire qi i ka shpreh publikisht
nqs nuk jane te verteta vata do t'marrin pergjegjsine e vet. shaba ti drejtohet gjykates nqs e ndin vedin t'fym

per ate qi mund t'na e permendin tifozat e ekipeve te tjera shqiptare ket gja, mos u shqetso fort, se nuk asht kush pa gjynahe n'ket vend. nuk e di sa ekipe shqiptare munden me thane se çdo kampionat e ka fitu me merite e kundra gjithkuj si vllaznia e shkodres. ne veç ça na kan vjedh. historikisht

jam dakord me ty. vata asht dasht me fol perpara edhe me dhane dorheqjen ne momentin qi ka kuptu se nuk rrethohet prej njerezish te ndershem

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by GOLDIAN » Tue, 10 Apr 2012 , 00:51

a ka nej deklarate per shtyp nga troshani a shaba

dhe nese keta po rrijne fjet
pse sreagon zoti lorenc luka?

po cmendena
i perjashtuar

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by vvvllaznia » Tue, 10 Apr 2012 , 01:25

tek pergjigja e Vates asht shume e qarte per mendimin tem pse ka vazhdu me punu per Vllaznin. E ka thane qe ka ardhe me ndihmu vendin e vet me e ec perpara dhe normalisht qe edhe e ka vu ne plan qe do te ndodhshin ksi poshtersinash. Ska thane qe ka ekzistu nje fond i zi per arbitrat por asht propozu dhe ky e ka rrefuzu. Nuk besaj se kerkush mund te skandalizohet prej nje deklaratet te till sepse asht e ditun 100% qe ndeshjet shiten.
Nuk e kuptaj se si mund te vazhdohet mas me e mbrojt Vaten, me vjen keq per Goldianin por per mu asht e pakuptushme. Mandej per mu nuk mund te vazhdojm me kshi komentesh romantike si na banen hor apo jena e zejza e futbollit. Skan si me na ba hor sepse ne si Shqiperi jena njolla ma e keqe e ketij sportit, nje shpifuni qe tham veshtir se ekzistan edhe ne afrike. Kyr te vjen nje dosje nga Uefa me tana ndeshjet e mashtrume dhe kryetri i futbollit shqiptar nuk merr asnje mas por thet nuk na kan pru provat ateher besaj se nuk kena si me u ba hor sepse ne nuk mund te perfaqsojm asgja te mire. Mos te harrojm se sport klub vllaznia per me ja fal nje ndeshje korçes me duket por ndoshta edhe gabohem shkovi e gaboj me dashje listen e lojtarve qe do te merrshin pjes ne ndeshje. nuk na ka ba hor as vata e as shaba sepse ne si shqperi jena e zeza e ketij sporti. asht per te ardhe keq qe njerez si puna e Vates nuk mbeshteten kur vijn per me ndryshu diçka por pa ardhe mire fillojn fjalet ja po ka ardhe per me vu lojtaret e vet, ja po i kruhet ndaj kund. Personalisht edhe nje her po e perseris qe jena njolla ezes e ketij sporti por gjaja edhe ma e keqe asht se kaq meritojm ( skam asgja personale me goldianin mos te ma marrin per keq)

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by Admin » Tue, 10 Apr 2012 , 10:39

Normale qe dihet se shume ekipe pagujne arbitrat per me dal kampion e Vata ka ba shume mire qe ka ba kto deklarata tu tregu te verteten (nqs aja asht e verteta) !!

Une personalisht nuk ndihem aspak i "bam hor", se klube tjera kane i kane ba pislleqet, kurse Shaba, vetem sa ka hedh idene per me kriju nje fond per albitrat!!

Problemi asht se kja histori ka me maru ne 1 jave dhe emri i Vllaznise e NE tifozat e saj e psojme ma shume se kerkush tjeter.
Nqs vazhdojme kshu ja kam frike ranies nga kategoria!!!
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by Admin » Tue, 10 Apr 2012 , 10:46

Klubi Vllaznia, ka kerku qe Vata te terheq akuzat ndaj klubit ose do te paditet ne gjykate.

Ka ana e tij Vata ka shpreh qe ato qe ka thane jane te verteta dhe nuk e ka problem qe te perballet me drejtesine e shpreson qe prokuroria te hetoje sa ma shpejt per kta deklarata.
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia kampion 10
Antar
Antar
Posts: 28
Joined: Sat, 23 May 2009 , 00:24
Skuadra: vllaznia

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by vllaznia kampion 10 » Tue, 10 Apr 2012 , 12:56

Kam dicka ne lidhje me situaten e fundit te krijuar tek vllaznia.Ndonese jam pak aktiv ne forum por shpesh e ndjeku situaten edhe nepermjet diskutimeve te tuaja! Sa per djeni te tuajen klubi vllaznia ne 20 vjet demokraci ka qene ne tutelen e bashkis shkoder,ku presidentat duam apo sduam ne vehen dhe hiqen nga ky organ! Klubi vllaznia nuk ka qene kurre nje klub privat ashtu sic jane ne te gjithe boten por akoma kemi nje klub shtet sic ka qene ne kohen e molokomunizmit ose ne kohen e dulles vejani emrin si te doni ju. Pergjegjesin kryesore dihet kush e ka,duke lane me nje ane tifozlleqet politike por duke e pa situaten ashtu sic duam ne. Mendimi jem personal eshte qe vllaznia jone pas humbjes te te ndjerit myftar cela e ka humb shkelqimin e saj dhe per fat te keq klubin e ka kapur ne dore militantizmi politik dhe normalisht pasojat ja ku jane. Trajner president apo staf nuk do kemi asnjeher kur futbollin ta drejtoj politika,ka ardh koha qe neve te na hapen syte dhe ta shikojme problemin ma gjeresisht. Futbolli ne shqiperi ka marre fund me nderhyrjen e politikes ne futboll,privatizimi dhe marrja ne dore e klubeve nga njerez te afte cofshin kto biznesmen ashtu sic jane ne te gjitha vendet e botes por qe na radhe te pare e duan fanelen e ekipit tipi morati i interit!
Nqs ju e doni vllaznine sllogani juaj duhet te jete larg politika nga futbolli! Se pasojat ja ku do jene! Iku josa erdhi vata do vijne nje tjeter dhe ai do ike perderisa futbollin ne shkoder e ka ne dore kush e ka gjejeni vete! Shnet e pare miq!

sidrit
Huligan
Huligan
Posts: 187
Joined: Sat, 02 Feb 2008 , 16:19

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by sidrit » Tue, 10 Apr 2012 , 13:00

GOLDIAN wrote:sidrit te lutem mos me keqkupto sepse nuk di ca mund te shkruj nga nje fakt qe me dhemb shume dhe e pranoj haptas
JENA BA HOR NE SHQIPERI kuptone ju lutem a asht mut goldi a asht sh**** goldi a tjeter histori nuk duhej shku puna deri ketu sepse kjo deklarate nuk do fshihet kurre dhe nese ne do dalim nojher kampion do vijne nje x tirans e do na thojne a mani mend rudin qe thoshte keni fondin per albitra
MBANE NE MEND

nuk me intereso shaba se njof as nuk e mbroj
bukur jam dakord me ju qe rudi a i paster dhe troshani shaba grima punetori i fushes ujitsi goldi x e y jane shkerdhata
po a mundet kush me mthan PSE RUD VATA DUKE DIT QE PASKA PAS NJERZ TE KEQINJ RRETH E RROTUL
PSE KY E ZGJATI KAQ SHUME PUNEN TE VLLAZNIA????
ju lutem me jepni nje pergjigje
Gold me fal per vonesen ne pergjigje por nuk mujta ma heret.

Nuk e di se sa vlere ka mendimi jem per keto pune kur ti je shume ma i informume per situaten.

Une nisem nga nje logjike e thjeshte qe:
1- nje person qe kthehet me vullnet te tij dhe me vullnet te mire duke lane familjen 3000 km larg, per te ba nji pune ne Shqipni, nuk ma merr mendja kurr qe niset me qellime te mbrapshta se ne fund te fundit tallet me vedin.
2- nje person qe ka 21 vjet ne perendim, edhe sikur lavapjates me pa punu, nuk kthehet per pare ne Shkoder.
3- ti e din mire seriozitetin ne pune qe kane vendet e zhvillume. Mas da vitesh bahet njiri edhe vete si kta.
4- nuk ka tjeter lojtare shkodran qe ka kalu ma shume vite ne futbollin profesionist se sa Vata.
5- lojtaret dhe drejtusit tone nuk jane as profesionista e as te edukum per me kene.
6- bashkpunimi ndermjet ktyne personave logjikisht sjell kontradikta.
7- çdo kush mund te krijojne idene e vet se kush ka te drejte.
8- ma mire nje fund i dhimbshem se nje dhimbje pa fund.
9- kena vite qe vujme dhe te keqen hala se kena gjete. ( vata vetem pak muj "na bani keq").
10- Vata nuk asht i pari qe largohet nga poshtersinat por asht i vetmi qe pati kurrajon me fole.

E ke shkru vete: çudia ma e madhe 3 dite zgjat! Pune e madhe ça mendojne tjeret, rendesi ka qe e drejta me fitu.
Se kush ka te drejte, koha ka me e vertetu.


Goldi, s ke ça merzitesh. Çdo sezon nga nji histori e re me ne, jena msu tashma. Me u merzite duhet kur te jena mire se kena hall mas na marrin kush msysh, hahaha.


Klm.

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by Ledi1920 » Tue, 10 Apr 2012 , 14:55

Mbase nuk me takon mu me fol por po jap nji mendim.

Ket rradh po e vu Vllaznia, neser pasneser mbase ne apo noj kluub tjeter. Tek ne futbolli apo cdo sport mu me duket ne renie te lire...perpara neshjet apo stadiumet ishin plot mos me fol per pallatet e sporteve. Ska seriozitet,ska pune, ska njerez te afte dhe pike. Nje vend si Qipro con ne cerekfinale championi kampionen e vet kurse kampionia jone me lojtaret "cilesor" marrin 8 gola qe ne raund te pare. Ne bojm investim me ble kupa dhe jo investim me ngrejt futbollin.

Sa per Rudi Vaten, packa mund te kete bo gabime qe ju i dini me mire, mu me duket djal serioz. Tjeter gjo aftesia e tij si trainer, mgjth duhet me pranu se ska pas noj grup lojtaresh me cilesi. Mu sme duket nga ata qe jane kthy per pare ktu po per me transmetu nga futbolli perendimor profesionalizem. Per mu esht tregu naiv, ne dum aleanca, fond shtese apo te zi, miqesi,albitra etj etj. Ktu nuk esht e perlyme vetem vllaznia por te gjithe. Dikush nji sezon dikush ne tjetrin, ne kemi kampionat tamom "Made in Albania". kto probleme si ka vetem futbolli por komplet shoqeria shqiptare. Nuk jemi te afte dhe pike. Per sa kohe qe nuk bojm luft sportive te paster kshu na pelqen se ska si te jete ndryshe. Drejtusit ne federate hiqen sikur e duan futbollin por se dun fare,ata thjesht e duan futbollin per me plotesu interesat e tyne te pista po ashtu dhe shumica e drejtuesve te klubeve...

KJo histori do zgjasi ca dite derisda te dal noj histori tjeter, do bej zhurme neper media dhe kaq...eshte histori qe perseritet.
Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by vllaznia1919 » Tue, 10 Apr 2012 , 18:32

I vetmi gabim i Rudit ka kene me ardhe me u marre me ata kafshe qe jane ne Shkoder.Mentaliteti ne shqipni asht akoma me mashtru me ble albitrat.Vata asht teper profesionist e i drejte per shqipnine e degjenerume.Deri sa ne kry te vllaznise te jene persona injoranta e anadollak si shaba me shoke harronjeni futbollin.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by Edmond-Cela » Tue, 10 Apr 2012 , 22:33

me erdhi keq qe viori nuk e dha nje mendim te tijin per ket situate.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by fpjalmi » Wed, 11 Apr 2012 , 07:02

Te premten ka proteste prej tifozave te vllaznise perballe bashkise per shkarkimin e Vates dhe per maskaralleqet qe drejtusit po bajn ne dam te Vllaznise ku padiskutim e kan kthy Vllaznine ne biznesin e tyne 1x2.

Do jene te pranishem edhe ultrasit kuq ku simbas deklaratave te tyne nuk do mungojn asnji

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by ultraskuqeblu1 » Wed, 11 Apr 2012 , 16:09

S'kam mujt me hi ikto dit ne forum...se s'kam dit ca me shkru prej nervave...
1. Shaba asht Presidenti i Vllaznis, kush mundohet me ja pre rrugen, ja pret kryt (rasti Vata)
2. Mirit ja aj qafa qysh se ka hi drejtor teknin, tesh don mi aj pak edhe xhepat...
3. Ishalla kena shnedin se Shkodra ka dek, tall rakin 1 kujtim e 1 troshan me tan Shkodren...

Shaben s'ka p!ll motret me hek prej aty, deri sa t'vdesin...ka hek Fushajn, Canaj, Josen, Martinin, Vaten etj...
Shaba-Troshani kan lidhje familjare...
Kur i kena than Valterit heke Shaben se njaj asht e keqja e Vllaznis, ka qesh e se ka besu, tash qe ja ka fut Shaba ka dal n'fjalt tona...

Fondi simas Rudit nuk asht aprovu, po t'ishte aprovu Shaba do kishte hi ne Histori, qe per here te pare mundohet me ndihmu Vllaznin edhe pse maskarallekshe, kjo asht mnyra e tij(s'din menyre tjeter)...
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by Admin » Wed, 11 Apr 2012 , 16:49

Ehhhhhhh ka kohe qe flitet qe Shaba nuk punon ashtu sic duhet....

Po me vjen mire qe V-U dojne me ba nji proteste para Bashkise.

Nqs keni ndoj deklarate ose edhe ndonji foto na i veni ktu ne forum qe ti shperndajme edhe ne Facebook.
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by fpjalmi » Wed, 11 Apr 2012 , 19:23

Mirel Josa: Drejtuesit te mbajne pergjegjesi. Boll larguan

http://www.shkodrasport.com/index.php?o ... &Itemid=86

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by Admin » Wed, 11 Apr 2012 , 23:41

Te premten ne darke ne nji emision te Tv Rozafes pritet qe Vata te jete perball perfaqesuesve te Bashkise, ku do te diskutojne per akuzat e Vates.

Te shohim nqs do te realizohet.
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by fpjalmi » Thu, 12 Apr 2012 , 00:05

Admin , a mund te shifet tv rozafa live online ?

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Rudi Vata, Traineri i ri i Vllaznis

Post by GOLDIAN » Thu, 12 Apr 2012 , 19:15

ultras nese ke mundesi
kisha dasht nje shpjegim se ca kuptimi ka protesta neser dhe si do protestohet
se une kam pa neper bote protesta ne stervitje ku tifozat shajne apo bertasin po para bashkijet??
jam kurioz te shoh cdo ndodhi por jam pak ne medyshje ne suksesin e saj.
i perjashtuar

Post Reply