Edgar Cani refuzon shqiperine per italine!

Diskutoni rreth ekipit tone Kombetares ,futbollisteve te saj , etj.

Moderator: GOLDIAN

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Post by vvvllaznia » Tue, 09 Sep 2008 , 17:22

Man in Redblue wrote:1. Une vazhdoj me shpresu qi Canit ti vijne mend nkry, se nuk asht realiste shpresa e tij me lujt me Italin.

2. Nuk me pelqen qe refuzon kombetaren shqiptare, por "theft qafen" e te ngjashme nuk ia uroj...

3. Per mu Cani, Behrami & Co jane "vetem" "legjionar te tredhun", kurse tradhtare jane "Ninis" e "Leonidas Sabanis"...

4. Shkelzen , e dina mire fort sa e ka nzemer Behrami Kosoven. Nqs e ka nzemer Kosoven e ka nzemer edhe Shqiperine, dhe na e kena lut boll, me muj te tana, bile edhe Tare ka nderhy te baba i tij... te siguroj se as me Kosven nuk do te lunte...


5. Ka Shqiptar e shkodran qi tpresin nbese qi sta merr mendja
mas i beso rrenave.per behramin nuk asht ba asgja.as edhe nje her nje zyrtar i fshf nuk ka shku ne Verona apo ne Rome me fol me te.kan shku nje her ne Prishtine me e taku mas nja 6 mujsh qe Behrami rrefuzonte ekipin U-21 te Zvicrres gja qe e ka ba per gadi dy vjet.
per me ne muhabet sigurisht qe as mu nuk me vjen mire qe Cani rrefuzon kombtaren meqe ky eshte edhe nder te paktit qe thirret por mendoni qe nuk asht e thjesht me lujt per nje kombtare qe para dy ditsh humbi 4-0 dhe u akuzu qe ka shit ndeshjen.kta pislleqe mos kujtoni se lojtaret tan nuk i dijn dhe asht normale qe nuk kan qef me ken pjes.
Sa per shkodrant mos te jetojm ne mite,ke pisa sa te desh

Post Reply