Armir Grima traineri i ri i Vllaznise

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

Post Reply
Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Armir Grima traineri i ri i Vllaznise

Post by Skodrinon » Mon, 09 Apr 2012 , 21:03

Z. ARMIR GRIMA, ME DETYRE DREJTOR SPORTIV I KF VLLAZNIA SH.A., EMEROHET TRAJNER I PERKOHSHEM I VLLAZNISE. NDERKOHE, KESHILLI MBIKQYRES KA AUTORIZUAR NISJEN E NEGOCIATAVE PER GJETJEN E TRAJNERIT TE RI TE VLLAZNISE.

vllaznia.al

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Armir Grima traineri i ri i Vllaznise

Post by Admin » Mon, 09 Apr 2012 , 22:15

Kam shume respekt per Grimen, shpresoj qe te mas ndryshoj ne te ardhmen.....
Me vjen gjynah qe asht ne kete mes!!!
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Armir Grima traineri i ri i Vllaznise

Post by vllaznia1919 » Tue, 10 Apr 2012 , 18:37

Edhe un kam shume rrespekt per Mirin por ishalla fakti qe asht ne kontakt te vazhdushem me Kujtim legenin ska me influencu per keq.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Armir Grima traineri i ri i Vllaznise

Post by Admin » Wed, 11 Apr 2012 , 23:32

Zv. tranjer i Vllaznise asht emru Astri Premçi, ku bashke me Grimen, Sinanin dhe Legaten formojne stafin teknik te Vllaznise.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply