Faleminderit Grima

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Faleminderit Grima

Post by Admin » Mon, 22 Aug 2011 , 14:16

Armir Grima, portieri i Vllaznise ka vendosur qe ti japi perfundimisht lamtumiren futbollit te luajtur. Ceremonia zyrtare do te behet ne zyrat e klubit te futbollit Vllaznia diten e hene ne date 22 gusht 2011 ne oren 11.00. Grima luajti per 18 edicione, nga te cilat 15 prej tyre i ka zhvilluar me Vllaznine, per te cilen ka luajtur mbi 300 takime. Gjithashtu Grima ka patur ndalesa edhe ne klubet e Apolon ne Greqi dhe Flamurtarit me te cilen nuk arriti te zhvilloje asnje takim zyrtar ne kampionat, si dhe te Partizani me te cilet nuk ka luajtur me teper se 2 takime gjate sezonit 2001-02, pas rikthimit nga Kategoria e pare.

Sfafi i FKVLLAZNIA.NET falenderon Grimen per kontributin e tij te madh qe ka dhene tek Vllaznia dhe shpresojme qe Grima do te qendroje sa me afer Vllaznine ne te ardhmen.

FALEMINDERIT GRIMA !!
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Faleminderit Grima

Post by Skodrinon » Mon, 22 Aug 2011 , 23:06

falenderime t'perzemerta grimes per tan kto vite qi ka lujt me vllaznine

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Faleminderit Grima

Post by jeti » Mon, 22 Aug 2011 , 23:42

Grima asht nji aga ato futbollistat qe do mahet mend gjithmon per kontributin e madh shume vjecar, si dhe per egon ne loje :)

Flm Grima!!!
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Faleminderit Grima

Post by fpjalmi » Mon, 22 Aug 2011 , 23:50

Faleminders Grimes Sepse ishte edhe nder portierat ma te mire qe vllaznia ka pas nder vite, ku ka ken nji hero ne cdo ndeshje . Do kisha dasht gjithashtu qe te ishte edhe pjese e stafit teknik sepse me te vertete ka ba shum per vllaznine

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Faleminderit Grima

Post by Man in Redblue » Tue, 23 Aug 2011 , 00:14

Meriton respekt per kontributin e madh dhe te gjate qe ka dhan per Vllaznine. Asht simbol i Vllaznise, asht identifiku me klubin dhe tifozat jan identifiku me te. Kur ka ken ne lule te rinise ka ken metaman portier i hatashem, por edhe mrapa (me perjashtim te disa gafave tipike) ka pas reflekse te jashtzakonshme.

Post Reply