FORCA VLLAZNIA!

Lajme te fundit nga Vllaznia

Moderators: GOLDIAN, Miri, vllaznia1919

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Wed, 30 Jul 2008 , 00:58

vllaznia ka ken ne cdo kohe djep futbollit ,qysh se asht formu deri ne kohnat tona ku ekipet tiranase ashtu dhe ekipet e qyteteve te tjera MERRNIN SHKODRAN.

vetem i paharruHARI MYFTAR QELA ,E QOJ VLLAZNINE SHUM LART, DHE NUK E LINTE ASNJENIN PER ME IK E I THOSHTE HAP GOJEN SA DON VEQ MOS FOLL E RINOVO KONTRATEN

QYSH SE AI VDIQ,VDIQ DHE VLLAZNIA ,SEPSE PRESIDENTI FUSHAJ NUK PAGUAN ASGJA POR E KA PER MJETE FITIMIT ,DHE KA FITIM EDHE TE TVSH SEPSE PAGUAN GJYSMEN E TAKSES SE BISNESIT TE TIJ KU I IMPORTON,DHE SA te jete ai lojtaret e vllaznise do shiten shume shpejt PER NJI COP BUK . .

SOT VLLAZNIA KA NEVOJE PER 4 DONADOR TE FUQISHEN SI SK TIRANA . SIKUR TE ISHIN 4 DONATORE TE FUQISHEM TE VLLAZNIA NUK DO TE IKTE AS SALIHI E AS SINANI ,AS TELI E AS SUIKAJ DHE AS LIKA,DHE EMAGJINO TE KISHE NJE SAli OSE NJI SUKAJ ,OSE SEMINA ,E AS LIKA ,OSE TELI ,QE NUK JAN DHE NUK DO TE JEN MA.PER MENDIMIN TEM VLLAZNIA DUHET ME PAS 4 DONATOR TE FUQISHEM QE MOS TI LEJN MA TALENTET TE SHITEN.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Wed, 30 Jul 2008 , 17:54

Nuk asht e vertete se Valteri po i shet shkodranet:
nuk ka lojtar shkodran te vlefshem qi lun kund tjeter ne kampionatin shqiptar.
Pra problemi asht edhe qe lojtaret shkodrane nuk po losin mire, sikurse kan lujt ne kohen e Myftarit. Ai ekipi i Dedjes, i perbam vec nga shkodrane ka kene ekipi ma fantastik qi kena pas naihere.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Wed, 30 Jul 2008 , 19:33

man in read blu shkruajti

Nuk asht e vertete se Valteri po i shet shkodranet:
_________________________________________________________
pergjigje.si nuk asht e vertete qe valteri nuk po i shet shkodranet maj naqe.kush e shiti ne 2004 sinanin salihin te tirana e sukajn e belishen e klevis osjen ate vit ,e shum te tjere qe nuk po i jap emer.a e harrove qe ne sezonin 2004 2005 vllaznia ishte duke ra ne ketegorine e dyte vetem per kta shitje,dhe te tan i shiti vetem per nje cop buke.????

po vjet a e mban mend qe seminen e la te velipoja ,dhe mandej e shiti per nji cope buk ne bullgari a? pse kaq lojtar i keq paska ken semina sa me lujt me skuader bullgare e mos me lujt me vllaznine a?

ket vit po te ikun sukaj teli e lika maj naqe.keta jane shtylla e ekipit.

i pari futbollist qe po mundohet me shit me nje cmim rrekord asht lika me 100 mije dollar american ,dhe asht cmimi ma rrekord qe ka ba valteri se te tjeret i ka shit per 10 e 20 mije dollare.

ti thuaj ishalla nuk i blejn skuadrat shqiptare ,e ishalla i prihet mar jasht shtetit ,se njaj valteri neser ta shet edhe vllaznine per 1 cope buke e nuk i bahet vone naqe ja .

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Wed, 30 Jul 2008 , 19:38

per mu vllaznia ka ken ma e mira ne 2001 ,ku kena eleminu rejkavikun,dhe u eleminum ne turrin e dyte nga galatasarai.ne turqi vllaznia e ka dominu komplet ndeshjen edhe pse humbem 2 .me 0
kena hum 2 shtylla ku duro me sinanin kan ken lojtaret ma te mire .ne turqi kena ba nji loje perfecte ku vllaznia edhe pse humbi luajti shum ma mire ,e mos te harrojme qe ate vit galatasarai fitoi kupen uefa

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Wed, 30 Jul 2008 , 23:39

fpjalmi wrote:per mu vllaznia ka ken ma e mira ne 2001 ,ku kena eleminu rejkavikun,dhe u eleminum ne turrin e dyte nga galatasarai.ne turqi vllaznia e ka dominu komplet ndeshjen edhe pse humbem 2 .me 0
kena hum 2 shtylla ku duro me sinanin kan ken lojtaret ma te mire .ne turqi kena ba nji loje perfecte ku vllaznia edhe pse humbi luajti shum ma mire ,e mos te harrojme qe ate vit galatasarai fitoi kupen uefa

me kujtohet edhe mua ajo perjulle Vllaznia ka ken fantastime krejt
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply