Bodybuilding

Ketu mund te shkruani per cfaredo lloj sporti ,
si basketboll , formula 1 , boks , etj...
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 29 Feb 2008 , 00:30

Mja hiq bluzen edhe me stimulon mu ma shum se 10 kokrra vez me gjith pulat bashke. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 29 Feb 2008 , 00:33

Shkodrani81 wrote:Hahahahahaha....
Une per vedi jam natyral dhe nuk perdori steroide, por marr disa supplementa dhe ha shume (6 ose 7 here ne dite). Psh, ne mjes kur qohem prej gjumit, une pij 10 kokrra te bardha vezesh me 2 te kuqe, 3 banane dhe qumesht, i perziej dhe i pij. :lol: :lol: :lol: .
Naqe ne vend te bardhave te vezeve a ban me ja fute i fije lang te bardhe,ose trasparent?Natural asht krejt,del prej hardhise. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Post by Shkodrani81 » Fri, 29 Feb 2008 , 01:30

Admin, kja asht teme jeme, dhe asht per bodybuilding , jo per top model, prandaj mas i perziej naqe.

Hapne nje teme te re ne paqi qejf por jo itu.

Me pas dasht me postu kshtu stimulantesh, e kisha ba kaher, por mas t'i ngaterrojme gjanat.

Inshallah nuk ma merr per keq dhe me kupton naqe.
Last edited by Shkodrani81 on Fri, 29 Feb 2008 , 01:43, edited 3 times in total.

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Post by Shkodrani81 » Fri, 29 Feb 2008 , 01:35

vllaznia1919 wrote:
Shkodrani81 wrote:Hahahahahaha....
Une per vedi jam natyral dhe nuk perdori steroide, por marr disa supplementa dhe ha shume (6 ose 7 here ne dite). Psh, ne mjes kur qohem prej gjumit, une pij 10 kokrra te bardha vezesh me 2 te kuqe, 3 banane dhe qumesht, i perziej dhe i pij. :lol: :lol: :lol: .
Naqe ne vend te bardhave te vezeve a ban me ja fute i fije lang te bardhe,ose trasparent?Natural asht krejt,del prej hardhise. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ta thash iher se nuk ban, mas m'ja zbukuro emnin. :lol: :lol: :lol:

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Post by Shkodrani81 » Fri, 29 Feb 2008 , 01:37

kuqeblu4ever wrote:
Shkodrani81 wrote: Psh, ne mjes kur qohem prej gjumit, une pij 10 kokrra te bardha vezesh me 2 te kuqe, 3 banane dhe qumesht, i perziej dhe i pij. :lol: :lol: :lol:
Banane qumesht e veze te perzime, alamet cocktaili. :lol:

A vojin shume pulat ne Kanada se po plas naj krize vezesh, edhe mire qe nuk ka shume si ti ne shkoder se kishte shku kokrra e vezes 1000 lek :lol:
hahahahahahaha..............
Me thet shpija , ba me na ardhe ne Shkoder, tash pa na nxjerr difiqit. :lol:

Vezet jane sa me ba sefte, se gerset korrtolla e pula e peshku gjate dites. :lol: :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 29 Feb 2008 , 14:07

Shkodrani81 wrote:
vllaznia1919 wrote:
Shkodrani81 wrote:Hahahahahaha....
Une per vedi jam natyral dhe nuk perdori steroide, por marr disa supplementa dhe ha shume (6 ose 7 here ne dite). Psh, ne mjes kur qohem prej gjumit, une pij 10 kokrra te bardha vezesh me 2 te kuqe, 3 banane dhe qumesht, i perziej dhe i pij. :lol: :lol: :lol: .
Naqe ne vend te bardhave te vezeve a ban me ja fute i fije lang te bardhe,ose trasparent?Natural asht krejt,del prej hardhise. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ta thash iher se nuk ban, mas m'ja zbukuro emnin. :lol: :lol: :lol:
Mire maj naqe un nuk bakam per kyt sport.Un kam nevoje per langje. :lol: :lol: :lol: :lol: Per me shty ushqimin e shumt. :D :D :D :D
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Fri, 29 Feb 2008 , 15:34

Djem o sot o kurre:

admini ka dal jasht temet; kshtuqi na duhet me i gjet denimin :lol: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Fri, 29 Feb 2008 , 16:42

Sh81, ke te drejte naqe, edhe me ma ba hallall :wink: , pa njaja milanistja ma bani me sy fart...... :lol: :wink:

Ty ta bafte zoti hallall per sportin qe praktikon, vetem se ishtu njiri delka defiqit :D

Pa pervec se e praktikon a merr pjese edhe ne kompeticione ??

P.S. @ Man in Redblue, mas e nguc grethin me krane se ke nguc bash t'zezen tande :D :lol: :lol:
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 29 Feb 2008 , 21:49

Ne ta majte nepja. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Post by Shkodrani81 » Sat, 01 Mar 2008 , 01:01

Admin wrote:Sh81, ke te drejte naqe, edhe me ma ba hallall :wink: , pa njaja milanistja ma bani me sy fart...... :lol: :wink:
Meqe doke me ta ba hallall, fshiji pra naqe.
Admin wrote:Pa pervec se e praktikon a merr pjese edhe ne kompeticione ??
Jo ne kompeticione nuk marr pjese, sepse te duhet me dal ne breke dhe nuk dal ashtu. :D
Manej, hala nuk kam arrit aty ku mund te dal per kompeticione, sepse shkeputem shpesh nga stervitja (per arsye te ndryshme) dhe ky sport nese largohesh per pak kohe, direkt shkon edhe iher ne fillim, vetem se e fiton shpejt ate qe ke pas. Pra jam ON dhe OFF, nuk pa di me xan vend, ngaqe me dalin pune dhe me duhet me e lan per da kohe stervitjen.

Ma shume e praktikoj per qejf, sepse e kam teper qejf.

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Post by Shkodrani81 » Sun, 09 Mar 2008 , 02:56

Une mendoj me i ba ftese per tranjer Vllazniet ketij ktu poshte, se tham lojtaret kane frike me hup se mas t'i rrahin tranjeri. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image
JAY CUTLER, Mr Olympia 2006 dhe 2007. Ky asht ai qe ia mori Ronnie Coleman mbas 8 viteve rresht qe kryesonte.(ai zezaku qe jua kam qu ma pare).

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Re: Bodybuilding

Post by Shkodrani81 » Tue, 02 Jun 2009 , 19:35

Nuk ka lan sport pa hap teme skodrinoni dhe thashe po e update sportin tem se ma ka qu ne fund krejt. :lol:

Ja, ku asht kampioni i botes 2009.
Dexter Jackson, Mr. Olympia 2009

Image

A ju pelqen? :D :D :D

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Re: Bodybuilding

Post by Shkodrani81 » Tue, 02 Jun 2009 , 19:41

Me falni ma, se asht kampioni i 2008, se 2009 hala sa ba.
Lash nam edhe vete. :D

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Bodybuilding

Post by REINIS » Tue, 02 Jun 2009 , 20:45

O Shkodrani81 na fut nei foto taten ktu daje.
Thjesht per ta dit qi nqs takohena nei dite m rrug... tet dal kshu onash. :lol: :lol: :lol:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Bodybuilding

Post by REINIS » Tue, 02 Jun 2009 , 20:53

Kur steroidet shkojne keq:
Image
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Bodybuilding

Post by REINIS » Tue, 02 Jun 2009 , 20:56

Do nenjoni me ia prezantu kte? :lol: :lol: :lol:
Image
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Re: Bodybuilding

Post by Shkodrani81 » Tue, 02 Jun 2009 , 21:16

Ai qe ke vu ti me steroide asht foto fallso, sepse ai nuk asht ashtu.
REINIS wrote:Do nenjoni me ia prezantu kte?
Ja falimners naqe, se tek palestra i shof disa si puna e ksaj dhe ta shpifin qenien femnore. :lol:

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Bodybuilding

Post by REINIS » Tue, 02 Jun 2009 , 21:17

Car osht kjo? Normale a fotomontazh se nuk e kom gjet dot:
Image
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Re: Bodybuilding

Post by Shkodrani81 » Tue, 02 Jun 2009 , 21:19

REINIS wrote:O Shkodrani81 na fut nei foto taten ktu daje.
Thjesht per ta dit qi nqs takohena nei dite m rrug... tet dal kshu onash. :lol: :lol: :lol:
Hahahaha. Une nuk jam as sa gjysa e ktyne ma burr. :D
Nuk di a i ke pa najher kta prej afer, por nuk ta merr mendja sa te medhenj jane.

Shkodrani81
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 882
Joined: Fri, 19 Jan 2007 , 07:48
Location: Kanada
Contact:

Re: Bodybuilding

Post by Shkodrani81 » Tue, 02 Jun 2009 , 21:23

REINIS wrote:Car osht kjo? Normale a fotomontazh se nuk e kom gjet dot:
Image
Fotomontazh naqe.
Ja kush asht me i madhi i tana kohnave ne bodybuilding:
Image

Ky ka arrit 300lbs , pra afersisht 130 kg vetem muskul vetem me 0 deri ne 1% dhjam, dhe asht 1.81 i gjate.

Post Reply