Shqiperi -Poloni 27 Maj ne Reutlingen- miqesore

Diskutoni rreth ekipit tone Kombetares ,futbollisteve te saj , etj.

Moderator: GOLDIAN

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Thu, 29 May 2008 , 01:47

mendoj qe ndeshjen me polonine skuadra shqiptare ka lujt shume mire .loje e shpejt dhe pa gabime,presinimbi kundershtarin,dhe dyluftimet kane ken gjaja ma pozitive per shqipnine.jane keto gjana qe nuk jan pa as me han e as me brigel,dhe mendoj qe shqiperia do korre sukseset e pa arritshme ma perpara me kete tranier qe di te gjeje gabimet qe shqiperia vuante tesh 50 vjet.Te lumshin duart HARRI HAN.ke ba shqipnine siq u dote.bravo

Altin
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 271
Joined: Sat, 01 Mar 2008 , 16:38

Post by Altin » Thu, 29 May 2008 , 11:06

Polonia sa beri golin u mbyll ne mbrojtje pastaj. :D

Post Reply