10.000 postime!

Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.

Moderator: Miri

Post Reply
kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

10.000 postime!

Post by kuqeblu » Fri, 23 Mar 2007 , 13:01

Te dashtun antar te fkvllaznia.net!
Ky asht postimi i 9.998 i forumit. Per dy postime, forumi jon arrin shifren 10.000, shifer jo e vogel kjo, kur kan kalu ma pak se 3 vjet mas krijimit te forumit.
Me kyt rast, deshta me pershnet dhe faleneru ideatort, krijusit, mirmbajtsit dhe te gjith antart e ktij forumit. Te gjith se bashku i kena dhan gjallni ktij forumit, dhe shpresoj te vazhdojm me kyt gjallni dhe pasion qe na ka karakterizu, ne mbeshtetje te dashnis ton t'perbashket: VLLAZNIA!
Edhe njiher: URIME!
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 23 Mar 2007 , 13:44

oooooooooooooooooooooooollleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

U banen 10 000 postime :wink:

Image

Falenderoj te gjithe, per kohen qe i kushtoni Vllaznise dhe kesaj faqeje.
Faleminderti edhe nji here dhe ishalla Vllaznia na e shperblen me fitore.
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 23 Mar 2007 , 14:37

Urime VLLAZEN!
Na lumte te tanve per kyt pune qe jena tuj ba e ne radhe te pare Adminit!
FORCA VLLAZNIA!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

forri
Kuqeblu Perjet
Kuqeblu Perjet
Posts: 859
Joined: Mon, 19 Sep 2005 , 11:37
Skuadra: Ça pyetje?!!!!!
Location: Tiranë
Contact:

Post by forri » Fri, 23 Mar 2007 , 20:22

Urime,urime!!!!
Edhe sa ma shpejt ta kapim 20.000-shin,se tash po na qeras Admini me ka nji pilaf e tri qebapë tek Ulqinaku!!!!!! :wink: :lol:
Para VLLAZNIA!

kuqeblu
Moderator
Moderator
Posts: 843
Joined: Wed, 12 Apr 2006 , 19:32
Location: T*ranë

Post by kuqeblu » Fri, 23 Mar 2007 , 20:56

forri wrote:Urime,urime!!!!
Edhe sa ma shpejt ta kapim 20.000-shin,se tash po na qeras Admini me ka nji pilaf e tri qebapë tek Ulqinaku!!!!!! :wink: :lol:
Forri, mas del pri temet, apo dan me qit kosin ti :P :lol: :lol: :lol:
Kush nuk knon, kush nuk kcen e KUSH NUK LUN
Ca k**** lyp n'STADIUM???

Image

User avatar
Ultras Kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 209
Joined: Fri, 26 Jan 2007 , 20:00
Contact:

Post by Ultras Kuqeblu » Sat, 24 Mar 2007 , 06:27

URIME TE GJITHEVE. Ne vecanti duhet urua nismetari i kesaj faqes se internetit ,qe na jep kenaqesine dhe mundesine te themi dhe te shkruajme mendimet tona ,si dhe kenaqsine midis njeni tjetrit .Dhe uroj te gjithe ata qe marrin kohe per te shkruar ne kete faqe .Urime te gjitheve dhe sa me shume postime .PARA VLLAZNIA
PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 24 Mar 2007 , 14:57

Ne vazhdoshim ishtu te tane bashke edhe 20 000 e kapim shpejt!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Sat, 24 Mar 2007 , 15:18

edhe une i bashkohem fjalvehe te juja

urime the me jete sa me te gjat te ketij forumi.
edhe fmite e fmive ton, ishalla e majn gjall kyt forum
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 24 Mar 2007 , 16:59

Hahhahahaha.Te lumte goja Mondi!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

SHKoDRaNi-1
Antar
Antar
Posts: 38
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 09:46
Location: Ne Zemren Kuq e Blu
Contact:

Post by SHKoDRaNi-1 » Tue, 08 Apr 2008 , 13:20

pak jane :P
Jena Gzu Mor Jena Gzu.. Kupen N'Shkoder Kena pru,,,,

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re:

Post by GOLDIAN » Mon, 23 Mar 2009 , 22:22

SHKoDRaNi-1 wrote:pak jane :P
ku je ti naqe se ike pa u duk mire

p.s sa postime jan ba
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: 10.000 postime!

Post by Miri » Tue, 24 Mar 2009 , 09:58

Tesh vjen kur te dalin vllaznia kampion :D
41567 postime jan ba mar gold :wink:

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: 10.000 postime!

Post by REINIS » Wed, 25 Mar 2009 , 11:36

Urime per 10.000 postimet qe t gjithve!
Kot po ju pys, po nei certifikat nderimi per ate qi boni postimin e 10.000 nuk dhot e? Sa per stimul moral.
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: 10.000 postime!

Post by Skodrinon » Wed, 25 Mar 2009 , 15:30

REINIS wrote:Urime per 10.000 postimet qe t gjithve!
Kot po ju pys, po nei certifikat nderimi per ate qi boni postimin e 10.000 nuk dhot e? Sa per stimul moral.
10.000 jan ba ne 2007-en. sot jane ma shum se 41.000
ai qi ka ba postimin e 10.000-te ka marre dekoraten "hero i punes socialiste" :D

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: 10.000 postime!

Post by REINIS » Thu, 26 Mar 2009 , 01:27

Skodrinon wrote:
REINIS wrote:Urime per 10.000 postimet qe t gjithve!
Kot po ju pys, po nei certifikat nderimi per ate qi boni postimin e 10.000 nuk dhot e? Sa per stimul moral.
10.000 jan ba ne 2007-en. sot jane ma shum se 41.000
ai qi ka ba postimin e 10.000-te ka marre dekoraten "hero i punes socialiste" :D
Atijt qi bo t 50.000-tin duhet me i shtrru dark pra. :D :D
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Post Reply