Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Gjithcka rreth tifozerive Shqiptare.

Kush mendoni që janë tifozat më zjarrt në Kosovë.

"Kuqezinjet e Jakoves" tifozat e Vëllaznimit në Gjakovë
21
47%
"Plisat" tifozat e K.F Prishtines në Prishtinë
13
29%
"Shqiponjat" tifozat e K.F Besa në Pejë
4
9%
"Torcidat" tifozat e K.F Trepça dhe K.F Trepç 89' në Mitrovic
1
2%
"Intelektualet" tifozat e K.F Drita në Gjilan
1
2%
"Skifterat" tifozat e K.F Gjilani në Gjilan
3
7%
"Princat" tifozat e K.F Flamurtarit në Prishtinë
0
No votes
Të tjerë
2
4%
 
Total votes: 45

ismo
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 1
Joined: Sat, 11 Apr 2009 , 10:05

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by ismo » Sat, 11 Apr 2009 , 10:09

kuqezinjet e jakoves jan me te zjarrt'it

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by REINIS » Sat, 11 Apr 2009 , 10:36

"TIRONA FANATICS" apo e kom gabim, osht vetem per Kosoven? :mrgreen: :mrgreen:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by Skodrinon » Sat, 11 Apr 2009 , 14:42

REINIS wrote:"TIRONA FANATICS" apo e kom gabim, osht vetem per Kosoven? :mrgreen: :mrgreen:
edhe po t'ishte per shqipnin, prap do t'ishe gabim :mrgreen:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by GOLDIAN » Sun, 31 Jan 2010 , 01:09

DINAMO I KA ME TE ZJERRTET SE ATO NDODHEN NE CDO STADIUM SHQIPTAR :mrgreen: :mrgreen:
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by Man in Redblue » Sun, 31 Jan 2010 , 01:18

Terbuni Ultras 4ever

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by Skodrinon » Sun, 31 Jan 2010 , 02:18

GOLDIAN wrote:DINAMO I KA ME TE ZJERRTET SE ATO NDODHEN NE CDO STADIUM SHQIPTAR :mrgreen: :mrgreen:
policia asht me ne
policia asht me ne

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by REINIS » Sun, 31 Jan 2010 , 13:20

GOLDIAN wrote:DINAMO I KA ME TE ZJERRTET SE ATO NDODHEN NE CDO STADIUM SHQIPTAR :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by vllaznia1919 » Mon, 08 Mar 2010 , 01:40

Jo vetem ne stadjume.hahhahaha
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by Man in Redblue » Mon, 30 Mar 2015 , 13:35

A ka fjale me e pershkru budallekun e ktyne???

Rrahja e Plisave dhe Torcidave
https://www.youtube.com/watch?t=10&v=eIvvTns0TRo" onclick="window.open(this.href);return false;

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Cilët tifoza në Kosovë mendoni se jon më të zjarrt??

Post by Edmond-Cela » Mon, 30 Mar 2015 , 22:07

Man in Redblue wrote:A ka fjale me e pershkru budallekun e ktyne???

Rrahja e Plisave dhe Torcidave
https://www.youtube.com/watch?t=10&v=eIvvTns0TRo" onclick="window.open(this.href);return false;
marre e faqe e zez turp tju vije
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply