Portogali-Shqiperi

Diskutoni rreth ekipit tone Kombetares ,futbollisteve te saj , etj.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Sun, 26 Oct 2008 , 03:00

na a ba sadrijaj si sali berisha e fatos nano
shv13 me ka than se e kerkoka dhe roma ne itali e sunderland me west bromwich ne angli.me fal shv13 qe po i baj publike pa te marr leje :D
te pres ne forum te na japesh info ma te zgjerume ne lidhje me merkaten sadriaj
i perjashtuar

shv13
Moderator
Moderator
Posts: 1174
Joined: Mon, 24 Jul 2006 , 19:25
Location: torino
Contact:

Post by shv13 » Sun, 26 Oct 2008 , 11:43

goldi pervec romes e ka kerku edhe kievo me ba nji dyshe te papame shqiptaresh bogdani - sadriaj e me ja pase frike tane italia tu fillu prej interit..

sadriaj n dac ta marrin n dac mos ta marrin s ma ndin hic per te,mu m vjen inat qe s fut titullar salihin e nuk merr liken e sukajn qe kane dhane prova deri tesh...ky itesh asht kthy prej demtimit,kot me u marre me te,ti lajne ifije kohe me kene konstant e nqs xen vend si titullar ta thrrasin...per rezerva me klubet kena boll..
kuq e blu asht flamuri,
qe valvitet ne shkallet prej guri,
tane tjereve diftonja,
si tradhtojme kurre na kta bojna...

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Sun, 26 Oct 2008 , 16:22

E pabesueshme! Pa dite gjermanisht, pa ja pas haberin ne bote se per ca flet, mundohet burri me fol vec ne tym, vec e vec mos me pranu se ka fol gabim.


Pjalmi deshte statistikat, ti pruna, sdi ca don ma.


Une di vec me thane se kjo shprehja e jote a maposhtme,

"SADRIAJ ASHT NDER FUTBOLLISTAT MA TITULLAR TE DORTMUNDIT"asht skandal me ndigju kush, e ti mundesh te shkrush romane te tana me Sinanin e damtimin etj, por te verteten e din gjithkush.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Sun, 26 Oct 2008 , 16:50

man in read blu.

un te kam than qysh ne fillim qe ky lojtare ka ken 9 muaj i vram e kam than para se me u vra ka ken gjithmon titullar ,e sidomos me ate skuadren qe ka lujt para dortmundit ka ba edhe shum gola prandaj e ka marr dortmundi.

un e hapa per here te pare ne kete teme ,lojtarin qe po flasim e thash ka lujt titullar ne cdo ndeshjje para se u vra e te skuadra qe ka lujt ma pare ,e nuk te kam than qe lot tash ,e ta kam than nja 100 here e lexoji vete,e nuk asht nevoja me shkru 2 faqe me kundershtime .

sa per linqe qe ke shkru ti kishe marr para se ai lojtare me u vra .

ta kam than 100 here qe nji lojtare qe vritet 9 muaj asht shum zor me e marr vedin .te bana shembujt e sinanit qe kishtye 3 muaj ,dhe po te jap edhe shembujt e van bastenit,por ti nuk po me kupton ,ose me kupton e don me ba sikur nuk me kupton.

e thash edhe ma perpara.

lene kete teme te swhkojn se u bane 3 faqe tu fol per kete lojtare.
\

Post Reply