Lajmerim - Kerkese !!!

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Admin » Thu, 21 May 2009 , 02:44

Djema kush ka linje te mire te internetit ne menyre qe me mujt me e trasmetu ndeshjen e te shtunes me cilesi te mire.
Kishte kene perfekte nqs 2-3 anetare kane linje te mire , minimumi UPLOAD 512 kbps.
Fibra optike do kishte kene kryeveper :D

Per cdo gja shkruni :)
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Skodrinon » Thu, 21 May 2009 , 02:56

sa e kisha un kur e pame heren tjeter?

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Miri » Thu, 21 May 2009 , 13:51

kto 2-3 persona duhet te kene edhe digitalb?
Admino shpjegohu pak me mire se si bahet?.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Admin » Thu, 21 May 2009 , 14:05

Miri wrote:kto 2-3 persona duhet te kene edhe digitalb?
Admino shpjegohu pak me mire se si bahet?.
Ja ja nuk kane nevoje me pas digitalb :wink:
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Miri » Thu, 21 May 2009 , 14:09

Admin wrote:
Miri wrote:kto 2-3 persona duhet te kene edhe digitalb?
Admino shpjegohu pak me mire se si bahet?.
Ja ja nuk kane nevoje me pas digitalb :wink:
kam gjet 1 une me 54.0 Mbps
a ban? :wink:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Edmond-Cela » Thu, 21 May 2009 , 23:31

Admin wrote:Djema kush ka linje te mire te internetit ne menyre qe me mujt me e trasmetu ndeshjen e te shtunes me cilesi te mire.
Kishte kene perfekte nqs 2-3 anetare kane linje te mire , minimumi UPLOAD 512 kbps.
Fibra optike do kishte kene kryeveper :D

Per cdo gja shkruni :)
ja e jemja naq Image
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by jeti » Fri, 22 May 2009 , 07:28

Image

Tjeta juj Djema
Nuk e di a i duhem kujt gja por ikja siper asht shpejtesia e internetit qe une perdori.
Edhe nje dicka tjeter une nuk kam Digjitalalb nga se jetoj ne Amerike, sic dihet ky lloj sherbimit satelitor nuk egziston ketu.
N,q,s ju duhem mos ngurroni per mem kontaktu.

Jeti
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Admin » Fri, 22 May 2009 , 21:28

Mondi edhe Jeti te dy mund te bani naqe.

Nuk ka nevoje me pas digitalb.
Ba me u ba 3-4 vete mundena me ja kriju mundesine te tanve per me pa ndeshjen.

Neser masdite nqs jeni online merrna vesht !!

Adresa jeme e msn-se asht admin@fkvllaznia.tk
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Edmond-Cela » Fri, 22 May 2009 , 22:15

nje fale te madhe per te gjith ju qe keni shikuar videot e mija. per fat te keq mundi jem i madhe 2 vjecar me videot e mija afro 200 video kushtuar vllaznias shkodres kombetares shqiperis kan shkuar dem dhe ma kan blloku acountin tim te youtubes nga qe TVSH ka derguar qe videot e mija jan ken te pa ligjshme me videot e kejsi toles, qe youtube ka bllokuar te gjitha videot e mija te mundit tem 2 vjecar. i kerkoj falje edhe adminit qe videot e mija per fat te keq nuk mund te shikohen ma.

une isha ne pergatitje te ne video te bukur, por me ka shukuar shum kjo. dhe me vjen me plas
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by jeti » Sat, 23 May 2009 , 06:52

Admin wrote:Mondi edhe Jeti te dy mund te bani naqe.

Nuk ka nevoje me pas digitalb.
Ba me u ba 3-4 vete mundena me ja kriju mundesine te tanve per me pa ndeshjen.

Neser masdite nqs jeni online merrna vesht !!

Adresa jeme e msn-se asht admin@fkvllaznia.tk
Ok Admin neser kam me ken Online qe nga ora 5 Shqiptare, dhe na shpjego se si e tek.
te kam ba add ne Msn, adresa jeme asht jeti@kuqeblu.com
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by jeti » Sat, 23 May 2009 , 07:14

Edmond-Cela wrote:nje fale te madhe per te gjith ju qe keni shikuar videot e mija. per fat te keq mundi jem i madhe 2 vjecar me videot e mija afro 200 video kushtuar vllaznias shkodres kombetares shqiperis kan shkuar dem dhe ma kan blloku acountin tim te youtubes nga qe TVSH ka derguar qe videot e mija jan ken te pa ligjshme me videot e kejsi toles, qe youtube ka bllokuar te gjitha videot e mija te mundit tem 2 vjecar. i kerkoj falje edhe adminit qe videot e mija per fat te keq nuk mund te shikohen ma.

une isha ne pergatitje te ne video te bukur, por me ka shukuar shum kjo. dhe me vjen me plas
Po me vjen shum keq per ket padrejtsi qe ta paskan ba, u ba edhe TVSH me te derjt autorit???
Ne Youtube Trasmetohen filma komplet te ndame me pjese e nuk i thet kush gja :roll:

Ti naqe mos u merzit se kjo pune edhe mund te zgjillet, kishe ba mir me i kontaktu youtube per me ti hap videot qe nuk kan lidhje me TVSH se ne tan at pune kolosale qe ke ba nuk asht vec TVSh por ti ke video qe jan vec pune individuale e jotja e mundi i jot, ato nuk mund ti bllokojne te gjittha videot, vec per hater te TVSH kurves
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by vvvllaznia » Sat, 23 May 2009 , 11:24

Un kam mundsi me e lidhe.admin me ken gja me merr ne tel e me kallxo se si bahen keta gjana se un nuk ja kam haberin.e di qe kam nje shpejtsi 7 mega mandej per kta upload e download me falni por sja kam haberin

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by GOLDIAN » Sun, 24 May 2009 , 22:34

o mondi mos u merzit ma vlla
e ta hangshin k......... tvsh me tan tiransit qe jan aty qe te kan blloku
biles qe ku kan ta hajne dhe kyt temin
dhurate prej tyne asht
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by fpjalmi » Mon, 25 May 2009 , 00:14

mondi.

mos u merzit.

videot tuja i kena pa te tana ,kshu qe ban nji tjeter .

ti e din se si jan tiransit

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by vllaznia1919 » Tue, 26 May 2009 , 20:37

GOLDIAN wrote:o mondi mos u merzit ma vlla
e ta hangshin k......... tvsh me tan tiransit qe jan aty qe te kan blloku
biles qe ku kan ta hajne dhe kyt temin
dhurate prej tyne asht
Edhe mas i dalshin kan edhe temin. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Miri » Wed, 27 May 2009 , 17:41

vllaznia1919 wrote:
GOLDIAN wrote:o mondi mos u merzit ma vlla
e ta hangshin k......... tvsh me tan tiransit qe jan aty qe te kan blloku
biles qe ku kan ta hajne dhe kyt temin
dhurate prej tyne asht
Edhe mas i dalshin kan edhe temin. :lol: :lol: :lol: :lol:
V1919 pse mar a tka met gja tesh mas marteses a? :D :D

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by vllaznia1919 » Thu, 28 May 2009 , 20:02

Per ata ka met nej san. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by Miri » Thu, 28 May 2009 , 20:40

vllaznia1919 wrote:Per ata ka met nej san. :lol: :lol: :lol: :lol:
Sa mire mar,apo ke rujt rrezerv per ma vone? :D :D

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Lajmerim - Kerkese !!!

Post by vllaznia1919 » Thu, 04 Jun 2009 , 20:26

Pse qa kujtove se i shkrepi tana fille un a???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Post Reply