Superliga: Vllaznia - Kukesi

Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by Admin » Sat, 24 Jan 2015 , 14:09

Sot ne oren 17:00 ne Stadiumin Loro Boriçi luhet ndeeshja Vllaznia - Kukesi.

Kja asht ndeshja e pare per 2015 edhe ishalla e fillojme mbar kete vit.
Kuksi asht ne vend te pare edhe ka me kerku me ngulm fitoren, ishalla lojtart tone lozin paster edhe japin maksimumin.

Forca Vllaznia :)
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by Miri » Sat, 24 Jan 2015 , 14:14

Admin ske shanc me fitu kyt ndeshje edhe as 3 tjerat ne rradhe ishalla kthejme ftyr me Apolonin & Elbasanin se kta 4 ndeshje rradhazi jane $ per Lorencin & Armirin.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by Admin » Sat, 24 Jan 2015 , 14:20

Pavarshisht se ca mund te bajne Lorenci me Mirin, kete ndeshje faktikisht e shof shume te veshtire.

Ishalla Krymi, Kalaja dhe djemt e ri lujt me shpirt e paster.
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by Miri » Sat, 24 Jan 2015 , 14:26

Nese i len kush me lujt :)

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by GOLDIAN » Sat, 24 Jan 2015 , 15:03

nga nje informacion qe une kam(nga njerez qe e kann lujt)ne nje pike bastesh per fat te keq nuk e gjej dot ne Internet
fitorja e kuksit me rez 1-0 kuotohet me kuoten 3.5
kurse 2-1 po per kuksin kuotohet 4
per ato qe lujne skedina (uroj qe as mos ti provoni se mu mkan shkaterru) e din se keto kuota per fiks rezultat jane tejet tejet te uleta dmth te len vend per dyshime
dy pytjet qe une kam ba ishin sa ka kuoten kukesi qe ban gol (as nuk kuotohet aspak cudi se dhe realit bajernit e barcelones ju vejn nje kupote minimale qe bajn gol)
dhe pyetja tjeter. qe ka penallti dhe karton te kuq dhe kjo nuk kuotohet cudi vertet sepse cdo ndeshje e ka me kuotim
te shofim si e vendos Mafia ballkanase(aty dhe ku do luhet) por gjithsesi si shkodran tham ishalla me kam te mbare kyt fillim viti .
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by Miri » Sat, 24 Jan 2015 , 17:35

Vllaznia - Kukesi live

http://www.tv.vllaznia.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by GOLDIAN » Sat, 24 Jan 2015 , 19:57

sa ka mbaru ?
i perjashtuar

sidrit
Huligan
Huligan
Posts: 187
Joined: Sat, 02 Feb 2008 , 16:19

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by sidrit » Sat, 24 Jan 2015 , 20:46

Aq sa the ti ma Gold! Ta kisha lexu ma heret komentin tand, nuk ia kisha prish vedit planet e masdites, per me pa ndeshjen...

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by Admin » Sat, 24 Jan 2015 , 20:52

Goldi ka maru njaq sa the ti :lol: :lol:
2-1 per Kukesin, golat jane shenu nga Pejiç, Lushtaku e Kalaja.
Shtubina paska hup nji penallti e dyshimte si edhe nji rast te paster.
Kalaja paska ba gol te bukur por ishalla ndonji pa na bjen ndonji video
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by GOLDIAN » Sat, 24 Jan 2015 , 21:23

sidrit wrote:Aq sa the ti ma Gold! Ta kisha lexu ma heret komentin tand, nuk ia kisha prish vedit planet e masdites, per me pa ndeshjen...
te kerkoj falje se skisha si qellim me te prish pasditen
sinqerisht kerkoj falje
nuk e thash une por mu tha nga miq te mite qe nuk lejohen me cu kryt se eleminohen
4 kuota per nje 2.1 asht Shum Shum e vogel
dhe cudi qe kuksi ban gol dhe qe ka nje penallti ne kete ndeshje as nuk kuotohet me ben pershtypje
kaq te sigurte ishin bookmakersat ballkanas qe kishin frike qofte dhe nje 1.1 Quote me ja dhan kuksit APO nje 1.2 kuote qe ka penallti ne kete ndeshje
standarti asht qe ka penallti eshte nga 2.8-3.5 jo cdo ndeshje ka penallti
po kesaj tones ja kishin hek krej CUDIIIIII
ju kerkoj falje sinqerisht po duke fol per temen e gilmanit mu tha dhe kjo Puna e ndeshjes sot
i perjashtuar

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by vvvllaznia » Sat, 24 Jan 2015 , 22:08

GOLDIAN wrote:
sidrit wrote:Aq sa the ti ma Gold! Ta kisha lexu ma heret komentin tand, nuk ia kisha prish vedit planet e masdites, per me pa ndeshjen...
te kerkoj falje se skisha si qellim me te prish pasditen
sinqerisht kerkoj falje
nuk e thash une por mu tha nga miq te mite qe nuk lejohen me cu kryt se eleminohen
4 kuota per nje 2.1 asht Shum Shum e vogel
dhe cudi qe kuksi ban gol dhe qe ka nje penallti ne kete ndeshje as nuk kuotohet me ben pershtypje
kaq te sigurte ishin bookmakersat ballkanas qe kishin frike qofte dhe nje 1.1 Quote me ja dhan kuksit APO nje 1.2 kuote qe ka penallti ne kete ndeshje
standarti asht qe ka penallti eshte nga 2.8-3.5 jo cdo ndeshje ka penallti
po kesaj tones ja kishin hek krej CUDIIIIII
ju kerkoj falje sinqerisht po duke fol per temen e gilmanit mu tha dhe kjo Puna e ndeshjes sot
Goldi den me na ba rehat te tanve :-)

sidrit
Huligan
Huligan
Posts: 187
Joined: Sat, 02 Feb 2008 , 16:19

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by sidrit » Sat, 24 Jan 2015 , 23:07

Sinqerisht ma Gold edhe mu pa e lexu komentin tand shume gjana me lanen dyshime ne kyt ndeshje. Po nejse, :D :D, mend per herë tjera. Duhet me hy ne forum iher mandej me ba planet e fundjavës :D
Po per Gilman Liken ça more vesht?

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by Ledi1920 » Mon, 26 Jan 2015 , 10:27

Nqs futbolli tek ne do drejtohet nga mafioz neshje si Vlona me Durresin kena me pa plot.
Duhet me na heq nga bastet e gjith botes se edhe azise ja kena mor doren dhe mos me u fut ne europe ekipet amatore shqiptare per nja 10 vjet. Te luhet vetem me moshat nqs dum me pa futboll. Pervec estrades ne superllotoliga te shqipersise jena aq ordiner sa edhe ne neshje miqesore bojm kerdine.

Skenderbeu - Den Haag dhe Shtutgard -Laci

PS. Sinqerisht per mu te isha futbollist i superiores i ktyne viteve do me vinte turp nga vetja.
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Superliga: Vllaznia - Kukesi

Post by Admin » Mon, 26 Jan 2015 , 16:13

Per fat te keq tu fillu prej drejtusave e tu mbaru tek lojtari ma i ri mendojne vetem per leke e se ca mund te fitojne per vedi .... :(

te shofim se ca ka me ba F$HF me ngjarjen e Vlones, por kam pershtypjen se si heret tjera ska me u ba asigja edhe cudi ma e madhe ndodh 3 dite :(

Qe edhe kronika e ndeshjes te shtunes kunder Kuksit:

https://www.facebook.com/video/embed?vi ... 2239529723" onclick="window.open(this.href);return false;
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply