Pyetje per Webmasterin

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by REINIS » Mon, 20 Jul 2009 , 22:29

Miri wrote:Asht e vertet kja qe thot Goldi,nese jane 10 veta te rregjistrum online dalin 5-6 gjithesesi nuk dalin tan.
Ene un e kom pa kte ene me ka bo pershtypje, por nqs e shef aty dalin ene ca te tjere qi jane robote si psh: Google Bot, Yahoo Bot, etj. Ato jon "Antar" por te cilet kontrollohen nga websitet e futen mo shume per reklame.
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Wed, 21 Oct 2009 , 19:34

ca me del mu posht emri jem dhe ne krah te djathte online users
i perjashtuar

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by jeti » Wed, 21 Oct 2009 , 22:04

GOLDIAN wrote:ca me del mu posht emri jem dhe ne krah te djathte online users
Kjo del kur Admini don me fol me agjentat e Cias, O Admin kot mshehesh ta zbulume sekretin :D :wink: :lol:
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Miri » Thu, 22 Oct 2009 , 18:07

GOLDIAN wrote:ca me del mu posht emri jem dhe ne krah te djathte online users
Asht Chat i ri qe ka vu Admini,mundesh me komoniku me antar te gorumit direkt nese jan onlin ne forum si psh messenger.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Sat, 24 Oct 2009 , 19:20

Tjeta juj :)

Asht chat i ri por per fat te keq asht me fol vetem me nji person jo me shume persona ne te njejtin vend.

A ju pelqen apa ja? :)
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by GOLDIAN » Tue, 08 Dec 2009 , 21:06

O ADMIN* Paneli i Antarit | 3 mesazhe të rinj | Shiko postimet e tua

kur hapi forumin me del ishtu klikoj per me pa mesazhet nuk me del kund se kam mesazhe te reja
aiuto
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Wed, 09 Dec 2009 , 16:46

Goldi fshij mesazhet e vjetra naqe :wink:
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Man in Redblue » Wed, 09 Dec 2009 , 16:46

Admin wrote:Tjeta juj :)

Asht chat i ri por per fat te keq asht me fol vetem me nji person jo me shume persona ne te njejtin vend.

A ju pelqen apa ja? :)
nck nck :D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Pyetje per Webmasterin

Post by Admin » Wed, 09 Dec 2009 , 16:47

Heret je kujtu me than qe nuk te pelqej :P
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply